Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Nadziejo, człowiek - demolka z Ciebie :D hehe;) Myślę, że zanim się kogoś wpuści na takie ustrojstwo, powinno sie robić jakieś badania... z takimi rzeczami nie ma żartów.. będę trzymać kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocoloko - bardzo ładna sukienka, taka oryginalna, niebanalna :) Poruszona waszymi wypowiedziami o odchudzaniu, położyłam się wczoraj na dywaniku z zamiarem ćwiczeń, niestety nic z tego nie wyszło. Może dziś zrobię drugie podejście :) Dziś wybieram się po zaświadczenie potwierdzające bierzmowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma_rto ta projektantka jest z Tomaszowa Mazowieckiego. Cocoloko wysłałam Ci maila. a ta suknie twoja naprawde sliczna, fakt ze ta modelka troszke nie udana ale na tobie bedzie wygladac cudnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wszystko było ok , na ćwiczeniach:) czułąm się po nich dzisiaj bardzo dobrze, taka pełna energii:) korzystając ze wskazówek żabuliny robię sobie pyszne śniadania: kupiłam sobie 1 kg płatków kukurydzianych takich zwykłych, pół jabłka kroję w kostkę i dodaję 2 -3 łyżeczki ziaren słonecznika ( teraz wymieszanych także z ziarnami dyni) coś pysznego:) kupiłam też otręby i próbowałam je zjeść z kefirem- zjadłąm jednąmiseczkę i więcej już nie zjem bo to mi nie smakuje. staram się ograniczyć słodzenie cukrem, i jedzenie słodyczy... zobaczymy co to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ale jestem nieprzytomna dzisiaj. jaks zle sie czuje, nie wiem cisnienie czy cos bo krew mi z nosa poszla i mam bardzo ciezka glowe. Uciekam, bede pozniej. zycze Wam milego dnia i do napisania. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Skończyliśmy wczoraj wypisywać zaproszenia, potwierdziłam też u kosmetyczki termin mojego makijażu, zapisałam się też na makijaż próbny 2 tyg przed ślubem i na paznokcie. Udało mi się też uzyskać zaświadczenie o bierzmowaniu, kasiądz był tak zabiegany, że nie zdążyłam nawet zapytać ile sie należy. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzejaszmyszko ja też ograniczam jedzenie nie zdrowych rzeczy. Zamiast słodzić cukrem, kupiłam słodzik, nie jadam pieczywa, makaronu, smażonych posiłków, słodyczy..Oczywiście wszystko gotowane, chyde mięso pieczywo waza i takie tam inne:)Co prawda na jogurty nie mogę już patrzeć, ale staram się urozmaicac sobie posiłki w ciągu dnia:)Pozdrawiam i miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie może gdzie można zrobić szybko, miło i przyjemnie nauki przedmałżeńskie?Chodzi mi o Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, młoda2- może jesteś przemęczona? wracaj do zdrowia. jak możesz to poleż sobie i odpocznij. daj potem znać czy już lepiej się czujesz. żabulinko- czekam na zdjęcia Twojej fryzury z sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czasu coraz mniej zostało mi..."- pozostało 150 dni!!!!!!!!!! ....przerażenie ze tak niewiele.., podniecenie ze już niedługo... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Witam :) Zabulinko-----> no właśnie fotka niezbyt, welon tez do kitu.... ...hmmmm mam nadzieję,że ja będę wygladać..lepiej :) A w sprawie wytycznych co do zrzucania... po przeczytaniu... stwierdzam,że wiedza na ten temat nienajgorsza ....tylko...zastosoewanie marne...:( Od dawna robię sama musli...wszyscy mówią ,że pycha.Jadam je głownie z jogurtem- mniam. Pochłaniałam tego kuuuupę :) Ale ostanio mam wrażenie ,że strasznie sie popsuły jogury. Mają jakieś dziwne konsystencje...smak- fujjj. A ja tak kochałam jogurty... Nadziejamyszki, Pszczółkamadza----> dziękuję :) ...no porównywać mnie z modelka-hehhe :)- ryzykowne :) Oczywiście pozwolę wysłać sobie fotki z przymiarki....chętnym Młoda2----martwię się.A czy to nie jakieś przemęczenie????Dbasz o siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na chwilkę..i też chce foty:D Coko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....... :) ....................... Moja siostra , która ma ślub półtora miesiaca przede mną... tez zamówiła suknię...miałyśmy chodzić razem...a każda z osobna coś wyknuła :) Ja w niedzielę ona w poniedziałek. Dawno sie niekontaktowałyśmy....a wczoraj obie zdwoniłyśmy sie przeprosić i pochwalić ,że już mamy..... Jedziemy na buty i resztę...razem. Fajnie. Zaproszenia tez zaczynam projektować i kalkulować koszt...aha...i dzis pierwsze spotkanie na kursie przedmałżeńskim...dobrze ,że powoli coś ruszyło...:) Aha...moje kochane...zapraszam Was wszystkie do mojego/naszego skromnego mieszkanka :) :) :) od połowy miesiaca będziecie mogły gościć pod moim dachem....9 instaluja nam neta :) ...ale bedę Was męczyć...- hehhe hihiih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
hej! Jestem nowa:)w sierpniu ide pod nóż;)Słuchajcie zancie jakieś fajne strony z sukniami ślubnymi tzn.chodzi mi o takie w stylu old,koronki te sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Cocoloko:)zazdroszcze Ci:)ja nie wiem kiedy my sie doczekamy naszego mieszkanka to moje marzenie:)chociaż 2 pokoiki,swoje 40m2...ahhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ale tu spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik -- i tak od kilku dni :( chyba dzewczyny są zapracowane, może napisz coś o sobie; skąd jesteś, co masz już załatwione z przygotowań ślubno weselnych itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Więc,lilu MIeszkamyPiasecznie a pochodzimy z małej miejsowości w podlaskim:)Oczywiście sprowadziła nas tu praca...ale tęsknie cholernie za domem:(ale mieszkamyrazem ponad rok i jest super:)4 sierpnia sie ten tego:)mamy orkiestre ,sale w sumie wszystko oprócz kamerzysty i fotografa ale to sie jeszcze załatwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
A ty kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Ja też jestem teraz w pracy ale jest taki luz że sobie moge poplotkować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie odzywałam się przez kilka dni ponieważ czekały mnie niezbyt przyjemne badania endoskopowe i przygotowanie do nich też nie było zbyt miłe. Na szczęście już po wszystkim. Dziś czuję się już w miarę oki i tylko boli mnie dłoń po wenflonie. Teraz czekam na wyniki. Będę je znać dopiero za 13 dni. Póki co mam zakaz myślenia o tym bo po co się stresować na zapas. Ostatnio przeczytałam fajny tekst odnośnie dobierania rozmiaru biustonosza i jak się okazało wcale nie mam 75D, a 70E :P Polecam poczytać, może się którejś z Was przyda :) http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=57838021&a=57838021 W przyszłym tygodniu wybieram się do sklepu z bielizną firmy Felina. Wczoraj byłam tam tylko na chwilę (zaraz po narkozie nie miałam siły mierzyć tych wszystkich staników), ale pani stwierdziła, że właściwie z każdego modelu ma 70D/E więc super :) Najgorsze w tym wszystkim są ceny. Biustonosz pod gorset do mojej sukni ślubnej to ok. 290 zł. :( Witaj Olik :) Proponuję abyś się \"zaczerniła\" wtedy nikt nie będzie się pod Ciebie podszywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jak to zaczerniła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ashia - ja znam tą teorię dot. staników - do mnie ona się w ogóle nie sprawdza, bo mam dużo centymetrów pod biustem, a mało w biuście ;-) I jeślibym wg tej teorii zamiast 75B, założyła 70C, to bym się \"udusiła\", a w miseczkach od stanika by był luz ;-) Sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
ja od niedawna jestem na tym forum i nie wiem o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Pewnie w okolicach Iwicznej albo Magdalenki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
A byłaś w tym slaonie w Piasecznie???Panna młoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik -- wejdz w preferencje i tam wszystko jest opisane odnosnie zabezpieczenia nicku haslem, po takim zabezpieczeniu bedziesz wyswietlala sie na czarno i nikt nie bedzie mogl sie pod ciebie podszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam w niedziele część zaproszeń, mam nadzieję, że za miesiąc o tej porze będę już potwierdzenia od większości gości. Zamówiliśmy też ciasta. Na razie tylko tak wstępnie przez telefon, ale to jakaś znajoma babci mojego M. więc powiedziała, że mamy tylko przyjść w kwietniu i powiedzieć co byśmy chcieli. Z tym, że ona piecze tylko ciasta, a ciasteczka to już musimy kupić gdzie indziej. Na szczęście to nie będzie problem bo obok naszej sali jest całkiem fajna ciastkarnia i tam zamówimy ciastka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×