Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb

różnica między seksem w gumce i bez?

Polecane posty

Gość gość
Nie nawidze w gomce meza palki bez gomki czuje go dokladniej jak mnie rajduje po sciankach pochwy a najprzyjemniej jest jak tryska jego sperma u mnie w srodku to cieplo spermy podnieca mnie do reszty az wyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tobą moment wytrysku jest najprzyjemniejszy!! A na dodatek jak penis partnera jest długi i obszerny w obwodzie. Wówczas na ściankach pochwy odczuwa się o wiele bardziej, dość często w ostatnim czasie uprawiamy sex do końca, kiedyś kochaliśmy się nawet w saunie kiedy to mój partner zafundował wspólny pobyt w Spa w jednym znanych śląskich Term. Nie ukrywając sex w takim miejscu bardzo przypadł mi do gustu, chyba będziemy musieli to powtórzyć raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję gorąca spermę w sobie i wiem kiedy partner finiszuje - -w kondomie to jak gra gumową pałką w baseball! Kojarzy mi się z d****arstwem - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz tylko kochanek mnie posuwal w gomce i nigdy wiecej to tak jak zebym swieczke sobie wlozyla i z nia zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BankowaPani
Jest super różnica ja uwielbiam właśnie ten moment jak partner się spuszcza i czuje jakby skurcze penisa w sobie no o sperma .... w gumach tych skurczy nie czułam nigdy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×