Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Zabulinko ------ a ja przesyłam Ci mój dzisiejszy niczym nie zmącony dobry nastrój - żebyś gładko i bezstresowo wszystkich tam olśniła !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ---- mój serial ..... oprócz tego że oglądam nowe odcinki na amerykańskim Foxie , to oglądam również te na Polsacie - od nowa ! Ale miałas racje - mój \"młodzieńczy\" entuzjazm głównym bohaterem już odszedł w siną dal :) Owszem uważam go za super extra faceta - cieszy moje oczy swoją urodą , ale \"pogodziłam\" sie z tym że bedę ogladać go tylko w tv ... Kasiulek---- a nie mówiłam, że fajny serial ... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadziejamyszki ------------> naprawde super!!! kurcze a trudno jest zrobic cos takiego? I jaki jest koszt jednego zaproszenia? Tak mi sie podoba, ze obled. Moze sama tez sobie poradze (chociaz z moim zdolnosciami plastycznymi?!) Koniecznie napisz czy trrudno cos takiego samemu stworzyc bo nabralam ochoty na robienie zaproszen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia --> W TV leci aktualnie I seria \"Gotowych na wszystko\". Aktualnie z niecierpliwością czekam na 14 odcinek III serii (będzie dopiero 11 lutego ). Wczoraj widzieliśmy na Polsacie I odcinek Prison Break. Chyba pokuszę się o dalsze części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda -> właśnie te zaproszenia \"perłowe\" miałam zamawiać, ale mój M. stwierdził, że mu się nie podobają więc odpuściłam, moim zdaniem bardzo ładne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZABULINA -----------------> mam do Ciebie ogromną prośbe, ale nie zwiazaną ze sprawami ślubnymi. Myślę, że moglabyś mi pomóc... Jesli moge skrasc Ci troche czasu to prosze o Twojego maila - tam napisze o co chodzi :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wpadlam na chwilke w przerwie od nauki, strasznie duzo egzaminow, wiec nawet nie mam kiedy przeczytac wszystkiego, co piszecie:) Nadziejamyszki🌻, Twoje zaproszenia sa super, eleganckie i proste, bez zadnych udziwnien, szkoda, ze ja nie mam zadnych talentow plastycznych, zeby samemu cos takiego stworzyc:) Tylko pogratulowac🌻 No coz, zmykam, bo czas ucieka, a ja w srode 2 egzaminy...Ehhh, ale to juz ostatnia sesja, wiec jakos dam rade. Buziaki dla wszystkich, papa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobiety!!!!! Myszka--zaproszenia bardzo bardzo ładne!! bardzo gustowne z klasą.. Serial wciągnął mojego G(ja w tym czasie szukałam kawalerki do wynajęcia.musze Wam powiedziec..na 99% mój małż przyszły wyjedzie do pracy do Szwecjii:(:(:(:(:O wyjedzie w maju wróci na dzien przed slubem i odjedzie dzien po:O:O:O:O fajnie prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMi - to rzeczywiście nie wesoło, zwłaszcza biorąc pod uwagę ten \"dzień przed i dzień po\". Ale takie życie. Sama piszesz że to 99%, więc jest jeszcze nadzieja, że coś sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami ---------> nie zazdroszcze, mam nadzieje ze ten 1% przeważy, ale jesli nawet wyjedzie to przeciez nie na stale, a jak wróci... co sie bedzie dzialo... rozbudzone zmysly, pozadanie.... wszystko jak na poczatku znajomosci :D :D :D Wiem, ze to dla Ciebie niewielkie pocieszenie... ale trzeba we wszystkim doszukiwac sie dobrych stron Trzymaj sie cieplutko Buziaki dla Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobiety!!!staram sie jakoś nie pokazywac po sobie,,że jest mi przykro..ze by jego nie dołowac...ale dzis takie mamy realia..dorabianie sie kosztem pracownika..zero czasu wolnego(pracujemy od 8.30 do 18) lipa normalnie. ale dam rade wszystko podopinać sama..tak myśle przynajmniej;) dziś 124dni do dnia "0":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) oj AMI Współczuje;( a on wyjedza z delegacji? kurcze tam dzien przed slubem ze przyjedzie to bym jeszce przezyła..ale dzien po slubie ze wyjedzie;( ojjj naprawde twardaz ciebie kobitka:) tak 3 maj ,, ja bym nie dała rady...moj jutro jedzie na tydzien ...:( i juz mnie trafia..bo wieczory takie smutne...wtedy organizuje sobie tak dzin byle by szybko zlecia;l) mam nadzieje ze to sie jeszce zmieni u ciebie;) i w polsce beda normalne realia zarabiania kasy:) 3 maj sie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czas leci jak szalony jeszcze 2 m-c 4 tygodnie i 2 dni :))) zaproszenie ŚLICZNE, chwale je bo sama takie same zamówiłam wiec co innego moge o nich napisac ;) dzis ide spisac protokół przedślubny i umówic sie na dokładna godzinę, w sumie dobrze ze popatrzyłam na necie co w takim protokole sie znajduje bo troche bym sie zdziwiła jakby ksiądz wyskoczyl z niektorymi pytaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami tak dzielna jestes i napewno to przetrwasz. Ja mysle ze nie przetrzymalabym juz tego bo przeszlam przez to jakis czas temu ale na szczescie juz minelo. I zobaczysz jak to szybciutko zleci, nawet sie nie obejrzysz a juz Twój kochany bedzie z Tobą. Trzymaj sie 🌻 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bardzo proszę o próbki zaproszeń na maila: meg-80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ashia - koniecznie sprawdx poczte i odpisz! bardzo wam dziękuje za opinie o zaproszeniu. kasiulekg - to nic trudnego, wycinasz prostokąt tak duzy jaki chcesz żeby były zaproszenia, zginasz na pół, jakieś 2 cm ( tak żeby dobrze wyglądało) od lewej krawędzi przyklejasz teśmę, koronkę , a w środku robisz dwa przecięcia ( troszkę szersze od wstażki)i wtym momencie tasiemkę przekładasz. w to miejsce gdzie nie ma tasiemki naklejasz coś i juz:) dokładnie Ci nie powiem jaki koszt bo nie liczyłam tego. ale tasiemki kupiłam 2 m za 2 zł( to mi starczy na wszystkie zaproszenia), obraczki - 0,30 zł za szt. , kartka kolorowego paieru też cos koło 2 zł( z tego wyjdziemi jakieś 6-8 zaproszeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość platinet
myszko droga- czy i ja mogę prosić o próbkę Twojego zaproszenia? Miałam taki moment, że chciałam robić zaproszenia sama ale chyba jednak zdecyduję się na jakieś gotowe w drukarni. Sama za to planuję zrobić zawieszki na butelki, bo nie specjalnie podobają mi się takie przesadnie zdobione jakie do tej pory widziałam. Uściski dla wszystkich "przedślubinek" (to od Marfuszki) od mało piszącej ale wszystko czytającej MNIE ;) tygryski7@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌼 dopiero wróciłam z pracy, miałam ciężki dzień... do tego ta okropna pogoda.. chyba czekam na wiosnę... ehhh... złapałam jakiś niemiły nastrój :( Zabulina - odezwij się jak poszły wykłady, Ami - odbierz pocztę, Nadziejamyszki - przyslij mi swoje zaproszenia (brida@poczta.fm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino -----> jak tam wykład??? ja od dziś mam wyczekane ferie! i od samego początku trochę spraw pozalatwialiśmy: obrączki, zaproszenia i wizyta w poradni rodzinnej, jutro i w kolejne dni spraw ciąg dalszy, grafik juz spisany co, jak i kiedy, by się nie pogubić. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!! Dziękuję za pocieszenie,,,, u mnie narazie bez zmian,,, oboje z D jestesmy na siebie pogniewani po wczorajszej kłótni,,, niby nic a jednak jakoś smutno jest,,, ograniczyliśmy się dziś do czysto formalnych rozmów przez telefon :-) Myszko---- nie wyslałas mi maila z zaproszeniem więc proszę ślicznie, paula2705@poczta.onet.pl, chętnie zobaczę :-) Ami---- kochana przykro że twój narzeczony musi wyjechać właśnie teraz,,, my przerabialiśmy rozłąkę przez cały zeszły rok,,,, ale nie martw się i pamiętaj że co nas nie zabije to nas wzmocni,,,, będzie dobrze!!!! Żabulinko---- daj znać jak się wykład udał,,, trzymałam kciuki!!! Chyba zadzwonię jednak do mojej upartej drugiej połowy;;;;; a niech tam, niech zna moje dobre serce;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwja -> jak ja zazdroszczę Ci tych ferii... ja jeszcze 2 tygodnie :( życzę miłego wypoczynku od pracy i pozałatwiania wszystkich spraw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ferie by się przydały, my tez się dzisiaj pokłóciliśmy, niby już dobrze ale tez jakoś tak smutno...więc wiem jak się czujesz Perełko . ta pogoda wcale nie jest pomocna, maila Ci wysłałąm już z aproszeniem. ami- pewnie to co napiszemy nie za bardzo Tobie pomoże, chociaż może choć troche podniesie Cie na duchu. niestety takie to życie już jest, tak jak sama pisałaś te dorabianie sie.mój A. wychodzi o 6 rano( przyjeżdza pomnie ko 9- 10) i wracamy dopiero po 20. czasami uda nam się na chwilkę do domu przyskoczyć.co do ślubnych przygotowań napewno dasz radę ze wszystkim. pemietaj , że ma Nas napewno będziemy z Tobą! ashia- paczuszka gotowa, rano ja wysyłam, daj znać jak dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha ;) żyję ;) choć chrycham nadal wcale nie mniej :( atena25! - skąd wzięłaś dane do tych księżowskich protokołów..?? dasz namiar internetowy gdzie tego szukać?:) Wybieram sie za tydzień do księdza formalnie nas zapisać..też bym nie chciała żeby mnie czymś zaskoczył ;) ZABULINA - odezwij się jak poszło i streść choć króciutko o czym opowiadałaś :) ami27 - ojoj dziewuszko..TRZYMAJ SIĘ tam sama.. :* perełka i nadziejamyszki...oby Wam jak najszybciej poszły precz złe emocje...i wtedy na spokojnie już udało się wszelkie niezrozumienia i żale wyjaśnić :) przytulam! MIŁEGO WTORKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dziękuję za maila!!! Jestem pod wrażeniem!!!! Zaproszenie bardzo gustowne,,,, i oczywiście oryginalne!!!! Bardzo mi się podoba!!!! Ogladałam już mniej więcej w podobnym stylu, takie najbardziej mi się podobają, proste, skromne, bez przesadnych ozdób. Podziwiam twoje zdolności,,, my będziemy mieli kupne bo ja jakoś talentem plastycznym nie grzeszę :-) Dobranoc wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco Pogoda nastrajająca u mnie... do spania, a tu tyle do zrobienia :( Czy któraś panna młoda tak jak ja meczy sie z licencjatem ?! :( Zabulinko-------> gdzie jestes?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×