Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

w każdym salonie na początku siadałam oglądałam katalogi pokazywalam co mi sie podoba 3-4 suknie a potem panie jeszcze donosiły kolejne z tekstem a moze sprawdzi pani taki fason ... itp W niektórych zabraniaja robic zdjecia a w niektorych nie ma z tym problemu. Wszystko zależy na jaką kobietę trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Monia 😘 Szkoda, ze na siłownie nie chodzisz, to bym z Tobą pochodziła, bo na aerobik to mnie końmi nikt nie wyciągnie. No niestety, \"nerw\" mnie ostatnio czasem łapie, jak zaczynam słuchac jakie są oczekiwania gości po tej imprezie - i ja się po prostu zastanawiam, czy im w ogóle sprostam ;-) Ostatnio moja Mama wprawiła mnie i Ciotkę w \"osłupienie\" mówiąc że nie mogę iść w butach z odkrytymi palcami tylko dlatego, ze to przynosi pecha ;-) No nie spodziewałam sie takich zabobonów po Niej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Lilu dostałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
no i wiesz za kogo wychodze za mąż :)bo gdzieś tam mój luby w tle sie przewija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Z tym mieszkaniem niestety to nie jest tak kolorowo...Mieszkanie jest mamy, na razie my mieszkamy..ale mama nocuje 2 -3 razy w tygodniu..więc rozumiecie....Pracuje w Łodzi...więc czasem nas nawiedza..... a my chcemy mieszkać sami....cos tam bąka o przekazaniu nam tego mieszkania...zrobilibysmy remoncik...i starczyło by to 44m...dla dwójki..a moze z czasem trójki :) ale wtedy mama niemiałaby gdzie zostawać...a kupno nawet kawalerki dla niej niewchodzi w grę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
monia wysyłam,ale prosze też o jakieś zwrotne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Chyba podałaś mi zły adres...nie moge wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Z tymi marchewkami to dobry pomysł odrazu na cere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
cocoloco co ja bym dała za 44 m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
A ślub Moniu bierzemy w rodzinnych stronach:)tam gdzie cała rodzina,oboje jesteśmy z tej samej miejscowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Znowu zamulacie dziewczeta drogie to ja też uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Młoda 2----> koniecznie uzupełnij poziom witamini mikro-makroelementów...najszybciej....tabletki musujace :) wiesz..w sprawie sukni...ona powiedziła że nawet 1 przymiarka wystarczy... Trzykropki---->o matko!!!! Moja też ma niezłe plecy.....ale bez stanika? ?? juz to widzę....podskakuje ja i moje \"groszki\" tez..hihhi...nie no muszę wykombinować jakiś stanik :) Witam Olik22, buźka :) Ashia----> ile????????? ufff dobrze że niemam gorsetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco - a widziałaś moiją kieckę ? ;-) No tam nie ma mowy o staniku, sama krawcowa tak powiedziała, a chyba zna się na rzeczy. Za to, jak stwierdziła usztywni mi \"te\" miejsca, i to będzie taki niby stanik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Jak bede miała sukienke to też wam wyśle fotki,obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Potrójna kropeczko ja nie widziałam twojej sukienki wyślesz mi fotki,plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w zasadzie mogę Ci wysłać, ale przygotuj się na \"szok\". Moja sukienka wzbudza tutaj kontrowersje wielu kibicujących pań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
hahahhahaaha dawaj,to mój mail ola.moczulska@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim, :) właśnie wróciłam do domku z pracy.. jakiś ciężki dzień mam.. może to ta okropna pogoda tak mnie działa.. wczoraj próbowalismy wybrać jakieś zaproszenia.. jednak nie zdecydowaliśmy się na jakieś w 100%, co do \"nerwów\" to chyba na razie odeszły gdzieś daleko, a może to dlatego że jeszcze za wcześnie na nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Powiedzcie, czy jak zamawiałyście sale weselne i ciasta macie przygotować we własnym zakresie to koniecznie muszą pochodzić z piekarni.Zdziwiłam się jak mi powiedzieli, ze nie mogę przynieść ciast które przyrządzi mi np.ciocia, która rewelacyjnie piecze. Czy i Was jest podobnie??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ----- ja z siłowni to tylko bieżnia i takie śmieszne urządzenie co się macha nogami i i jednoczesnie nogami . Na razie nie mam jeszcze na tyle krzepy żeby podłoczyć trening siłowy ... Ale jak tylko mnie olśni to dam Ci znak :) Olik----- ja tylko dostanę fotki to od razu robię zwrotkę ze swoimi fotami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
syrenko zawsze tak jest w lokalach,żeby nie było na nich jak sie koś delikatnie przytruje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrenka - my również ciasta mamy we własnym zakresie jednak nie dostalismy wytycznych skąd mają one pochodzić :) ciasta są poza organizacją lokalu i sami o nich decydujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - ja na siłowni też tylko bieżnia, coś na brzucho-kręgosłup i rowerek. Żadne tam mięśnie. Takie ćwiczenia mi się bardziej podobają, niż ciężary, a poza tym nie mogę teraz się męczyc w ogóle - jeszcze z jakieś kilka miesięcy, ze wzgęldu na tabletki, które biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
nie koniecznie ciastami Twojej cioci,napewno świetnie piecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
Monia podaj mi jeszcze raz swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, kropka.. jak ja bym chciała mieć w sobie wystarczająco silną motywację by wybrać się na areobik.... niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olik 22
kropka ,monia-czekam na fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Trzykropki----> prosze pięknie o fotki na kamila@farm.pharm.am.lodz.pl a o tym przesadzie to niesłyyszałam...ale wydaje mi się ,że te niektóre przesądy to są wymyślane ..tak..jak komu wygodnie :) a co z pończochami...idziecie w pończochach ? nawet jak będzie 30 st. upał? Olik22---> mnie tez by te 44m wystarczyły...pod warunkeim jednak,że mieszkalibyśmy sami...no i we własnym:) Moniakami---> witaj! Buziole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Staram się szybko pisac, żeby nie zapomnieć, co komu, ale pewnie i tak nie wyjdzie, więc darujcie, jak coś przekręce ;) :P coko - zgadzam się odnośnie jogurtów!! Zwłaszcza tych naturalnych (a tylko te są naprawde dietetyczne). Kiedys Danone miał najlpeszy jogurt na świecie - niesłodzony, w kwadratowym opakowaniu. Zniknął ze 3 lata temu i nie odżałowałam go do dziś:( Co do sukni - w moim wyobrażeniu wyglądasz bosko:D shiu - mam nadzieję, że wszystko jest OK... i że czujesz się dobrze... przeczytałam ten link o stanikach, ale cholercia, chyba coś nie tak. Zaraz się pomierzyłam, i wyszło, że mam 70E!! No dajcie spokój, do tej pory 75C było dla mnie naprawdę dobre... nie wiem, pomierzę, ale coś mi nie gra... trzy kropki - bardzo zazdroszczę Twojego B:) Masz rację, że większy biust jest potwornie niewygodny Widze, że łączy nas upodobanie do włoskich specyjałów, mniam, mniam :D A nadmiarem miejsca się nie martw:D będzie się bosko tańczyć;) jak już skończymy \"służbę\" i nam pozwolisz, to zapodamy przestrzennolubną sambę especially for You :D lilko- a ja Cię jeszcze miałam zapytać o jedną rzecz. Na jednej z fotek siedzisz nad pięknym okazem homara:) Powiedz, czy one są naprawdę tak smaczne, jak to sugerują rozmaite filmy? :) Nigdy nie miałam jeszcze okazji spróbować:) sylwjo - nie mart się!! Dziób w górę, ale już!!! Będzie świetnie!! Pamiętaj o odpowiednim nastawieniu - naprawdę nie jest istotne, czy kelnerzy będą ruszać się tak powoli, ze rosół czy inne zupiszcze będzie zimne:D (hehe, roztoczyłam jakąś upiorną wizję;) ). Najważniejsi jesteście WY i tylko WY!!! Nigdy nie należy w oczekiwaniu takiego wydarzenia liczyć na to, że absolutnie wszystko pójdzie dokładnie tak, jak sobie życzymy - zawsze jest czynnik losowy, dlatego warto bardziej skupić się na własnych uczuciach i tym, co tego dnia najważniejsze - poza tą całą oprawą:) 🌼 monia - pogratulować dyscypliny!! Masz racje z tą kondycją:) Pomaga też kurs tańca:) Idę, bo dopiero co z pracy jestem i padam na dziób (nie ma odpowiedniej ikonki..) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×