Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Monia jestem na 2 stronie. Na pierwszej znalazłam też jeszcze jedną sukienkę - śliczną, podobną do tej pierwszej, więc wiem już czego mniej więcej szukać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---- ta 1-sza jest elegancka i prosta. Nie pasuje mi w niej ta falbana na dole, ale jakby jej nie było to zapewne sukienka straciłaby fason . Modelka może i talię ma , ale na biuscie jej się zrobiły fałdki pustej przestrzeni . Masz o tyle gorzej , że nie mozesz tej sukienki zamierzyć - tylko czekac już na gotową uszytą. Ta suknia ma coś w sobie z \"rybki\" tylko , że kończy się za kolanem i nie ma oczywiście trenu. A tak swoją drogą , to w zyciu nie widziałam tylu krótkich sukienek ślubnych ! A ta druga to na dole jest i kształt ma troche trapezowaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółka - głowa do góry - włókniak to nie wyrok, tylko upierdliwość do usunięcia. Nie zamartwiaj się na zapas, bo to bez sensu. Monia - a niech to - jesli to rybka, to tak średnio dla mnie, poniżej są moje trzy faworytki: 1) http://images4.fotosik.pl/181/a700d5642bf9e548.jpg 2) http://images2.fotosik.pl/217/c1e71d69e447301b.jpg 3) http://images3.fotosik.pl/217/7274bf0334e18852.jpg Co do pierwszej, to bez tej falbany na dole straciłaby urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja wlasnie wrocilam z pracy i padam z nog. Ami przesle ci na maila bo inaczej sie nie da. juz sie za to zabieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja DZIŚ jestem ostatni dzien w pracy wiecie złożyłam wymówiennie umowy o prace z dniem 26.10 czyli jutro mnie juz tu nie ma I wiecie co ciesze sie z jednej strony a z drugiej 8 miesięcy z pewnymi osobami była ale trzeba iśc dal3ej bo tu nie moge sie rozwijać!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-----druga suknia jest cudowna ! I zgodnie Twoim opisem własnej figury zdaje się być najlepsza pod względem fasonu. Jest leciutko odcięta pod biustem - ale nie tak jak typowe suknie a\'la Mrysieńka, więc zamaskowała by talię. Bardzooo mi się podoba ! Trzecia suknia też mi się podoba. W tej tez by Ci było ładnie, bo ma \"wstążkę\" ,która zaznazyła by talię . Ta też jest bardzo fajna. Ta pierwsza w świetle dwóch pozostałych jak dla mnie \"gaśnie\". Ale dwie pierwsze super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to będzie albo pierwsza albo druga - do lipca mam zamiar szukać takiej w sklepach, ale jednocześnie mieć kontakt na krawcową, która w razie czego uszyje mi którąś z nich.Czyli kolejna rzecz w przygotowaniach odchaczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze choc troche pomogłam!!!!!! kaska---ale bedziesz donas zaglądać?zmieniasz prace? na jaką? mloda----meila sprawdze w domku:) kropka----bedziesz wyglądac jak LASKA NEBESKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś byłam u fryzjera skróciłam włosy o jakieś 10-15 cm (co za ulga, nadal mam długie włosy, za długie to jednak męczarnia). Pogadałam sobie z panią o fryzurze ślubnej. Za próbny biorą 60 zł, ślubny 90 zł. Jak na Warszawę to chyb przyzwoita cena. Dziś się dowiedziałam, że czeka nas kolejna przeprowadzka (na początku października zostaliśmy wywaleni z mieszkanka w Wawie i zamieszkaliśmy pod Wawą, w ciągu najbliższych 2 tygodni wracamy do stolicy :D ). Jeszcze nawet nie zdążyliśmy rozpakować wszystkich pudeł, więc może dobrze się składa, mniej roboty będzie. Generalnie nie mamy na razie czasu na sprawy ślubne (ciekawe jak znajdziemy fotografa i ewentualnego kamerzystę :-o ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, co to znaczy laska nebeska ? ;-) Wiosna - no faktycznie nie dużo, mam zamiar tyle samo zapłacić swojej fryzjerce, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do was będe zaglądac codziennie !!! A byłam w kadrach na umowe zlecenie dziiś skończyłam mój wybór a teraz bede szukała pracy też najprawdopodobniej w Kadrach!!! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska nebeska=fajna laska;) no! dzis dowiedziałam sie ze salon lisy ferrery skubance zamknęli mi normalnie w tym szczecinie same szokujące rzeczy sie dzieją:D mojego \"zmotoryzowanego potwora\" (auto)zdecydowałam że ubiorę w wstążki duże z tiulu-pod kolor bukietu mojego + duże lilje białe na przód i na klamki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Widzę, że u nas suknie na topie:) Ja nadal nic nie oglądałam, ale mam jeszcze czas. Ciężko będzie kupić, bo mam 157 cm i 46 kg. W rodzinie się śmieją, że komunijna taniej wyjdzie;) Kropko mnie najbardziej 3 się podoba. Taka anielska. Pszczółkamadzia, Ty się nie stresuj, tylko ciesz! Przecież mogło to być coś gorszego, a tak tylko taki malutki włókniaczek:) Główka do góry, usuniesz i po sprawie. Kaśka zazdroszcze, że możesz sobie pracę wybierać. Ja już od 4 miesięcy szukam i nic.. nawet w mięsnym mnie nie chcą bo doświadczenia nie mam;) LASKA NEBESKA - pierwsze słyszę:) wiosno, widziałam na zdjęciu i masz piękne włosy, pewnie teraz jeszcze ładniej wyglądają, lżej. Ja też nie mam zamiaru więcej na fryzurę wydać niż 90-100 zł. Choć i tak liczę, że jeszcze mniej to wyjdzie. A ja planuję przybrać auto liliowymi kwiatami, bo taki chcę mieć bukiet. Będzie coś fajnego na masce z przodu, jakieś serducho z kwiatów czy cuś i kwiaty przy klamkach. Niczym więcej nie planuję stroić. Ami gdzie będą te wstążki? przez całe autko będą pociągnięte czy jak? Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście zapomniałam powitać nowe dziewczyny. Witajcie kobitki i dużo piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam przez przypade na topik: 20latki do nauki 30latki do ołtaża. normalnie nie moge, ta babka jest jakas chora, bardzo mnie zbulwersowala. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda2 --> E tam, fajne są takie topiki :) Byle podchodzić z dystansem do takich ludzi. Pośmiać się można z głupawych teoryjek wyssanych z palca, zazwyczaj jakiejś wyjątkowo znudzonej życiem osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy myślicie że TU jesteście
mądre i fajne puste lale z sieczką we łbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna zgadzam sie z toba, te osoby nie maja chyba nic innego do roboty i napewno nie znaja co to szczescie ktore my teraz przezywamy i bedziemy do konca zycia. Tylko wspolczuc takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dziewczyny zgadzam się z Wami całkowicie,,,, pośmiać się można z takich poglądów,,no i współczuć oczywiście!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna---Ja też dokładnie dzisiaj byłam u fryzjera, aby podciąć końcówki. Skróciłam około 10 cm i wcale ich nie ubyło;) Rozmawiałam też z moją fryzjerką, która powiedziała mi, że cię tak ciężkie włosy trudno będzie ogarnąć. Ja jednak wiem, że ona sobie poradzi, tym bardziej, że jestem jej stałą klientką od paru dobrych lat. Konkretnie o uczesaniu jeszcze nie rozmawiałam, bo dokładnie nie mam jeszcze przemyślanego tego tematu. Jedno jest pewno, wszelkie \"kapusty i sztuczne koki zdecydowanie odpadają. Wiosno, a jaką fryzurkę Ty planujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spać kobiety! młoda--dostałam ale za cholere nie moge otworzyć:(.. co do włosów..ja mma masakre maskary teraz!!!!wypadją MASOWO(po szpitalu i teraz po ogromnej ilosci antybiotyków-teraz 3 naraz),+prostownica+pasemka!!!siano normalnie:(:O może któras poleci coś skutecznego??jutro kupuje w aptece odżywke do bardzo zniszczonych włosów WAX do rozjasnianych,moze któras stosowała??podobno dobre produkty tej firmy są...stosuje jedwab w płynie silk cos tam masówke l\'reala(maseczki wygładzające)+silice+skrzyp polny i ograniczyłam prostowanie!i dupa blada!aa!jeszzce mam jakąs \"profesjonalna \" maske z salonu wella ma byc stosowana 1 raz w m-cu siet nad sietami:D dla mnie osobiście(wiem że dla kogoś może byc rewelacyjna) wyglądam jakbym włosów przez kilka m-cy nie myła! dobra koniec moich załaman nerwowych na temat włosów!czekam na info od was kobietki i dobrej nocki życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×