Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Słodki ze mnie maluszek ;) - 166 cm wzrostu. Narzeczony 190 cm więc różnica wzrostu jest bardzo widoczna. Rocznikowo ja mam 25, narzeczony 26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nas duzo i kazda inna.a diadem bedziecie miały?czy kwiatek jako ozdóbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani diadem, ani kwiatek. No może ewentualnie jakiś żywy kwiat. Arabela - otwiera Ci się ta strona z fryzurami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie rzejrzałam, ładne te koczki, nie mam grzywki i musze tak miec przód uchwycony aby ładnie wyglądało, no i kok z tyłu jkis musze wybrac ja chce diadem niczym księżniczka:d a co.mam byc piekna to chociaz diadem mnie upiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile rodzai ciasta chcecie mieć? no i czy welon upinacie pod czy na koka? ja tak obstaje aby na koka...no a sam kok zostanie uwidoczniony w takim razie dopiero po północy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno ---- to mnie na pewno rozumiesz :) Kropka ---- Wentworth gra tam Michaela Scofielda ( ten wytatuowany) . Po krótce to serial opowiada o ucieczce z więzienia . Starszy brat Michaela - Lincoln , został wrobiony w morderstwo vice prezydenta i dostaje karę śmierci . Jego brat Michael ( Wentworth Miller) postanawia go uwolnić i w tym celu daje sie specjalnie złapać podczas sfingowanego napadu na bank. Trafia do tego samego wiezienia co Lincoln. No i sie zaczyna cała akcja. Michael ma doskonale obmyślony plan ucieczki - był inżynierem który przebudowywał te więzienie. Jego tatuaż to kopia planów podziemia więziennego. Świetnie pokazne jest życie więzienne . Jest nawet wątek miłosny :) Równolegle do całej akcji w więzieniu była dziewczyna Lincolna szuka dowodów na jego niewinnosc . I okazuje sie że za wrobieniem Lincolna stoi rząd USA i nie ma opcji żeby egezukcja sie nie odbyła. Dalej nie będe strzeszczac , bo nie będzie ciekawie dla tych co zaczną oglądać. Ale serial - po prostu rewelka . Każdy aktor gra świetnie - idelnie pasuje do swojej roli . Dla mnie to wręcz fenomen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że wtrącę, ale mam prywatę do Kropki ;) wypatrzyłam Cię, zatem to wcale nie ten nadmiar pracy ;) mydlenie oczu zawsze w cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Monia, ciekawie brzmi - i wątek miłosny jest :-D A będą go puszczali w polskim TV ? Arabela - ja nie będe miała welonu, więc nie wiem, czy on ma być pod czy nad kokiem, włosami, etc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica mnie upowaznia do wysłania jej fotki, Tygrysico a która ty jestes z tych trzech babek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ----- no będą ! Przecie trąbię o tym od kilku dni . Zaczyna sie w tę najbliższą niedzielę na Polsacie o 20.00 pod nazwą \" Skazany na śmierć\" . Ale będzie puszczany co tydzień - na razie 22 odcinki pierwszej serii. A na amerykańskim FOX-ie jest emitowany na bieżaco - 13 odcinek 2 serii . Polska zawsze była w tyle , pomimo że mamy przynajmniej 2 stacje telewizyjne które chełpią sie jakie to one są \"światowe\" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę mieć welonu, ale kto wie, może jeszcze zmienię zdanie. Wolałabym jakieś lekkie upięcie, może być z kwiatkiem. kasiulekg --> Wysyłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm czemu wszyscy najpierw zauwazaja oczy? niom to ja;)prosze wyslij dziewczyna fotki bo nie doszly do nic h moje;) dziewczy trzy kropki chyba nie dostalam od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy juz 3 jasne blondyneczki :asha, tygrysica, i wiosna. Oraz jedna mahoniowa szatynka czyli ja, i ciemne 3 kropki, myszka,kasiuleg chyba tez szatynkowata:), i .monika kami.......marta ami tez ciemna szatynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - to kto wie, może luknę na serial, ale nie chcę sie znowu wciągac w cokolwiek. Tygrysica - jaką masz sympatyczną buzię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda? taka słodziutka jest , policzki takie rózowiutkie jak malinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kropko ale ty tez słodko wyglądasz, masz ładne oczka , układ buzi , włoski:)wiosna tez jak anielica wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam fotke magdy kami w czerwonej sukience, ale czy to ona? bo ta dziewczyna wygląda na zaawansowana ciążę, czyżby dzidzi było w drodze?:) a wiadom juz jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysku moja wysłana była wczoraj , a kasiuleg ci wysle tylko teraz sie uczy, wyslą ci dziewczyny tylko naciskaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=1181&postdays=0&postorder=asc&start=30 Podoba mi się fyzura ze strony 2, wklejona przez Żabę - 17.jpg -> kiedyś miałam fryzurę podobną do tej którą ma panna młoda ze zdjęcia i bardzo dobrze się w niej czułam, chociaż najchętniej to obcięłabym włosy na krótko (tak jak ma ta panna ze callami zawiniętymi w liście imbiru - taki bukiet będę miec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najsliczniejsze bedziemy w sukniach , wystrojone, umalowane, doczesane wypachnione:) jak nigdy , :D musze pomyslec o farbie czerwono czekoladowej dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×