Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość brawo...
Bo po to jest to forum, po to jest ono :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zemną nic., maskara w pracy....zapieprz totalny na nic czasu nie starcza... wiem jaka jest odległość...ale nastepnycm razem jak Zabula bedzie się kulac nad morze da mi znać prawda? i Kropkę np ze sobą zabierze:D:D:D pewne kroczki poczysnilismy min.obrączki są zakupione,bizuteria moja tez(perły:P) garnitur G także. pomalutku do przodu idziemy... naprawde zaglądam do was-ale nie mam czasu pisać. Juz sie szef krzywo patrzy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast w doku startowym szykują się:(tu małe zmiany) Ashia 08.04 -> termin nieaktualny zmiana na 05.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Ashia nie wiedziałam. Musze w takim razie listę poprawić :-) Ale powiem Ci,że 5.05 to ładniejsza data, od tej poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> ładniejsza to raz, a długi weekend który zakończy się weselem to dodatkowy plus bo większość gości przyjedzie sobie na spokojnie na naszą piękną prowincję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie zapomnijcie o mnie: 28.04.2007 jak zwylke mało sie udzielam ale rozłożyła mnie paskudna grypa i nie mam nawet siły przy kompie siedziec nadziejamyszki ja tez sie wybieram na ta bieżnię, miałam od pn ale choroba nie wybiera, czekam w sob na relacje jak było pozdrowienia dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o mnie zapomniałyście?:(1 wrzesień:)Miłego i spokojnego wieczoru wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia --- to dopiero lista najbliższych ślubików :) Ty i ja zresztą też , jesteśmy na szarym końcu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Datę zmieniliśmy w listopadzie. Z tym, że mieliśmy zarezerwowaną tylko restaurację więc nie było z tym jakiegoś mega wielkiego problemu. W grudniu tzn. po Bożym Narodzeniu zarezerwowaliśmy całą resztę. Data nam się zmieniała z 11.08 na 08.04 ostatecznie jest 05.05. Powodów było kilka między innymi urlop teściów tzn. tylko w maju mogli go dostać. Nie mogę się już doczekać ślubu. Przedtem jak to było bardziej odległe to było mi nieco obojętne, a teraz jak już sukienka prawie gotowa to nie mogę się po prostu doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi znów się udzielił ślubny nastrój po jeżdżeniu po salonach i wyborze sukni :) Na pare miesięcy miałam spokój z przeglądaniem wzorów zaproszeń w necie, dodatków do sukni ślubnej i innych mało znaczących weselnych pierduł. Nadal nie jestem pewna czy dobrze robimy nie biorąc kamerzysty, ale u mnie w rodzinie, poza mną, wszyscy są na nie. Poza tym, chyba chciałabym już być po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida - nic nie załatwiłam wczoraj w kancelarii u księdza. Miał przyjmować od 16 do 18 i sie nie pojawił. Przeklinałam na czym świat stoi pod jego drzwiami. Dziś kolejne podejście :( zabulina - mam nadzieję, że tak jak w Twoim przypadku i ja będę zadowolona z butów Ryłko. kropka - gratuluję trafnego wyboru marta - a Tobie gratuluję cierpliwości :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! pszczółka --> my również nic nie załatwiliśmy :) odłożyliśmy to na przyszły tydzień.. dziś wyjeżdżamy na 3 dni.. dla mnie to ost. dni ferii a M też chce sobie trochę poleniuchować.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my zrbilismy kolejny krok ku przygotowaniom i mamy już alkohol:)Miłego dnia zyczę wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrwałam się na chwilkę do księdza bo dziś rano przyjmował, świadectwa z religii i kartki z nauk są ok. By spisać protokół brakuje mojego aktu chrztu - bo to było w innej parafii. W urzędzie stanu cywilnego nie wydadzą nam kart potrzebnych do parafii bo ja urodziłam się w innym mieście i potrzebny jest akt urodzenia!! Zwariuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim a ja nie tylko sie urodzilam ale i zameldowana do tej pory jestem w innym miescie chociaż tam nie mieszkam. Wiec Pszczolka nie martw sie, ja tez sobie pobiegam za papierami - mówisz potrzebny akt urodzenia i metryka chrztu.. dobrze ze ja dopiero we wrześniu biore slub to sobie poczytam doświadczenia wszystkich forumowiczek :) A tak na marginesie mam dziś ładny \"okrągły\" suwaczek ;P Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam/dzis nastrój optymistyczno-ślubny:D akurat tak się złożyło ze w moej imieniny przyapda dokładnie 100dni do ślubu:) bukiet w zasadzie wybrany...z calliowatych pomaranczowy z koralikami(jak znajde to wkleje) Pani w kwiaciarni mówiła że sam bukiet (7kwiatów+koraliki) to koszt ok 90 zł-do tego butonierka+kwiatek-mini na rękę dla świadkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja też myślę o takim bukiecie jak Ty. Zaciekawił mnie ten kwiatek dla świadkowej. A czy ona tylko ten kwiatuszek będzie mieć czy jeszcze bukiet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie mam nadzieje ze mnie pamietacie i mam gdzie wracać ;) Wyjazd był bardzo udany i nawet udało mi się skoczyć po raz kolejny ze spadochronem nad morzem Karaibskim :) widoki cudowne. Mieliśmy przyjemność zobaczyć Humbaki - nie myślałam że aż tak wielkie sa wieloryby Jak tylko przezuce zdjecia z aparatu - chętnym mogę kilka wysłać. Niestety moja aklimatyzacja przebiega kiepsko tam 38 st tu minus 7 st. :( w dodatku jestem nie wyspana. Teraz wracam do zycia i przygotowan slubnych :) w planach mamy rozwozenie zaproszen od soboty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już nie mogę wytrzymać w tej pracy!Nie amm co robić, do końća pracy jeszcze 3h, złapał mnei rano jakiś kaszel, zaczyna mnie boleć kręgosłup, a do tego jeszcze ta parszywa zima za oknem!Ja chcę do domu!:(A co u Was dziewuszki??Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ AMI , MA-RTA, oraz wszystkie \"nieuajwnione\" inne Marty ---------- wszystkiego najlepszego z okazji imienin ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Lila ------- witaj Kochana !!! 😘 Pewnie opalona, wypoczęta i pełna sił :) To fajnie , ze wyjazd się udał . Oczywiście ja jestem jak najbardziej chętna na fotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia!:)Ja składam zyczenia wszystkim Małgorzatom i Martom również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila, jasne że pamietamy, ach musisz się teraz strasznie wyróżniać, w tej szarej pogodzie ty wpoczęta, opalona, ja też chcę zdjęcia i już nie mogę sie ich doczekac. ten wyjazd napewno bardzo się wam przydał, odpoczeliście, pogadaliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, chciałam się tylko przypomnieć, że ja też już w doku startowym - 21 kwietnia 2007 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! pogoda paskudna..jeszcze jutro do pracy! :( http://photo.live.advance.net/modbride/images/203/redhot3mbm0203_03.jpg to moja wiazanka-tylko dookoła bedą białe perełki-kamyki. Wczoraj odebralismy garnitur G. G upiera się ze chce srebrną kamizelkę+musznik-ale wydaje mi się ze skoro kwiaty bedą pomarańczowe,we włosach też-(sukienka biała całkowicie)-to najlepiej będzie u niego wyglądała tonacja złota! jak sądzicie? aaa dziś równe 99dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ami masz racę - ze srebrną kamizelką możecie wyglądać na lekko \"niedopasowanych strojowo\" ;-) Jak on się upiera przy Twoim welonie, to widze tylko kompromis - Ty welon, on złota kamizelka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Kropka Ty mnie nie zabijaj!!!!!:D:D:D do mojej wizjii \'wyglądania na ślubie\' nijak nie pasuje welon:( ale wogóle dobrze Cię czytać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×