Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Hej 🖐️ Arabela 🌻 Jestem oczywiście Kropko ! Ale wychodzę zaraz w prywatnej sprawie - of course :) Kolega zgrał mi pozostałe odcinki mojego serialu !!!!! Ale sie cieszę ! Bo musze przyznać , że w tym momencie dla mnie jest to priorytetem nr 1 :classic_cool: - wiec wybaczcie moje Kochane że nie będę dyskutować o sprawach ślubno-weselnych przez jakieś pare dni :) Arabelko ----- i ja poprosze o foteczki - odseśle oczywiście swoje . monika_artdetable@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela - szperam w swoich zdjęciach, coś Ci wyślę. Tymczasem możesz do mnie przesłać swoje foto - didi-dexter@wp.pl Oj tam, Lila, za chuda, za chuda - nie przewracasz sie, czyli nie jest źle ;-) A tak serio, to Cię widziałam przecież i jesteś \"w sam raz\", tylko już nie chudnij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila ile masz lat i powiedz czemu w maju ślubik? kurcze jak tu pusto. jeszczd 15. h i do domu.wreszcie bo jakoś mnie głowa boli od tego cisnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padne normalnie:O:O:O nie \"moda///\" Monia zakochała się w innym serialu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty - Monia fanką takiego nowego amerykańskiego serialu jest :-) Tylko nie pamietam tytułu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, my na kurs tańca nie chcemy sie zapisac po tym by nauczyc sie rumby, tylko zwyklego walca, zeby nie wyjsc na totalne beztalencia. Moj narzeczony (moze nie powinnam tego mowic) ale w ogole nie ma poczucia rytmu i musimy chociaz troszke sie pouczyc tanczyc. Razem to jeszcze male pifko ale co bedzie jak go moje ciotki wyrwa a on ani w lewo ani w prawo ;) hahahahah. TO dopiero bedzie wesele. Mowcie kiedy macie slub i czy wszystko juz macie! pozdrawiam cieplo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amerykański to tylko Moda,co tam u Brook? czy wreszcie przespała sie juz ze Stefani? bo spi z wszystkimi i wszędzie więc i na Stefanie musi paść:D fotki monia i 3 kropko poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela -- rocznikowo 27 jak ogladalismy sale okazalo sie ze w czerwcu nie ma terminow i facet powiedzial nam 13 maja albo ostatni weekend pazdziernika. W pazdzierniku mialabym urodziny a nie chcialam tego polaczyc. A jak J uslyszal 13 maja to powiedzial ze dla nas 13 sa szczesliwe i on chce w maju. Potem okazalo sie ze to bedzie z 12 na 13 ale juz ta data zostala i jest do teraz. My poznalismy sie 13 w piatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela ----- pewnie jeszcze serwery mielą Twego maila - a wiec jak wyśle Ci za jakiś czas - jak już wrócę ze swoją upragnioną zdobyczą na DVD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę..........więc chyba musiałas niedawno co dopiero szukac sali skoro wszystko ju zpozajmowane? ja chciałam najszybciej jak mozna na wiosne z R w miesiącu i najszybciej jak mozna dniowo i wyszedł czerwiec i to na samym poczatku:) Ami i inne panny czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ale powiedz, Tobie się ten młody z tatuażami podoba ;-) Czy ogólnie urzekła Cię historia tego serialy ?? O czym to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie chce sie pewnie pryznac a ogląda Mode i nam tu kit wciska o jakims nowym serialu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaaha - na modę to by Jej tych płyt DVD nie starczyło ;-) Arabela - a nie znasz Gotowych na wszystko ? To też amerykański serial, a nie Moda. Albo \"Lost\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Lila bierze ślub w maju, ja będę mieć ślub tydzień wcześniej :) A brak literki R mi nie przeszkadza :) Cywilnym braliśmy 3 listopada a to już w ogóle mało ślubny termin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam tych seriali. Wiesz jak wracam po pracy, to kuchnia, sprzatanie, Moda, Pierwsza miłośc, rozmowy spokojne bądz mniej spokojne z moim misiakiem i w sumie szybko sie kłade spać. Taki mam zegar biologiczny. Wstaje tez bardzo wczesnie. Dlatego nieoglądam seriali. jak nie mam co robic, albo jak sprzątam to akurat Moda leci więc chcąc niechcąc słucham jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia --> Ja rozumiem. Od kilku tygodni jesteśmy z narzeczonym uzależnieni od \"Desperate Housewives\". Każdy poniedziałek to oczekiwanie, aż nowy odcinek pojawi się w necie ;) Możliwe, że po sesji zainteresuję się i Twoim serialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Widze ze tu dzisiaj lekki tłok sie zrobił :P Witam nowe koleżanki :D Monia.kami. -------------------> od kiedy ten serial w tv? zaintrygował mnie :P ... ten aktor hehehehe Ja też ślicznie proszę o fotki Mój adres w profilu Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko - ile fanek ;-) Ja też lubiłam Gotowe, ale jakoś przestałam oglądac. Arabela - no jak nie oglądasz ? A Moda, a Pierwsza Miłość ? Rany, ale Ty wcześnie w domu jesteś, jak na Modę sie łapiesz. A tak w ogóle to skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysica, ja nie chcę być złośliwa, ale czekam na Twoje foty już ruski rok 😠 ;-) I już dwa razy Ci adres podawałam, a ty nic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Zmobilizowałyście mnie z tym tańcem i w końcu się dowiedziałam. Na kurs nie damy rady, bo mamy tylko jeden dzień w tygaodniu taki, że popołudnie możemy spędzić razem. Ja pracuję najczęściej popołudniami, w dodatku kurs jest 2 razy w tygodniu. Wchodzą w grę tylko lekcje indywidualne. Ostatnio podobno wiele osób z tej formy korzysta. W piątek wybieram się na oglądanie kiecek. Mam już mętlik w głowie. Myślę żena początek poprzymierzam różne, żeby się przekonać w jakim kroju mi dobrze. Szczerze mówiąc troszkę przeraził mnie temat na kafeterii dotyczący obsługi w salonach (że kobiety tam pracujące są niesympatyczne). Potwierdziła to ostatnio moja kumpela, której pani powiedziała, że jest za gruba i u niej nic nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy kropki --> Moja mama nagrywa sobie Modę i odtwarza ją sobie później do obiadu :D Ja czasem się również załapię. Ja akurat za oglądanie TV biorę się zazwyczaj po 23, kiedy już żadne seriale nie lecą (wyjątkiem był kiedyś Sex and the City), dlatego muszę wspomagać się odcinkami ściągniętymi z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha - moja Mama też ogląda Modę - już chyba 10 rok ;-) Seriale przestałam oglądać, odkąd wracam z pracy ok. 20.00, i nie mam ochoty lecieć od razu do TV. A jak mi się zachce ok. 22.00 to już nic nie ma. Długo byłam wierna \"Na wspólnej\", ale też dawno nie oglądałam - ale się orientuję co tam słychac w tym \"świetnym\" serialu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gradia --> Ja już nie raz w firmowych sklepach z jeansami (Lee, Wrangler) słyszałam, że jestem za gruba (roz. 40) i na mnie nic się nie znajdzie. Jeśli dla kogoś rozmiarówka zaczyna się od 32 a kończy na 38 to gorąco współczuję i nie wróżę udanej kariery na rynku. Mnie akurat takie chamstwo nie rusza, to ja mam do wydania pare setek złotych i jak oni nie są w stanie mnie skłonić do pozostawienia tych pieniędzy w ich sklepie idę do konkurencji. Mogę conajwyżej pośmiać się z ich głupoty. Podobny stosunek mam do \"sympatycznych\" pań w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×