Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiasamosia

co lepsze Nystatyna czy Lactovaginal??

Polecane posty

Gość myszka85m
waja maja kaja dzięki za informacje. A jeśli chodzi o jednoczesne leczenie partnera to w moim przypadku jest to nie skuteczne bo nie współżyje a grzybek i tak wraca. Co gorsza nadal do końca nie wiem co go u mnie wywołuje:( co mnie z resztą martwi ;/ O tym posiewie również poinformuje lekarza bo jutro mam wizytę ale po dotychczasowych badaniach i objawach mój lekarz jest przekonany że to grzybek i po każdej recepcie mówi teraz przejdzie i owszem jest spokój na jakiś czas ( max 2 miesiące) a potem historia się powtarza. Chyba muszę poprosić o jakieś leki osłonowe które będą wspomagały mój organizm bo zmaganie się z tym cholerstwem jest niesamowicie uciążliwe i nieprzyjemne. Na szczęście po wizycie na tym forum zdobyłam wiele cennych informacji i postaram się je zastosować może coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASECZKI POMÓŻCIE!!!OD DWÓCH DNI MAM STRASZNE PIECZENIE,SWĘDZENIE I DOŚĆ MOCNO ROZPALONĄ CIP..Ę:(( JUŻ CHYBA DŁUŻEJ NIE WYTRZYMAM. UŻYWAM GYNALGIN I CLOTRIMAZOLUM DOPOCHWOWO NA ZMIANE,RÓŻNIEZ MAM CLOTRIMAZOLUM W KREMIE....A I JESZCZE PRZEMYWAM JĄ RUMIANKIEM!! CZY SŁYSZAŁYŚCIE O GAŁKACH PROPOLISOWYCH??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto wiedzieć
Klotrymazol może hamować działanie niektórych miejscowo stosowanych leków przeciwgrzybiczych w tym nystatyny, natamycyny (patrz ulotka). Także maść clotrimazolum+globulki dopochwowe nystatyna, to niezbyt szczęśliwe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
nystatyna to lek przeciw grzybiczy natomiast lactovaginal to probiotyk, który zawiera bakterie kwasu mlekowego.Te dwa leki zatem należy brać razem a nie wybierać między nimi.Probiotyki regulują florę bakteryjną pochwy i wspomagają lecznie infekcji.Dobrze je stosować również jakiś czas po wyleczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokomaroko
ja stosuje lactovaginal zapobiegawczo, podobnie jak chusteczki do higieny intymnje nasaczone kwasem mlekowym - poki co działa i jets bez infekcjowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aen
Zatrważające... przecież to co opisujecie - ciągłe grzybice pochwy to objaw grzybicy ogólnoustrojowej. Nie wyleczycie tego ani nystatyną ani niczym innym bez zastosowania diety antygrzybiczej i suplementów. Polecam zapoznać się z książką "Nie daj się zjeść grzybom Candida" - dostępny pdf w necie. Jeśli chodzi o ginekologów i lekarzy w przychodniach to naprawdę żenada. Grzybica pochwy jak i języka to w większości przypadków jedynie objaw grzybicy jelit i narządów wewnętrznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Nystatyna dopochwowa tabletki grzybica pochwy sromu infekcje przeciwgrzybiczne

Oferuję Nystatyna 100mg dopochwową po 2zł tabletka. Listki po 5 tabletek. 
Ważna 3.2021.
Producent Continental Pharm Co, Bangkok.

Mam też nystatynę 500 000 jednostek, w listkach po 8 tabletek po 2zł tabletka.  

Wysyłka pobraniowa 20zł.

Na grzybice mam również:

Itrakonazol Orungal 100mg, 3.5zl tabletka, listki po 10 tabletek

Flukonazol 200mg 3zł, listki po 10 tabletek

Doksycyklina 100mg po 2zl tabletka, listki po 10

Gryzeofulwina 500mg 3zl tabletka, listki po 10

Ketokonazol 200mg 2zl, listki po 10

Amfoterycyna B butelka 10g 80zl

Jan Krongboon

massagewarsaw gmail com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×