Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

jak ak dalej pójdzie to będe miała karte stałego klienta tu i kawe darmową:) a masz swoją suknie juz ?fotki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ta suknia tygrysicy bo chyba mi umkneła.Nie znam was jeszcze i pewnie mi sie będzie myliło jeszcze która suknia do której panny. Ami w tej sukni dobrze wygląda, faktycznie ma czym kobita oddychac i w gorset cięzko byłoby jej sie wbić bąd w taką na ramiączkach cienkich. Moja kuzynka wbiła się w gorset i jej wypływało po bokach, spadało.koszmar. Spłaszczyło sie jej przez to sciskanie a przeciez tak ładnie mozna biuscik eksponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nadziejamyszki na straży również !!! Nadziejamyszki -------> prześlesz swoje foto? Arabela---------> ja na razie o sukience nie myśle, musze uporac sie z praca licencjacka i z egzaminami i wtedy zaczne dzialac. Póki co mamy restauracje, wódkę i tablice rejestracyjne z naszymi imionami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wszystkie o kaliach mówicie? ja myslałam tradycyjnie o jasnych rózach z dodatkiem perełek. Kształt hmmmmm, napewno nie kula bo kula jest dla wysokich bardzo, a dla niskich to coś zwisającego bądz dłuższy kwiat optycznie wydłużający sylwetkę......będe myslec i poddam się kwiaciarce, niech dobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz masz wódkę? a kiedy slub? ja wódkę to pewnie kupie na kilka dni przed ślubem, aa i naklejki trzeba ponaklejac na butelki....... tablice rejestracyjne na szybko można kupić, a zaproszeń jest tyle do wyboru ze w sklepie gdzies jak juz bedziemy szukac to cos napewno wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno zdecyduje sie na róże, po pierwsze bo są ładne, a po drugie mam koło siebie hurtownie róż ciętych i będą o wiele tańsze niż bukiet zamówiony w kwiaciarni :D Nie wiem tylko jaki kolor, ale to pewnie zależy od sukienki, której jeszcze brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela wódkę kupiliśmy 2 tyg temu - kumpel załatwił nam taniej w hurtowni, a poza tym nie wiadomo co bedzie sie dzialo z akcyzą - woleliśmy nie ryzykować a wódka sie nie popsuje. Slub 2 czerwca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy sie oszczedzac tam gdzie można :) Tablice znalazlam na allegro 8.99 za jedną a u mnie chcą 50 zł za jedną. Te z allegro to takie \"jednorazówki\" ale wyglądają ładnie a my mamy 75 zł w kieszeni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam foteczki a mała to jak nastolatka , ładniutka taka i ten buścik taki fajniusi , pewnie slicznie będzie się eksponował w sukni slubnej, no a ja bede musiała powszywac poduszki:D ile masz latek mała? z 18 pewnie masz skoro slub bierzesz bo na więcej nie wyglądasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuleg to mas zslub wtedy co ja i ami27 z tego co widze:) ja teraz w lutym marcu to bede o kursach przedmałż. mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz zapomniałam - kurs już tez mamy i szampana bo przed sylwestrem byl prawie 2 razy tanszy niz normalnie :D a o której planujesz ślub? Co wogóle masz już załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któras juz w marcu bedzie żoną? bo w maju wiem ze jest Lila no i potem my z ami i kasiuleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 14 fotografa a o 16 slub. Makijazystka i fryzjerka umówiona. Suknia upatrzona, buty mam, perełki mam,sala jest hotele są ale bedzie brakowało więc potem pozałatwiam jak bede wiedziec ile osób bedzie ile nie. kamerzysta i orkiestra jest. Dokumenty na ostatnia chwile się załatwia, zaproszenia wysle w kwietniu maju, i potem zamówie kwiaty na 3 tyg przed slubem, i te inne drobiazgi jak wódka, naklejki, tablice to tez przed slubem na 3 tyg starczy.owoce w przeddzień trzeba kupić. A ciasta ide dzis pooglądac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widze ze plan perfekcyjny :) spróbuje przesłać Ci na maila nasze menu weselne - napisz co o tym sadzisz ok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menu tez masz? ja na miesiąc przed bede ustalac dopiero. sama musze dokupowac owoce ciasta napoje alkohol. menu wybiore potem i wtedy wpłacę juz druga zaliczkę,a trzecią tuz przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. to jest menu tej knajpki którą zarezerwowaliśmy - możemy wprowadzic zmiany Mail chyba poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo tego masz.my mamy po 140 na osobe:(i 3 posiłki gorące +zimna płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to nowa knajpka, teraz zaczynaja to maja ceny ok, ale jak sie rozkreca to mysle ze juz tak tanio nie bedzie. Ale menu ogolnie ok? Co byś zmieniła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odpowiada to menu, frytki barszcz, kotlety to to co powinno byc i te surówki i zupa. A ile chcesz miec gorących posiłków? bedziesz wybierała jedzenie z mamą czy wy sami? bo moi rodzice bedą finansowo pomagac i pomoga w wyborze menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w takim lokalu co wygląda z zewnątrz i wewnątrz jak pałac, taka stylizacja elegancka, jak willa elegancko zrobiona tak mozna w skróie powiedzieć.....poręcze jakies złote rzeżbione, kafelki, sciany tez eleganckie, siedzenia miekkie, i takie tam fiu bżdziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to golonek nie lubię. Stawiam na kotlety , no ale nie wiem co bedzie w menu do wyboru u nas.aha mam juz pończochy ale nie wiem czy z leżenia oczka nie puszczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela- a ja rocznikowo mam 23 ( w październiku kończę) ślub w czerwcu. też studiuję i pracuję, i gdybyśmy mieli peiniążki to już w tamtym roku byśmy się pobrali. i nie zgadzam się z Tobą, ale każdy ma swoje zdanie:) właściwie obydwoje studiujemy zaocznie( razem, mój A, jest rok starszy), pracujemy, remnontujemy sobie sami dom, w którym będziemy mieszkać po ślubie. znamy sie prawie 8 lat, od przeszło 2 mieszkamy razem...więc my też mamy zaplecze finansowe, dom....dom - jest po dziadkach Narzeczonego, ale jest stray i sami go remontujemy, autko też mamy ( używany 8 letni kangoor), też kupiony za własne pieniązki...jak wszystko inne, żadna z Naszych rodzin nie jest bogata, i do wszystkiego doszliśmy sami, cieżką pracą i oszczędzaniem jeżeli możesz to napisz skąd jesteś dokładniej, bo jest tu parę Dziewczyn ze śląska, np. ja:) gradia- ja też uwielbiam pizzę, czas\\em jak mi przyjdzie ochota to nie ma odwrotu- musze zjeśc, a wiadomo że to nie pomaga odchudzaniu:) atena 25- suknia bardzo bardzo bardzo podobna do mojej! fame fatal- tak teraz jest tak zwane first minute i są duze przeceny, a to zalezy od biura do jakiego terminu trzeba rezerwowac w większości do 31.02.07. my też chcieliśmy, ale nie damy rady finansowo, wolimy sobie domek zrobić, może sie później uda na jakies lastminute... kasiulekg- jasne że wyślę podaj maila, arabela- większośc zakochała się w kaliach, mnie się też bardzo podobają , ale nie będę ich miała, a co do naklejek na wódkę, my nie będziemy mieć, mamy tylko zawieszki na szyjkę butelki, taka czerwona tasiemka z małymi złotymi obrączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki ---------------> kasiulekg@poczta.fm Masz może foto tych zawieszek? tez o takim czyms myslałam... jesli masz bardzo prosze o nie :D Arabela -------------------> menu ustalamy ja i mama bo mezczyzni to chyba sie do tego nie nadają - przynajmniej moi hehehe mielibysmy na stolach same golonki, kielbase i bigos :D Co do tego menu to nie wiem czy wogole cos bede zmieniac bo do kolacji dojdzie jeszcze to mieso które zostanie z obiadu tylko inaczej podane, mysle ze jakci ludzie organizuja wesela to sie na tym znaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na naklejki sie uparłam bo chce by tam były imiona nasze albo zdjęcia.Dzieki z amoje nogi, az tak fantastyczne to chyba nie są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki--------------------> kurcze jak Ty mi kogos przypominasz, no nie moge - ale nie wiem kogo :D Sukienka śliczna!! :D Zaraz przesle moje zdjecia ale takie cywilne bo z przymiarki nie mam a co do zawieszek to myslalam ze chodzi o taki kartonik z imionami, data itp. Ktoś kiedyś pisał ze mozna to zrobic samemu... ale nie mam skad wziac wzoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki - ładna ta zawieszka na butelke - skromna, a jednocześnie miła dla oka :-) Cześć Wszystkim 🖐️ Ashia - rany, ale sklerotyczki z nas ;-) :-D Ale ja nadal nie jestem pewna, czy już się widziałyśmy, czy nie ;-) Ale teraz Cię na pewno zapamiętam :-) A o czym sobie tutaj od rana dziewczynki rozmawiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm, ja nawet pojęcia nie miałam, że można dekorowac butelki. Ale widac wszystko można. Ale jakoś panowie z którymi rozmawialiśmy podczas rezerwacji sali nic nie wspominali o takich \"bajerach\". Ciekawe, czy coś takiego tam dają, czy trzeba na własny koszt ? Zobaczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×