Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina 0000

Ciuchy z allegro

Polecane posty

Gość RACJAkupowanie na alle
ciuchów z lumpeksu to kupowanie kota w worku!nigdy nie masz pewnosci,co do rzeczywistego stanu i jakosci,a do tego jak ciuch leży,kto sprytny potrafi w lumpach znaleźć perełki i później to sprzedaje z ogromnym zyskiem,ale taka perełka różnie leży na różnych sylwetkach,wiele kobiet nie widzi że wyglada fatalnie,bo widzi tylko ładny ciuch,a nie siebie w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie kupować ciuchy na allegro,bo uwielbiam dreszczyk emocji związany z licytacja i zawsze można kupić coś fajnego i nowego za niewielkie pieniądze. Do ciucha lubię chodzić ale nie zawsze mam na to czas i nie zawsze trafi się coś co mi sie spodoba. Dla mnie nie jest ważne gdzie to kupiłam tylko ważne jest to jaki to materiał i czy mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosć tych achów i ochów
z kupowania na alle to pewnie same wystawiające!hahaha,widać jak alle ma kryzys,schodza tylko taniutkie okazje,a poza tym kupowanie kota w worku-przy obróbce zdjec na alle to glupota,nigdy nie wiesz czy bedzie super lezec i jaki to na prawde materiał! tylko desperatki to robią ciekawe jak wygladaja tzn jak ocenia to otoczenie,ale nie lizusy znajomi!autorko masz racje tylko tu zlot wystawiajacych albo desperatek na topik ci wlazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaaa
Ciuch na allegro są mocno tandetne jaka cena taka jakość jak patrzę jak panny zabijają sie o bluzki czarno białe z kokardką na szyji to aż się prosi napisać nie kupujcie tego to się pruje na każdym szfie i wygląda jak szmata do podłogi jednym słowem na allegr dużo tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloneindec
Wiecie co,jak tam czytam wasze wypowiedzi, to jestem przerażona. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, że tzw. lumpeksy, to nie jest już to samo, co kiedyś. Nie mam ciuchów "dla starych bab", często gęsto są lepsze jakościowo niż jakieś ścierwa z rynku czy terranovy. A poza tym się nie wyróżniają jak pół miasta nie chodzę w ciuchach z h&m, gdzie wszystkie szmule mają takie same płaszcze. A więc jedak lumpeks, to trochę odmienności.Tak naprawdę mogę powiedzieć z dumą ( i myślę, że większość kobiet powie tak samo), że ubiera się w "lumpeksie". A wstyd mi się przyznać, że kupiłam coś na rynku,co zdarza mi się bardzo rzadko. Dzięki temu mam ładne, modne i dobre jakościowo ubrania, których mi zazdroszczą koleżanki. Nie wstydzę się tego.Poza tym w lumpeksach można znaleźć takie perełki, że większość ludzi normalnie, by nie było na nie stać,np. kupiłam oryginalny portfel Luis Vuitton'a za 10zł. Cały wykładany skórą. Nowiutki. Na allegro 1700zł;) Jeżeli ktoś kupuje na allegro, to nie dlatego, że wstydzi się, ponieważ do lumpeksów przychodzi masa ludzi. Po prostu ludzie nie mają czasu,a w niektórych miastach, miasteczkach być może nie ma fajnych butików z używaną odzieżą. Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpeksiaraoooo222
Tylko ze u nas w lumpeksach rzeczy sa w opłakanym stanie , nawet na szmaty sie nie nadaje, a jak wejde na allegro to zamowie to co mi sie podoba bez zbednego lazenia po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie i tanio zapraszam
Gość malinowe skwarki
miała być dyskusja ,zrobił się targ ,jak ja tego nienawidzę ,wszędzie te linki ze szmatami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×