Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Ha, ha, ha - dokładnie tak samo uważam - góra to koszulka na ramiączka, a dół jest z baletu :-D :-D Dla mnie takie coś jest najlepsze, a dla mojej figury to chyba idealna sukienka - ile kobiet tyle gustów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zbyt bezpośrednia jestem. No ale powiedz, jeżeli tez tak uwazasz to dlaczego sie zxdecydowałas na ten fason? Przeciez tyle jest fasonów i napewno jakiś\"normalny\" jest który by pasował? a jaką masz figurke ze uwazasz ze tylko ta będzie pasowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad ciastem się jeszcze nie zastanawiałam, ale pewnie pójdziemy do tej ciastkarni która jest najbliżej (to dość duży zakład, obsługują kilka sklepów i cukierni w okolicy) i coś kupimy tam na Wielkanoc, żeby sobie przetestować ich wyroby. Obowiązkowo musi być sernik :D Myślałam też o tym, żeby zrobić takie paczuszki dla gości ale nie z ciastem tylko z ciasteczkami bo ciasto to się potrafi mało atrakcyjnie \"rozciapać\" i na każdym opakowaniu nakleić wydrukowaną karteczkę z podziękowaniami od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym myslałam , ale teraz mysle: a ciort z tym, i tak mam tyle kosztów....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela, no ja Cię prosze - nie rozśmieszaj mnie :-D :-D ;-), po pierwsze, na naszym topiku każdy może mówić co chce, inaczej jaki byłby sens tego całego majdanu, jakbyśmy tu sobie tylko słodziły ?? Chociaż co poniektórzy, to uważają, że u nas i tak sobie tylko słodzimy. Więc proszę, bądź bezpośrednia. A po drugie, to ja nienawidzę sukienek - co pisałm już milion razy, wiec stałe czytelniczki przepraszam, za zanudzanie. Miałam iść w garniturze, aż pewnego dnia trafiłam na ta sukienkę - tzn Ami mi przesłała. Dziewczyny wiedziały, że jeśli już to tylko krótka mnie interesuje - więc po zachwycie nad sukienkami ledwo za tyłek (odpadły, bo niewygodne), zdecydowałam się na tą. Dlatego, że: - jestem bardzo szczupła (no powiedzmy, ze dość szczupła ;-) ) - i najlepiej wyglądam w kroju zwykłej bluzki na ramiączkach, w każdym gorsecie wyglądałałabym jak z innej bajki ;-), - mam chłopięcą budowę ciała, czyli nie za szerokie biodra, więc suknia rybka odpada, - no i mam ładne kostki i łydki ;-) więc czemu ich nie pokazywać ;-) No i można sie najeść w tej sukience, i nic nie będzie widać ;-) :-D Arabela - ta sukienka jest dla mnie normalna - ja nienawidze żadnej kiecki ślubnej - oczywiście dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ta przesadzasz, napewno w czyms takim jak moja nie wyglądałabys żle, tez tak nie widac bioderek bo sa zakryte, kształt literki A myslę ze ładnie by ci asował, a ta góra to bedzie miała chociaz jakąs perełke czy taka łysa:D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - taki upominek to bardzo fajny prezent. Ale zbyt pracochłonne, jeśli sama miałabym to robić, a być może zbyt drogie, jeśli robiłaby mi to cukiernia. Więc zrezygnowałam. Gdzie Ami - kochana Ty dalej jeszcze jesteś chora ? Monia, Lila - where are You ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jakoś tu pusto. pewnie sukienki mierzą i przygotowania do ślubu poczynają. :) myslałam ze ami tez mi wysle emeila w sukni, i inne dziewczyny , no ale cóz.wiosna przyszła to wyszły żuczki na słoneczko i pusto na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Arabela, jak dla mojej osoby, to nie podoba mi się za bardzo typ tej Twojej sukienki. Dla Was, owszem, bo ona jest ładna, ale ja bym sie w niej bardzo źle czuła, więc jaki sens jej zakładania na siłę ? W końcu mam się dobrze czuć, no nie ? :-) Co do biżuterii, to pojęcia nie mam - nawet o tym nie myślałam, nie wiem jaka, czy srebrna, czy złota, czy może perły, ale jak perły, to nie sztuczne, ale nie sztuczne to są drogie. A może sobie kupię jakiś naszyjnik z kryształami Svavorskiego ?? ;-) Zaszaleję ?? Naprawdę pojęcia nie mam. Później o tym pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do materiał góry - to \"łysa\" będzie. Nie lubię wyszywanych gór, ani ozdabianych. Arabela - dziewczyny dużo pracują, więc pewnie dlatego ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciacha bym kupiła w cukierni + takie plastikowe przezroczyste opakowania + nadruk na papierze samoprzylepnym + rodzinka do pomocy przy pakowaniu :P Planuję już tydzień przed ślubem pojechać do rodziców ponieważ będzie to długi majowy weekend to większość rodziny będzie miała wolne i chętnie pomogą przy pakowaniu :) Teraz najbardziej męczy mnie kwestia zaproszeń :( Nie wiem czy ryzykować zakup na allegro bez wcześniejszego obejrzenia na żywo, a z drugiej strony nie chce mi się już innych szukać :P http://www.allegro.pl/item156558423_zaproszenia_slubne_zaproszenie_na_slub_zz243_.html http://www.allegro.pl/item157382317_zaproszenie_na_slub_zaproszenia_na_wesolo_1zl.html http://www.allegro.pl/item157381870_zaproszenie_na_slub_zaproszenia_na_wesolo_1zl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przypomnieć, że pewnie niektórym panno teraz zaprząta głowy zbliżająca się sesja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka siemank🌻 tak tak pracujemy duuuuuuuuuuuuuuuzo. ja ew. z domu moge wysłać zdjęcia... czekam na twoje Arabela marta1222@o2.pl ps. mi kieca Kropki podoba sie zajebiście(uwielbiam to słowo:P gdybym nie byłą kulką małą i G by mnie za nią nie zlinczował tez bym taką chciała:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc potwierdza się mądra teza - ile opinii, tyle gustów :-D Oj, już tak G zlinczował, a Ty \"kulka\". Oj Ami, Ami :-D :-D Wyzdrowiałaś już ? Ja mam dzisiaj tzw. "pracowstręt", i posiedzę tu dłużej ;-) Ha, ha dziś mój dyżur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tu sa jeszcze studentki?:D wwwwwwwwwwwwwwwwow kiedy to ja byłam studentką. :D Tak tak, każdy ma inny gust jeden woli łysa inny zafrędzlowaną:D a jeszcze inny kwiecistą. tak sobie myslę ze chyba mam jakis tam gust i chyba moja mogłaby sie podobac większości? jest taka bezpretensjonalna, prosta i skromna ale ma w s obbie taka nutke elegancji w postaci perełek i kryształków. Tak jak u Lili.....moja figura jest ,szczupła jestem, cos jak Lila, maly biust zostanie oszukany poprzez wszycie poduszeczek:D, biodra są ok, brzuszek w sumie tez, nóżki mam zgrabne no ale do slubu trza to trza w długiej to pójdę:D raz w zyciu:) kurcze nie moge sie doczekać.moze to próżne ale będę się czuła jak księżniczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami a ty chesz zdjęcia wogóle moje czy zdjęcia sukni? bo suknie to juz widziałas, czyli chodzi ci o moja mordkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, Arabela - próżne, nie próżne, pewnie większość z nas będzie się czuła, jak ta przysłowiowa księżniczka. A juz na pewno wyjątkowo. Ami, ma podobną sukienkę, jak Lila, więc też Ci się spodoba. Zresztą na każdej z nich te sukienki wyglądają inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w zasadzie - gust to ma każdy :-D Tylko dla każdego co innego jest ładne, mniej ładne, brzydkie, itd. Arabela - mamy podobny wiek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem czytam i pracuje uśilnie :( nie mam już na nic siły Arabela -- jak mozesz przeslij mi swoje zdjęcie, jeśli chcesz mogę wysłać ci takie gdzie leoiej widać moją chudą osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, postanowilam do Was dolaczyc, bo rodzina mi coraz czesciej przypomina o moim slubie a ja zyje chyba w innym swiecie i jakos o tym nie mysle ;)))) A tak na serio to juz coraz blizej do sierpnia i chcialabym sie dowiedziec czy planujecie jakis kurs tanca przed slubem i jakie macie plany jesli chodzi o podroz poslubna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) myslałam a jakże ale stwierdziłam a poco mam sie stresowac czymś co potem okaże się klapą , co ja na konkurs wybieram się i postaanowiłam nie miec walca na pierwszym tańcu tylko cos orzytulającego się. A co sie bede angazować. I tak będe piękna:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela - no to podobnie, jak ja - mamy już ukończony kurs tańca dla narzeczonych (kiedys tam zrobiliśmy, pod kątem imprez, bo o ślubie wtedy nie myśleliśmy), po którym nie wiem, ani umiem - NIC. Tzn. wiem jedno - nie nadaję się, źle mi to idzie i nie pamiętam kroków. Więc u mnie nie będzie w ogóle pierwszego tańca. Chociaż mój facet niby chce, ale chcieć a tańczyć to droga daleka, a On w tym temacie nic nie robi, co mi jest na rękę ;-) Jak się zacznie zabawa, to zespół po prostu wszystkich zaprosi do wspólnej zabawy, i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mnie uczył, ale ja tepa jestem i zniechęcam się....i pierwszy taniec to będzie jakas zwykła dla nas tylko piosenka i juz. Masz swoje fotki 3 kropki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami zdjęcia poszły, Lila dzieki, teraz wiem z kim rozmawiam:) szczupła jestes ale zgrabna, ja mam małą oponke i nie umiem jej zwalczyć, powinnam brzuszki robic do ślubu, ale uwazam w sumie ze az tak nie bedzie widac tej oponeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna laseczka do nas dołączyła \"Arabela\" :) ja do swojego wzrostu jestem troche za chuda ale jakos z tym trzeba zyc my poszlismy na kurs tanca i jest bardzo zabawnie nie wiem czy wykorzystamy ta horeografie do naszego pierwszego tanca ale chociaz nauczymy sie rumby i kilku innych tancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim weselu nie będzie sensu sie popisywac rumbą, duzo ludzi będzie normalnych, którzy tańcza na swoje kopyto, duzo z wiosek będzie i tam mają swoje tańce:).a ja tam z nogi na noge i jakos ujdzie. Byle do północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×