Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam po przerwie, jestem jedna z szykujących się do \'startu\' i wcale nie to że mam mało do powiedzenia albo że \'pa pa\' im bliżej ślubu... chętnie bym częściej udzielała się tutaj, ale doba się stała za krótka, czasami w ogóle nie otwieram forum, bo już nie mam siły, dwie prace, klasówki, testy, szał z maturzystami, nazbierało się tego... nie wspominając o sprawach ślubnych oczywiście, w piątek próba generalna sukni, a mój P. to nawet nie ma garnituru jeszcze:( jedziemy w ten weekend kupować, poza tym zaproszenia... a czas leci i im bliżej godziny zero, ja mam coraz większego stracha... a ogólnie to OK, pozdrawiam wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma gdzieś
kasiuleg mam pytanie. Widze ,że masz w połowie czerwca ślub to jakim cudem ksiądz w marcu zapowiedzi z amboony podaje? heneralnie zapowiedzi sa na 3 tyg.przed slubem a nie 3 miesiące. 1 zapowiedz 2 i 3 zapowiedz i ślub.U ciebie będzie tak kilkanaście zapowiedzi? gdzie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny dzień! Wczoraj zaklepałam sobie wizytę u nowej fryzjerki w innym salonie, po tym jak tą moją wcześniejszą zwolniono z pracy. Nie chcę by przychodziła do domu w dniu ślubu i czesała mnie w pokoju. Na szczęście ta nowa miała jeszcze wolne terminy, a na próbne czesanie wybiorę się na początku maja. Dee - myślę że widziałaś link, który przesłałąm kilka stron wcześniej, tam znajdziesz sporo propozycji bukietów ślubnych. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_rta --- już wiem skąd ta rozbierzność i brak odnalezienia tej osoby na tronach www :) za pierwszym razem podałaś mi stronę www.twojslub.pl a teraz w linku jest www.twojslub.com.pl :) takie jedno małe \"com\" a tak dużo zmienia :) wielkie dzięki za link odezwę się do niej ciekawe jaką ma stawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilia_ przepraszam Cię!:)Z tego co wiem, to jak czesała i malowała moją koleżankę dwa lata temu to wzięła za wszystko 300 zl.+70 zl.za próbne.Ale jest naprawdę DOBRA!Pozdrawiam i miłego dzionka zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, też myślałąm że będzie więcej do czytania, ale chyba czym bliżej tym mniej czasu na wszystko, a tym bardziej na pisanie na forum, wklejam linka z bukietami ślubnymi- jest tam bardzo dużo bukietów, bardzo duża gama kolorów, kształtów, różnorodność kwiatów. może znajdziecie coś dla siebie http://forum.e-wesele.pl/viewtopic.php?t=114&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! widziałyście ze ktoś az tak bardzo sie martwi moją nieobcenością że az topik zakłada????:P w sumie neta bede miała w pracy od przyszłego tyg.-staram sie Was nadrabiać w miare sukcesywnie.Nie mam zdjęć z przymiarek dziewczyn i bardzo o nie prosze🌻 umnie powolutku do przodu. byłam na 2 przymiarce(jesli któras chciaąłby zobaczyc postaram sie wysłać w wekend jak bede u tesciów)-kiece trzeba mi zwężać o jeden nr.Pani w salonie miała mine nie tęgą-ale cóż... Garnitur w szafie wisi,zakupiłam wczoraj buty,bieliznę i tkie tam drobiazgi.Zakupiliśmy wstążke9atłasową marszczoną) na samochód-dotego zapodam żywe pomarnczowe gerbery. Pozatym zdecydowałam się na mini-welon(tu masz racje Kropka -kompromis musi być:) Coko-ja się wpraszam-jesli jeszcze troszke ciasta zostało:D Pozdrawiam Was ciepło. Dziś mam dostep do kompa szefa-wiec jesli pozwolicie ponadrabiam Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalej nie zdecydowaliśmy się na pierwszą piosenkę, o północy nie będzie tradycyjnych oczepin, będzie przygaszone światło, goście ustawią się w koło ze świeczkami, my zatańczymy , potem od razu rzucimy- ja najprawdopodobniej bukietem, a A. krawatem, i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja-to ja pokornie przepraszam:D dobry pomysł z tymi nie-oczepinami-tylko umnie by on nie przeszedł-mój małż przyszły jest nastawiony ze oczepiny będą-i być muszą:classic_cool: Dee-Ty to już masz równy MIESIĄC!!!! popatrzcie jak ten czas leci... A! myśmy podjeli decyzje ze idziemy na kurs tańca( ztym ze nie chodzi nam o 1 taniec-jego chcielismy zatanczyc \'po swojemu\'-ale pani zapewniła ze nas namówi na jakiegos walca:) jak juz to chodzi mi po głowie wiedeński do \"Nomansland\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by też bylismy na kursie pierwszego stopnia , dobry rok temu, na II stopien nie mielismy juz czasu. moj A. jest taki że bardzo nie lubi tanczyc, troszke boje sie jak to bedzie na weselu, bo ze mna to jeszce ale wiadomo, ze na wesleu z Pannem Mlodym to wszyscy chca tanczyc:) , ale jakos bedzie. po tym kursie to umiemy jakies kroki zatanczyc, pomoglo nam to, pewnie i tak nasz tanmiec nie ma nic wspolnego z prawdziwym tancem ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja myszki -> czy doszła przesyłka ode mnie? Pozdrawiam i zmykam bo dzisiaj wyjątkowo mało czasu mam. Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja również witam i pomimo iż zostało mi do ślubu równy miesiąc i 2 tygodnie to nie mam zamiaru mówic wam pa pa :) ale powiem wam ze dosyc spokojnie podchodze do tego wszytkiego. mało sie udzielam na topiku ale to pewnie dlatego ze moja koleżanka z pracy tez bierze slub w tym roku wiec cały czas sie wymieniamy doświadczeniami z przygotowan :) nadziejamyszki ja juz jeden karnet skończyłam na vacu well teraz wykupiłam drugi. powiem ci że nawet nawet, chodze codziennie oprócz wekendów no i jakies tam efekty są niby mniej: 1,5 cm w udach, 3 w biodrach i 3 w talii, no i skóra na pewno stała sie bardziej ujędrniona i samopoczucie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilke teraz ... Jejku dziewczyny JUZ TYLKO MIESIAC !!!!!! Aaaaaaaaaaaaa!!!!!! Nie moge uwierzyc, ze zaczynam odlicznie w jednostkach \" dziennych\" , a nie \"miesiecznych\" !!!!!! Wpadne pozniej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....:) :) :)..... Ale imprezka była...że ho ho.........:) ledwo tej blaszki wyrwanej \"ksieciuniowi\" starczyło :) i nawet Zabulina gdzies się pojawiła...:) Kasilug-----> żartujesz tyle czasu szukać bielizny?...no..obawiam się ze ja też moge mieć tego typu problem....suknia ma wielkie wcięcie... Sylwija---->ja tez się z niczym nie wyrabiam...chodze spać...ok 12 lub po...wstaję o 6. Zastanawiam sie kurdę...jak się wyrabiają ludzie, którzy maja dzieci....- jak oni to robią....????? ma_rta---> cooooooooooooo? ile???? to chyba ceny warszawskie są!!!! nadzieja myszki------> a widziałyście kiedyś wiązankę ślubną zrobioną z amarylisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coko - nie uprzedziłaś, że to będzie AŻ TAK DOBRE :D Teraz, cholercia, będę to spalać przez następne tysiąclecie :o Kasiuleg, gradia, marta ashia! sylwja - powodzenia w tym galimatiasie!! Dacie sobie radę, na bank Ci to gwarantuję :classic_cool: pszczółka - oby ta nowa okazała się jeszcze lepsza niż \"stara\" ;) no i witaj Ami!!!! Ale długi Cię nie było! :) Miło Cię znowu czytać :) gratuluję postępów w przygotowaniach :) nadzieja - fajny pomysł z tymi \"oczepinami/nieoczepinami\" :) brido - ale czy chodzicie do Kosubków, czy gdzieś indziej? athena - ładny wynik:) dee - trzymaj się i ani sie waż denerwować! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa otuchy... muszę jakoś dać radę... cocoloko_ -----> no właśnie, ja też tak czasami zastanawiam się jak to jest pogodzić wszystko jak są dzieci... godne podziwu :) zabulino -----> Ty to potrafisz dać człowiekowi kopa, dzięki :) nic, uciekam na razie papapapa... bedę zaglądać w miarę możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zabulina - mam nadzieję, że nie będzie tak żle z tą nową fryzjerką. Na początku maja mam mieć kilka próbnych fryzur, może coś mi się spodoba. Kasilug- doskonale wiem co to znaczy kupno bielizny. Ja też bardzo długo szukałam i odwiedziłam sporo sklepów zanim znalazłam coś odpowiedniego. Dziś po pracy mamy zamiar rozdać zaproszenia naszym znajomym. W weekend objeździmy jeszcze rodzinkę i chyba zamkniemy już sprawę zaproszeń :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przedślubinki!!!! Rzeczywiście im bliżej ślubu tym rzadziej udzielam się na naszym topiku, wprawdzie czytam Was na bieżąco ale na skrobnięcie paru słów poprostu brak mi już czasu. U mnie czas gorących przygotowań do ślubu zbiegł się również z wytężoną aktywnością zawodową,,, więcej pracy, delegacji,,,itd. I tu niestety cierpią troche moje przygotowania,,,przeraża mnie pare niezałatwionych jeszcze spraw i zaczynam miewać już nawet koszmary senne :-) Ale jakoś dam radę, w sumie to lubię bardzo gdy tak dużo dzieje się w moim życiu. Na jutro zaplanowałam urlop żeby razem z D, który wróci dziś z delegacji pozałatwiać trochę spraw na mieście,,, zamówimy wreszcie zaproszenia i mam nadzieję obrączki :-) Musimy też wybrać garnitur dla D, a w weekend mój przyszły mężuś wybiera się z teściami (swoim i moim :-) ) po alkohole. Mamy już (po wielkich przejściach z moją teściówką) listę gości,,, i wyszło nam jakieś 120 osób!!!! Miało być mniej ale i tak pewnie nie wszyscy przyjdą. Makijażystki nie mam jeszcze umówionej, więc zaraz popatrze co tam Lila powklejała,,, może coś wpadnie mi w oko :-) Miłego dnia kobitki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój suwaczek pokazuje dziś: 2 MIESIĄCE, 1 TYDZIEŃ I 4 DNI !!!!!!!!!!!!!!!!!! O ZGROZO, TO JUŻ NIEDŁUGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Godzina \"0\" nadchodzi nieubłaganie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........:) :) :).... cudnie mi.....pogoda rewelacyjna...ulubiona piosenka w radio.... :) :) :) :) ....:) :) :) :)..lala lala ...lala :) :) :) Zabulinko-----> w sprawie imprezki.... jak \"księciuniowi\" smakowało... (wybredna bestaia) hehhe :) Perełko----> to tak jak u nas...nie mamy jeszcze : zaproszeń, obrączek, ubranka dla mojego oblubieńca, wody ognistej no i.....kursy przedmałżeńskiego... tak, tak załozyliśmy, że pozałatwiamy w miarę możliwośći...wszystkow w zimie...żeby potem jak przyjdą ciepłe dni nie wściekać się ,że zamiast siedzieć ze znajomymi na barbecue...to latamy z wywalonymi jęzorami :) no i żeby nie spełniły się moje sny...w których np. idę w czarnych starych butach do ślubu...bo nie miałam czasu kupić .... Uwaga; pozostało mi 135 dni!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ U mnie po prostu \"kino-konik \" się dzieje ... Pokazałam swoją swojej świadkowej - która podczas mojego zakupu była na tygodniowym szkoleniu , pokazałm również swojej bratowej i kolejnej przyjaciółce i wszystkie orzekły że suknia do mnie absolutnie nie pasuje ! Owszem jest piękna , ale na nie na mnie ... Miałam ból głowy przez weekend i w poniedziałek zadzwoniłam do salonu czy mogę jeszcze wstrzymać zamówienie i ewentualnie poprzymierzać inne modele . Panie nie dawały mi żadnych szans , bo stwierdziły , że zamówienie już poszło do ( uwaga !!!! ) REALIZACJI ... Było to dla mnie nie zrozumiałe dlaczego czekam na suknię 5 miesięcy , gdzie wg pań ta suknia już jest w realizacji . Porozmawiałam z szefową i udało sie wycofać zamówienie. Pozostałam jednak w sieci tych salonów i dzisiaj wybrałam tę wersję ostateczną ! Benjamin Roberts - model 912 . Zaraz porozsyłam Wam na maila . Co prawda na zdjęciu mam suknie w rozmarze 36 i nie dopiełam sie w niej - ztąd takie \"lekkie\" niedopasowanie sukni . Ale Pani ścisnęła mnie \"własnymi rękoma\" z tyłu i już w lustrze mogłam obejrzeć prawie końcowy efekt . Prawie, bo moja będzie sie inaczej ( lepiej) układała na biuście i bedzie dopasowana ( nie jak ta ze zdjęcia , gdzie na potrzeby fotografii sama sobie przytrzymałam suwak z tyłu ). Uwierzcie byłam miedzy młotem a kowadłem ! Bo Martina jest cudna , ale postanowiłam też zdjąć trochę klapki z oczu i posłuchać rad innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwe są wszędzie
a może one tobie żle życzyły poprostu? a jak suknia wyglądała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×