Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość toyaska

PŁYN DO PŁUKANIA

Polecane posty

Gość toyaska

Napiszcie jakiego płynu do płukania używacie, polecacie i odrzdzacie. Ja ciągle poszukuję swojego naj..naj.. i w powodzi tych produktów już się pogubiłam. I jeszcze jedno: ile nakrętek płynu wlewacie na jedno pranie? Stosujecie się do wskazówek producenta czy lejecie na oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używam płynu K
wlewam do pralki "na oko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze niebieski Softlan?(kupuje go na targu od ludzi handlujacych takim towarem z Niemiec).dla mnie slicznie pachnie...i dlugo. mieszkam w bloku gdzie mamy suszarnie.sasiedzi mowia,ze wiedza kiedy wieszam pranie bo pachnie na calej kladce:) ogolnie np Lenor polski a niemiecki to roznica w zapachu. a wlewam go \"na oko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boooosz:)oczywiscie KLATCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam niebieskiego Lenora :) jest świetny :) nakrętkę na jedno pranie :) chyba, że jak piore coś pojedyńczo to wlewam 1/4 nakrętki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa własnie ja też kupuje na targu od handlarzy niemieckim towarem :) mino iż nazwa ta sama to musi być jakis inny sklad, bo ten niemiecki Lenor jakiś lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lejcie na oko
bo tam pisze, że w razie kontaktu z oczami przemyć wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja preferuję E biały, śliczny zapach, taki świezutki :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski Lenor(ale tylko ten z Niemiec;))jest tez super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW 316i
Lenor niebieski jest najlepszy.Jest wydajny i slicznie pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silan jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś założył podobny topic do mojego :) Co sądzicie o białym Globalu - Mleczny Koktajl? Wg mnie ma o wiele przyjemniejszy i trwalszy zapach od Lenora. Spróbujcie i napiszcie, co o nim sądzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaK to jest
czy jest jeszcze Cocolino? U nas nie ma a on miał b. trwały zapach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocolino caly czas jest dostepny - najladniejszy wg mnie jest bialy - Sensitive. Ale nie jest jakos specjalnie trwaly wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez niestety musze sie przychylic do wczesniejszych wypowiedzi, ze plyny nie-polskie (wlasnie z niemiec, wloskie, francuskie) sa o niebo trwalsze i bardziej intensywnie pachna. Naprawde nie wiem co robia z naszymi ze nie daja tego samego efektu mimo tej samej marki grrr.... No niemieckie na dodatek sa w tej samej cenie co u nas, dlatego wygrywaja. Nie mamy okreslonej marki, czasem Softlan (bo tanzszy) ale jak ktos jedzie do Niemiec to przywozimy Lenor w duuuzych ilosciach :) Mi sie podoba w zasadzie kazdy kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
lenor 750 ml jest w Niemczech w promocji po 4 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 24
proszek Omo 10 kg po 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedroneczka jest The Best
a jaużywam tego z Biedronki zielonego albo różowego. I też jest OK. A jaki tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziummm
eh... softlan- kojarzy mi sie tylko i wylacznie z bylym facetem.. ale zapach i trwalosc swietne (w przeciwienstwie do faceta ;) ). a uzywam lenora obojetnie jakiego, ale niebieski jest chyba najtrwalszy.. i ten seledynowy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sałatkowa kuchareczka
a ja stosuje zielonego "E" gesty,wydajny ,nie drogi i ładnie pachnie,miekkie i pachnace pranie do pralki leje 1 nakretke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocolino77
Podoba mi sei wlasnie cocolino. A znacie Kuschel weich w takiej rozowej butelce z misiem? Ja kupuje se w niemczech. Zapach i trwalosc fantastyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA 24
ja uzywam lenora, kuschel weich albo tego z aldika badz vernel-- wszystkie sa dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja użuwam E biały do białych rzeczy,a do kolorowych daję E żółty.Lubię też E różowy i niebieski,Lenor-zielony,niebieski.Nie cierpię Globala -śmierdziel.Silan- nie podobają mi się zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eevvee
Bardzo przydatny temat , szczególnie że między tymi półkami w sklepie można zginąć. Ja skusiłam sie na Lenor niebieski, ale przypomina mi zapachem płyn z Biedronki "Milan ". Myślałalm że będzie ładniejszy zapach, ale rzeczywiście trwały - w łazience potem pachnie przez jakiś czas.A wypróbuję jeszcze inne kolory, ale czy to prawda ze inne są nieładne? dużo osób chwali "E".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie na targach kupujecie te zagraniczne płyny? Sama bym się skusiła, ale nie bardzo w temacie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigasia
Ludziska! Tylko niebieski Softlan.Ciuchy na tobie pachną....ludzie pytają czym tak ode mnie pachnie.Naprawdę! pOLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx bombka
Wypróbowałam wiele płynów do prania. E był ok, ale w pewnym momencie zaczęła mnie swędzić po nim skóra. Widocznie za długo go używałam :/. Eksperymentowałam jeszcze z innymi specyfikami. Teraz używam Drefta i jestem zadowolona. Ma przyjemny zapach i ciuchy się nie mechacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×