Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martin23

Jak zostałaś poderwana przez chlopaka???

Polecane posty

Gość Martin23

Witam Was.Bardzo prosze o wypowiedzi kobiet , na temat : Co pamietacie z pierwszych chwil jak poznalyscie wlasnych partnerow?? Jak zroil na Was wrazenie?? Co powiedzial ?? itp. Licze na dlugie monologi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza wypowiedz
No dobra, bede pierwsza. Zapoznal nas kolega, on sie do mnie usmiechnal, zaczal mnie wypytywac (o takie tam szczegoly, co robie, bla bla bla), potem zawsze byl dla mnie sympatyczny, zawsze zagadywal, sama wzielam od niego nr telefonu, bo akurat znalazlam sie w obcym miescie i nie mialam wielu znajomych. Mielismy isc na jakas impreze, ale umowilismy sie w 2. To byla oczywista randka, ja upilam sie niestety jak glupia i smialam z niczego, calowalismy sie, potem zaczelismy sie czesciej spotykac. ujelo mnie w nim to, ze byl wesoly, usmiechniety i ze sie mna opiekowal i zajmowal. Teraz mieszkamy sobie razem i musze przyznac, ze jestem zakochana po uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowalam sobie jako barmanka a on do mnie przyszedl po pracy jako klient na piwko:) potem coraz czesciej sie zjawial po pracy na piwko:)ja zaczynalam 3 zmiane nocna to raz ze mna siedzial do rana:) fajnie bylo i tak to sie zaczelo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia _wodna
hmmm ciepłem, miłym słowem, fajnym poczuciem humoru, pomysłowoscia, dobrym sercem:) oczetami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzedni zaczepił mnie jak siedziałam na szkolnym parapecie czytając szekspira. a ostatnio nie poderwał. dałam mu nr tel i sie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, w zasadzie jednym słowem: \"zostań\", spojrzeniem i jednym gestem - trzymał mnie za rękę. I tak się to zaczęło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My znaliśmy się od ok.10 lat i zawsze byliśmy znajomymi :) W pewne wakacje zaczęliśmy spędzac ze sobą więcej czasu... rozmawialismy na wszystkie tematy, nawet te osobiste ... Pewnego dnia podczas rozmowy on po prostu przyciągnął mnie do siebie i słodko pocałował ❤️ Od tego momentu minęły 4 lata a my nadal jesteśmy razem ... zaręczeni :) ... ślub w przyszłym roku ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaaa
ja proponuje troszke zmienic temat na najglupszy podryw jaki mozna wykonac, moze uchroni CIe to od błędów;) wiec najglupszy tekst jaki usłyszałam padł na imprezie gdzie koles ewidentnie krążył miedzy pannami jak pilot oblatywacz i kołował wokół co ciekawszej, a potem to juz mu bylo chyba obojetnie bo pojawił się w mojej przestrzeni osobistej i zapytał: - zauważyłaś coś ciekawego? ja: nie on: a ja tak, CIebie ja: mam wrażenie ze ten tekst jest już dziś troche przelasowany i zużyty on: chyba nie zrozumiałes i otem z urażoną dumą sie oddalił smieszne to bylo:] nie rob tak;) a czym można kobiete ująć? hmm paradoksalnie i bardzo nieskomplikowanie tzn po prostu bedąc sobą o ile jesteś a) czuły b)opiekuńczy c)uczciwy d)wierny e)dowcipny f)inteligentny PS. niekoniecznie w tej kolejności pozdrawiam i przytulam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×