Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podczytujaca was

pies-szczeniak a niemowle-jak to sie przedstawia u was?

Polecane posty

moja kumpela ma gildena i siersci duzo:)ale mniej niz przy malamucie. Za to mialam tez dalmatynke(teraz mieszka z mama) -wszedzie mnostwo ostrych igielek ktorych tez ciezko sie pozbyc-chyba nawet gorzej niz tej \"waty\". ale mamy fajny temat:P:P:P:P trzeba by sobie kupic chinskiego grzywacza-to taki brzydalek caly lysy z irokezem:P:P przynajmniej jest niewielki problem z linieniem:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile//:D Tylko jak takiego ,,irokeza,, przygotować na spacerki zimowe? :O Chyba zostaje kuweta w domu... :P Ja poprszę o podanie rasy, która nie gubi sierści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopsasaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można kupic psa, który ma włosy a nie sierść ... ja mam sznaucera i poprostu tego problemu nie ma, na dywanie, meblach, fotelach itp, nie widać, że w domu jest pies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnnm
Ja mam małego pieska chihuahua. Jest przyjazny i łagodny, jednak jak przychodzili znajomi z dziećmi on oszalał i zaczyna do dzieci skakać ale nie żeby je ugryźć ale "jeździ" na nich jak na suce...Teraz jestem w ciąży i martwię się co to będzie. Jak go tego oduczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oprócz prześlicznych sznaucerków, jest jeszcze jakaś rasa z włosiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno yorki, ale to bym raczej nie polecała przy małym dziecku, z tego co pamiętam, to chyba też pudle, ale pewna nie jestem ... więcej nie wiem, bo ja akurat interesowalam się sznaucerem konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam berneńczyka - wspaniały pies jeśli chodzi o kontakt z dziećmi, ale kłaków niestety masa!!!:) i tak go kocham;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym... za yorki dziękuję, chociaż też są cudne... które nie są, tak swoją drogą... no muszę zweryfikować opinię na temat tych ,,łysych,, bo widzę, że moja niewiedza sięgneła jeśli chodzi o sierść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wrócę do tematu topiku chociaż w pewien sposób i zapytam się jak ze spacerem? Wózek + pies na smyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justalala
no z tymi spacerami to dodatkowy problem:(moj psiak -kundelek-prawie roczny-jak tak to idzie ładnie ale jak tylko zobaczy innego psa to po nim ciagnie na oslep a z jaka siła!!sam wazy ze 12 kg wiec niby niewiele ale jak szarpnie czasem to ja dziekuje do tego jest troche rozpieszczony i wymaga uwagi jak dziecko-teraz mi piszczy zeby mu misia rzucac!! podpowiedzcie doswiadczone kobietki -kiedy on z tego wyrosnie?ja rodze za 4 m-ce-myslicie ze sie jeszcze ułozy do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje trochę cięższe wagowo, ale też jakoś sobie nie wyobrażam takiego spacerku z wóżkiem i psem, bo o dwóch to w ogóle nie ma mowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×