Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ona jest w krateczke 3 kolorowa o ile pamiętam tak? czy jakby plecione w warkoczyki? widziałam na zywo ją u jubilera, a Ty tygrysku widziałas na zywo zanim zamówiłaś? na żywo ładnie wygląda owszem, no ale i tak mi sie podobają złoe same , a nie kolorowe. No ale teraz mówimy o Twojej obrączce. Widziałaś ją wcześniej? a ile będziesz miała szerokości? wiem teraz ze 5 mm jest jakas taka wago leciutka, a 6 mm to juz widac ze sztywna, grubsza jakby..........będzie 6 mm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabelko -> pani u której zamawialiśmy obrączki powiedziała, że to normalna sprawa, że młodzi mają różnej szerokości obrączki bo tak naprawdę ten 1mm to żaden problem dla nich a za to dużo lepiej wygląda szeroka obrączka na męskiej dłoni, a damska ciut węższa (jak ktoś nie zmierzy to nie będzie widział różnicy). My mamy oboje po 5 mm bo ja lubię takie \"solidne\" i wcale mi ta szerokość nie przeszkadza. Dziewczyny dziękuję za opinie na temat bursztynu :) Tylko czy to się nie będzie \"gryzło\" z moim rubinem w obrączce bo jakoś zapomniałam, że on ma tam być :P Szukałam na allegro biżuterii z rubinami, ale nic ciekawego nie wpadło mi w oko. Tygrysica -> ja mam grawer kursywą i bardzo nam się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak oczywsicie mierzylismy je w zeszłą srode jak bylimmy na zajeaciach w krakowie;) i spodobaly sie nam:) i pani wzielaz amowionko..i sa gotowe juz;) z grawerem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askia a co tak sie uparłas na tego rubina?:) niechciałas brylancika? Rybin jest czerwony - podobał ci sie ze sie zdecydowałaś? ja mam każdy pierścionek z rubinem, i cała łapka czerwona od nich:D ale co zrobic jak rodzice gustowali w takich i zawsze mi takiekupowali? Dlatego stawiałabym na brylaciki tymbardziej ze ja sobie zazyczyłam zaręczynowy tez z brylantami:) a Ciebie co skłoniło do rubinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin pięknie kontrastuje z szarością tytanu! Miałam do wyboru rubin lub brylant i po prostu moim zdaniem lepiej wyglądał rubin. Innej biżuterii nie noszę będzie tylko ta tytanowa obrączka z rubinkiem więc na pewno nie będzie \"za czerwono\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak do szarości czerwień ładnie będzie prezentował. No ja aby nie miec za czerwono, zmieniam sobie co jakis czas pierścionki i teraz mam biało brylantowo cyrkoniowo:D a tak na marginesie to becikowego nie znieśli jeszcze ? czy znieśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no chyba nie bo znajomi w tym tygodniu dostali \"becikowe\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki ;) A ja słyszałam też że rubin przynosi szczęście, chociaż nie wierzę w takie bzdury ale co tam zawsze można jeszce sympatyczniej spojrzeć na rubiny w biżuterii a ja mam zareczynowy z brylancikami i szafirem, tylko że mały ten szafir (lubię delikatną biżuterię) wiec nawet nie myślę o dopasowywaniu do pierścionka reszty, myślę że się skończy na jakimś srebrnym kompleciku z cyrkoniami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez w przesądy nie wierzę specjalnie, rubin przynosi szczęście perły nieszczęście.......co ma byc to będzie, w rubie idziesz i spotyka cię przykrość, idziesz w perłach i radośc.to wszystko nie ma znaczenia . Moge sobie włozyc nawet klipsa krowiego i nie wierze w to czy przyniesie szczęście czy nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak będzie z tymi zegarkami? będzie jakies miały na ręku? ja mysle o jakims ładnym srebrnym , delikatnym, nie na pasku , z bransoletką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, luzak jestem :classic_cool: Po prostu wydaje mi się, że najważniejsze jest uczucie miedzy nami, nasze rodziny, zdrowie, warunki życiowe, a nie jakiś tam jeden dzień. Arabela - ja w ogóle nie nosze zegarka, odkąd 3 lata temu bateria mi się wyczerpała z mojego, a pasek sie zniszczył. Odzwyczaiłam się, więc tym bardziej na ślubie nie będę miała zegarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej bede miala zegraek na ręku:) dostalam sliczny na gwiazdke od przyszlego męza;)..jest sliczny...z brylncikami..:) szer 6 cm:) piekjniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arabela, ja to taki ładny zegareczek planuję sobie zakupić ale na ślub nie będę zakładać To zależy jaką która ma suknię, przecież często panny młode mają rękawiczki i zegarek nie pasuje, albo jakieś długie koronkowe rękawki, moim zdaniem zegarek na ręku panny mlodej jest zbędny i dziwnie wygląda, lepiej wyposażyć w niego męża ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) od 40 minut mam weekend :) jak ja uwielbiam piątki :) :) widzę że większość z nas jest na etapie biżuterii, ja powoli zaczęłam rozgladac się za kolczykami burszytynowymi w mlecznym kolorze :) mam nadzieje że wkrótce znajdę to czego szukam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brida a sa kolczyki bursztynowe mlecznego koloru ? tak faktycznie jak Młoda ma rękawiczki to taki zegarek nie pasuje. ja nie zakładam rękawiczek, będzie chyba bolerko.Jakos w rękawiczkach wydaje mi sie ze wyglądałabym staroswiecko damulkowato i zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bursztyn ma różne odcienie, jest również bursztyn mlecznego koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej , hej 🖐️ Cocoloco ---- witaj po przerwie 😘 Kropka ----- Ty masz tak jak ja :) odkąd ze 2 lata popsuł mi się pasek od zegarka rozstałam się totalnie z biżuterią tego typu . Wiec na ślubie tym bardziej miec zegara nie będę . Uwaga dziewczynki , które chcą poprawić wyglad brzucha i talii ! Słyszałam o treningu \"Areobiczna 6 Weidera\" . Nie jest skomplikowany a przynosi świetne efekty - jezeli jest stosowany zgodnie z zaleceniami. Jest to 6 ćwieczeń które trzeba robić przez 42 dni ( jeden dzień przerwy może wszytsko zaprzepaścic ). Ja jestem na 3 dniu i musze powiedzieć , że czuję mieśnie na następny dzień, pomimo że naparwdę nie \"narobiłam\" sie tych skłonów za specjalnie ! Ponoć ci najwytrwalsi po 42 dniach mogą pochwalić sie płaskim brzuszkiem i lekkim \"kaloryferkiem\". Mi najbardziej zależy na zarysowaniu sie miesni i mam zamiar wytrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłam kiedys 10 razy na gimnastyke i miałam godzine dziennie, byłam pod kontrole rahabilitantów i musiałam ćwiczyć, i miałam fajną figurkę, a w domu sie niechce.:( nie ma motywacji bo i tak uwazam ze jestem szczupła. jednak mój brzuszek tez by mógł nico poćwiczyć:) ja tez 3 kropki od kilku lat nie nosze zegarka odkąd bateria siadła:) ale wreszcie musze sobie sprawic nowy, na slub specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! bardzo lubie sobie Was podczytywać,bywają tu naprawde bystre taktowne osoby.. ale prosze wykopcie ARABELE! zobaczcie jakie bzdury wypisuje:O:O:O:O:O:O poziom jej rozmowy..ehhh szkoda gadać.Mam ochote natrzaskać jej po tej prostej gębusi,wiele z Was też ma na bank taką ochotę ale siedzicie cicho:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, Arabela - ja już chyba nie wrócę do zegarka, nie wygodnie mi z nim. Mam w telefonie godzinę, więc luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem słońce- zapraszy do nas.:) czekamy na takie miłe osóbki jak ty...starszas sie podnieśc topik nam czy go zniszczyć? Narazie to ciebie możemy wykopać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja pozbyłam się zegarka świadomie :) ...zbyt często na niego patrzyłam ;) ...od kilku miesięcy żyję sobie bez zegarka i bardzo mi z tym dobrze.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila moment
arabela , mów za siebie. a nie w osobie trzeciej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dzisiaj tak tu pusto.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wkońcu moment wytchnienia:D wiecie co?powiem Wam szczrze: włos mi się na głowie zjerzył jak przeczytałam to co napisała Arabela.I nie boje się mówić wprost: moim zdaniem przesadziłaś!poszłaś po bandzie a tak się nie robi.Mi też wiele z tych kobiet,sukien wizerunków się nie podoba..ale NIGDY nie pozwoliłabym sobie na takie niewybredne komentarze:O:O:O:O:O:O \"ta taka\" \"ta ma to ta głowie\" \"a tu panna młoda może być ale młody jakiś nie teges\" co to ma być?kto Ci dał prawo do jazdy po tych osobach???????????? prosze zastanów się,przemyśl czy rzeczywiście nic się nie stało???? co innego konstruktywna krytyka,dowcip a co innego syf wyrzucany na czyjś łeb:( no. jest któraś kobieta jeszcze?kawki bym się napiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie czytam, co napisała Arabela.. Zgadzam się z tym co napisałaś AMI... któraś z dziewczyn napisała że o gustach się nie dyskutuje.. Arabela powinna to zapamietać.. każda kobieta w dniu swojego slubu pragnie wygladać najpiękniej na świecie.. dlatego m.in. komentarze jakie wystawiła Arabella są zupełnie nie na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×