Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

:D dzięki gradia za błyskawiczną reakcję ;) wieczorem przestudiuję o co nas może ksiądz wypytywać ;) trzymajcie się babeczki studentki! :D (i nie tylko!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Dawno mnie nie bylo :) Poszalelismy troche na nartach - trzeba korzystac poki jeszcze snieg jest :) No ale czas bylo wrocic do pracy :( Mloda- poszedl mailik do Ciebie Nadziejamyszki - moge i ja prosic o mailika z zaproszeniem ktore sama zrobilas? rori22@o2.pl Temat Arabeli uwazam za zamkniety - no comments!!!!! Zastanawiam sie nad kiecka- mysle zeby kupic tansza, szkdoa chyba az tyle kasy na 1 raz... Chociaz chcialabym ta... ach.. zobaczymy. Jestem rozdarta miedzy ochota posiadania a zdrowym rozsadkiem.... pozdrowki dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌼 faktycznie pustki tu dzisiaj... przed chwilą wróciłam z pracy, to dopiero wtorek a ja już czekam na weekend... miłego wieczoru dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja dzisiaj cały dzień w łóżeczku, na zmiane z WC. Po wczorajszych nerwach które podniesli mi tescie (i nie tylko mi) moj żołądek odmówił posłuszestwa (jak zwykle po nerwach) Mam juz ich po woli dosc i na szczesie 12 lutego odwozimy ich do domu. Życzę Wam miłego wieczoru i słodziutkich snów Femme fatale dziekuje za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Jejku, jak mi miło na serduchu, że o mnie pamiętałyście!! :) ❤️ Pewnie to dlatego dostałam 2x więcej pieniążków za ten wykład, niż było mówione.. :) A poszło dobrze :) Mówiłam o przemocy w szkole - o tym, kto jest predysponowany do zajecia pozycji \"ofiary\", a kto \"sprawcy\", jak rozpoznawać alarmujące, ale mało widoczne znaki, no i jak przeciwdziałać... Miałam tremę jak stąd na Alaskę, ale po \"premii\" sądzę, że się podobało:) Cieszę się, bo raz, że to miła odmiana po mojej szkolnej ekhm... ekhm.. pensji (Sylwjo, Brida, wiecie, o czym mówię..) a dwa, że takie wystąpienia liczą się w punkcikach do doktoratu:) Gdyby zawsze tyle Osób trzymało za mnie kciuki, w pół roku dostałabym honoris causa ;) Kochane jesteście!!!! 👄 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziś nawet nie zajrzałam, co ważnego napisałyście - teraz mam malusieńko czasu, bo przygotowujemy sie do targów ślubnych na 11tego lutego. Ale obiecuję meldować się od czasu do czasu i czytać! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Żabulinko - gratulecje!!! zresztą inaczej nie mogło być, musiało Ci sie udać:) dzisiaj kolejny egzamin, koledze ze studiów urodziła się w niedzielę synek:) tak troszkę mu zazdroszczę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zabulino -----> gratuluję bardzo; brawo za udany debiut, wiem, że pewnie to był stres, ale za to jaka satysfakcja już po, że się zrobiło dobrą robotę brida -----> te dwa tygodnie zlecą szybko i nim się obejrzymy ja będę szykować się do boju, znaczy do starcia z drugim semestrem, a Ty spokojnie wtedy zaczniesz wypoczywać ;) jak pisalam, od poniedziałku wzięliśmy sie ostro do pracy, no i ulżyło mi, bo wreszcie zamówiłam suknię!!! w moim przypadku to wyczyn nie lada! ;) wczoraj poszłam do pracowni sukien, poprzymierzalam trzy i wszystkie wcześniejsze wizje wzięły w łeb... miała być jednoczęściowa - jest gorset i spódnica, miało być bez welonu - jest długi, ech, życie, no ale ja już spokojniejsza jestem. 16 marca próba generalna, potem w kwietniu na parę dni przed ślubem odbiór. wczoraj też jeszcze zamówiłam fryzjera i kosmetyczkę na make-up :) powoli się ruszyło... pozdrawiam P.S. w kwestii Arabeli to dla mnie od początku była to jakaś jedna wielka prowokacja. a reszta niech będzie milczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to to fajnie sylwio, że twoje przygotowania ruszyły, może masz gdzieś zdjęcie suknia, albo przynajmniej jakąś suknię podobna do Twojej? och Tobie to już malutko zostało do tego śłubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gorąco :) A u mnie jednak zmiana. Ślub będzie dwa miesiące później czyli 4 sierpnia. Stwierdziłam, że skoro i tak nie ma wolnych terminów na naszą rocznice, tj. 9 czerwca to już nie ma aż tak dużego znaczenia czy to bedzie czerwiec czy sierpień - w ciąży nie jestem wiec spieszyć sie nie musze :D Doszłam do wniosku, że lepiej przełożyć na 2 miesiące później i mieć czas zeby sie wszystkim nacieszyc niż żeby zwalac sobie wszystko na glowe jednoczesnie. Wtedy wszystko byłoby tak na \"pół gwizdka\" Jak myślicie, mam racje??? Suwaczek już zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) sylwja super ze masz juz wybrana sukienkę;) no widzisz i welon bedzie:) wyslij jakieś linka z sukienka;) ile zapłacilas za suknie? kurcze wiesz jak ci te 2 meisiace zleca:) a mi pozostalo 4 m-ce i 22 dni:) tez zleci;) wtedy Ty nas będziesz wspierac;) Nadziejamyszki...a zobaczysz ze nasze 4 miesiace tez zlecą;)nie obejzymy się i bedzie kwiecien..swieta...maj..długi weekend;) i czerwiec..a to jzu miesiąć należący do nas:) pozdrawiam:):**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysica - ja to tez tak odliczam:) mi dokładnie zostało 4 miesiące i 27 dni.. w lutym walentynki - zostanie 4 miesiące i 13 dni, w marcu urodziny Mamy- to już 3 miesiące i 29 dni, w kwietniu urodziny szwagierki - to juz 3 miesiace i 2 dni, w maju Dzien Matki- 1 miesiac i 1 dzien. 23 czerwca - dzien ojca i tylko 4 dni...och mam nadzieje że to przeleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yadriel
Witam Panie,dzisiaj natchnęłam się przypadkiem na to forum i spostrzegłam interesujący mnie topik.Czy Szanowne forumowiczki będą tak łaskawe i przyjmą mnie do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć co do moich przygotowan to w pn mieliśmy podpisac protokół ale niestety nie mielismy wszytkich dokumentów i na nastepny poniedziałek znów idziemy :( wczoraj w USC zpłaciliśmy 84 zł za wydanie zaświadczenia, za akty urodzeni nie musieliśmy płacic bo wszytko w tym samym miescie sie odbywa (dla zainteresowanych 20 zl koszt jednego aktu) od marca idziemy na nauki 5 spotkan co sobote i tak powoli wszytko sobie załatwiamy teraz musimy pomyslec nad dekoracja sali bo nasza sala ma taki "piwniczny" klimat i ostatnio widziałam film z wesela gdzie w ogóle nie było dekoracji i troche nie bardzo to wyglądoało, nastepnie widziałam ta sale z dekoracja ale za bardzo kolorowa i wygladało to jak z kinder balu. wiec musze cos pomiedzy wymyslec... moze macie jakis pomysł.... (sala jest ciemna, ściany z cegieł i na stary styl urządzona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwja -- poprosimy zdjęcia twojej sukni albo chociaz link do podobnej :) yadriel --- witamy i zaproszamy :) zaczernij sie tylko zeby nikt się pod ciebie nie podszywał. Powiedz coś o sobie skad jest kiedy ślub etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna69
Cześć :) Mam mały problem moja siostra bierze slub i poprosila abym zajela się jej wieczorem panieńskim i nie bardzo wiem co zrobić :/ Jeśli Macie jakies pomysły to czekam na pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok udało się \"zaczernić\",jestem ze Szczecina, ...ślub ma się odbyć 11 sierpnia w tymże mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna69
Chciałam dodac ze jestem z Łodzi moze któraś z Was już przygotowywała wieczorek panieński w tym miescie i moze coś doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YADRIEL!--WITAJ!!JA TEŻ JESTEM ze Szczecina!!!powiedz co gdzie masz załatwione itp.. ściskam ziomalkę 🌻 i Zabulka gratulacje!!!!!!! miłego dnia kobiety👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytkie nowe :) Lila a jak u ciebie przygodowania data ta co była pozostaje?? mam nadzieje ze wyszytko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już załatwioną salę i fotografa.Stwierdziliśmy z moim przyszłym,że nie chcemy kamerzysty,więc ten problem mam już z głowy.Suknię będę kupować w marcu,ale już wiem gdzie po nią pojadę.Cała reszta jeszcze przede mną plus oczywiście nauki.Dobrze,że przynajmniej termin w kościele \"zaklepaliśmy\"już w październiku.A jak Twoje przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami 27 fajnie Cię poznać, salę mam zamówioną w klubie oficerskim na Wawrzyniaka obok Marsa, kościół na Bogurodzicy blisko Medicusa,a po sukienkę jadę do Świdwina?Byłaś może ostatnio na targach na Zamku?Masz już zamówione dekoracje, zaproszenia i wiązankę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena25 -- nie jest tak jak było, ale po długich rozmowach ponownie wyjasnilismy sobie co, kto sobie nie zyczy i czego/kogo mamy unkać jakie zachowania nas denerwują etc. tak więc data jest aktualna a na razie sen z oczu mi spędza paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub bierzemy w rodzinnej miejscowosci mojego małża przyszłego:D na nauki zapisaliśmy sie do kościoła sw A.Boboli na Pocztowej,sukienke mam zaliczkowaną w Novii(na Janusza La Sposa \"pireo) fotograf-studio S4(p.Wojetk Nec),kamerzyści studio Wyli,zespół MiniBand.Na zamku nie byłam ,byłam w Radisonie9nawet fajerweki wygrałam).:D zaproszenia wybrane juz zakupione(allegro) a Ty? wkleisz wzór kiecy?bedziesz zespół miała czy dj?(jak cos polezam dj Zibiego-bezkonkurencyjny) dziewczyny pojutrze równo 4mce do s.lubu! ale mi sie buźka cieszy... dzis ide do fryzjera i mi sie buźka cieszy podwójnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie jaki tchórz ta
Arabela!najlepiej schować głowe w piasek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha mam pytanko:kiedy należy dać na zapowiedzi i kiedy zapłacić za ślub w kościele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×