Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos taki jedny

ktos zabawil sie moim sercem, jest mi strasznie zle

Polecane posty

Gość ktos taki jedny

prosze o kilka slow ktore postawia mnie na nogi. nie glaskanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los się na na nim zemści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesteś facet,czy kobieta?,bo moim tez się ktoś zabawił,w pozytywnym tego słowa znaczeniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki jedny
dziekuje za powyzszy wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z kałacha go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki jedny
jestem facetem jak to w pozytywnym znaczeniu mozna zabawic sie czyim sercem / licze jeszcze na takie wypowiedzi ostre stawiajace na nogi. bez pocieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Los się na na nim zemści
To co człowiek zrobi drugiemu złego wróci do niego, choćby po latach. Także dostanie łobuz za swoje;) Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
a ona zrobila to specjal;nie? wiesz, moim tez sie zabawil facet, ale wybaczyalm mu jak juz podnioslam się po tym, bo uznalam, ze nie wiedzial co czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna bawi sie facet
powiem Ci tak: SAMA KRECI NA SIEBIE BICZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki jedny
anix dziekuje bardzo za Twoją wypowiedź. Najpierw napisalas ladnie, rozsadnie, potem reasumowalas ostatnim ostrym zdaniem na ktorym najbardziej mi zalezalo. dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa gienka z warzywniaka
A na mnie zemścił się los! ;( Bo łamałam serca, i mi złamano ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiiii
ktos ... zycie to nie bajka!!!!! ja tez nie mam rozowo, ale jakos daje rade:) nie chcesz glaskania to moge zaproponowac tylko drapanie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wierze, ze faceci potrafią szczerze kochać, czuć... wydaje mi się, ze to niemozliwe. oni sa do wyższych celów stworzeni, nie wyobrażam sobie cierpiącego faceta, cierpiącego z powodu kobiety a moze tylko ja mam akiego pecha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zabawiła ,to znaczy,że nie była Ciebie warta i zasługujesz na coś lepszego,co wkrótce nadejdzie:D Można się zabawić czyimś sercem..pod warunkiem,że ta druga strona tez się bawi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki jedny
didiiii dziekuje ;) pocieszylas mnie tym, ze nie masz rozowo a zycie to nie bajka wiec troche dystansu do niego. drapanie he he swietne poczucie humoru pozdrawiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna bawi sie facet
Czkawka popieram, z moich obserwacji doszlam do takich samych wnioskow co i Ty... bo taka prawda ze jak babe facet zostawi to ona siedzi w domu i ryczy, a facet idzie upolowac kolejna zdobycz... tak nas natura uksztaltowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos taki jedny
Cz-kawka a jednak..... lecz powiem Ci, ze musze sie zmienic i byc taki jak inni, bzykac i rzucac wtedy bede prawdziwym facetem. teraz dziewczyny sa takie bezuczuciowe, ze ciezko samemu byc uczuciowym i wrazliwym. a bol jaki sprawiaja jest trudny do zniesienia. cala noc nie spalem az wstyd sie przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiiii
no to ja juz zapuszczam paznokcie a ty daj znac jak bedziesz gotowy na te nieziemskie doznania:) zawsze gdzie sie blakam po kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
a ile Ty masz facet lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna bawi sie facet
A widzisz jednak przemowila przez ciebie samcza natura: "bzykac i rzucac" NO COMMENT wcale lepszy od niej nie jestes.,... zalosne puknij sie koles w swoj ograniczony leb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiiii
bzykac i rzucac hmmmmmmmmm moze ja tez tak zaczne:p ps. nie wiem jak u was ale u mnie jest pora obiadu wiec smacznego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mna bawi sie facet
dziewczyny bezuczuciowe? co ty pier....dolisz?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jeeedddnaaaaaa
A co się stało?Wiesz ludzie postępują nieuczciwie,ale Ja myślę i uważam że w życiu trzeba postępować uczciwie, a wtedy będzie to Nam wynagrodzone:)wierzę w to mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba coś sobie zapodał i tak gada od rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawi mnie jak się zabawiła twymt sercem... dała Ci kosza.............. a moze Cię zwodzi??? no własnie a ile Ty masz lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anix dziekuje za tą wypowiedz< naprawde ladnie napisalas> poslucham twoich slow> napisalem dluzsza wypowiedz ale skasowala sie niestety> przepraszam< ze z malej litery pisze< nie dziala shift> anix juz sie umowilem z moim kolega na wieczor bedziemy sie relaxowac przy ogladaniu meczów oraz popijaniu zimnego piwa :) didiii czy nie mozesz uzyc tipsow gdyz nie moge sie doczekac az twoje paznokcie odrosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znałam kogoś miłego też wydawal się uczuciowy mily wrażliwy, potem mi nawymyślal od dziwek urządzania safari na jego cnotę, aż nie mogłam uwierzyć, ze tak sie zmienił a nic mu nie zrobiłam, fececi są dziwni niektórzy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
czy jestes kotem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×