Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Dziewczyny czy ktoras z was podawała stronke gdzie można zamówić próbki zaproszen? Jeśli tak to bardzo prosze o podanie jeszcze raz bo gdzieś mi sie zapodziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a kiedy wy bedzicie rozdawac te zaproszenia:)?? skoro ja mam slub w czerwcu to chyba bede rozdawac gdzies w kwietniu po świetach:) a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z zaproszeniami wyruszymy w pierwszej połowie marca. Ostatnio przez kuzyna zostałam zaproszona na wesele 2 tyg przed, uważam to za kpinę. No ale cóż, rodzinki się nie wybiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za stronki. My zapraszać bedziemy w maju, ale teraz musimy zaprosic kolezanke z Czech i kolego z Afryki. Są cały czas tez w Dani ale nie zbyt czesto sie widzimy i dlatego musimy teraz. A upatrzyła sobie zaproszenia na tej stronie co podała Pszczółkamadzia a adres gdzies mi sie zapodzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem!!!!!!od 5 rano tam siedziałam!!!!:( ale jest OK!!!:d:d:d tzn. jest zwapnienie ale \"do rozpędzenia \"farmakologicznie!jak bardzo się ciesze kobiety!!dzięki wam wszystkim za słowa wsparcia! teraz biore się za megaobiad dlamnie i męża;) do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada normalnie jest
zainwestuj w dobry antyperspirant,vichy naprzykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cy zauwazacie roznice meidzy moim nickiem a nickiem tej podszywaczki tygrysicy?? o to jej nick tygrysica_20 ona jest bezczelna nawet stopke ma taka sama;) spierdalaj mała;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDAŁAM!!!!!!!!!!! Ale ulga, ale nie bylo tak strasznie Ami, ciesze sie, ze u Ciebie tez wszystko ok:) To dzis juz mnie tu nie bedzie, ide swietowac, trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezko G R A T U L A C J E!!! Widzisz mówiłyśmy że nie bedzie tak źle:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz zabieram się za piersi panierowne +sos czosnkowy,jakies winko musze zakupic;)..dzis mamy z G. 6 rocznice,dotego wiadomośc od lekarza..cudownie jest!życze kazdej z was tego \"błogostanu\" aaa!ja juz na 100% wiem że bedą do bukietu bedzie calla sama(pomaranczowa) lub calla+konwalia dookoła! buziasy🌻 iii gratualcje z okazjii zadnego egzaminu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wysłałam po te darmowe próbki ale fatalne przyszły nie wiem czy to tylko tak fajnie na zdjęciach wychodzi czy co? Ale nie za ładne chyba jestem za zwykłymi zaproszeniami\\ A co śmiesznego kuzyn od mojego M powiedział bratu od M aby M dał mu 2 zaproszenia bo on ma osobę towarzyszącą ale mam to gdzieś zapłace 150 zł za smarkacza i nic nie dostaniemy w zamian bo przeciez to smarkacz podpisze sie pod rodzicami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1982
bardzo się cieszę ze takie forum istnieje. widze że można dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach. my ze S. mamy ślub 09.06.07. sala zamówiona, orkiestra też, oraz kościół. czekamy na targiślubne w krakowie może uda nam się wybrać fotografa i kamerzystę. może przyłączy się ktoś z krakowa??? chciałabym wymienić pewne spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Aga --- Bardzo miło, że do nas dołączyłaś i jeszcze milej, że będziemy ślubować tego samego dnia;) Bardzo miło Cię poznać i mam nadzieję, że zostaniesz z nami. Dziewczyny są przesympatyczne, więc na pewno się ucieszą z \"nowej\" twarzy. A tak na dodatek to jeszzce blisko Krakowa mieszkam - Podkarpacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×