Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malina 0000

Ciuchy z allegro

Polecane posty

Gość Malina 0000

Zastanawia mnie jedno, dlaczego niektorzy kupuja uzywane zagraniczne ciuchy na allegro skoro takie same i to za polowe ceny mozna dostac w lumpekcie lub w defekcie skad faktycznie wystawiane na aukcjach laszki pochodza (nie wszystkie ale spora czesc). Nie wiem co kieruje tymi osobami, wstyd przed pojsciem do lumpeksu (a fakt faktem jest ze i tak maja z tamtąd ubrania, a moglyby miec polowe lub nawet wiecej taniej) a moze poprostu uzaleznienie od internetu i internetowych zakupow. A moze i jedno i drugie? Sadze ze to bez sensu wydac 30 zl na bluzeczke ktora w lumpeksie warta jest moze z 10zł. Smieszy mnie tez ze wszyscy mysla ze jak cos juz jest zagraniczne to napewno bylo drogie a niektore marki ubran jak george ( marka ubran supermarketu Asda-za 8 funtow mozna kupic nowa i to bardzo modna spodniczke ktora w polsce nie zeszlaby ponizej 60zl) lub papaya sa tansze niz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tansze ale niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina 0000
Tak ale mozna kupic sobie samemu w lumpeksie lub defekcie, czy to wstyd chodzic do takich sklepow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś dziwne i sztuczne rozgraniczenie. Weź pod uwagę, że są też ludzie, którzy oprócz kupowania na allegro, bywają w lumpeksach i defektach. Na przykład ja. Jakie jest prawdopodobieństwo, że w lumpeksie znajdę dokładnie taką samą rzecz, jaka spodobała mi się na allegro? Niewielkie. Dlatego chodzę w tym, co mi się podoba, niezależnie od tego, skąd pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na przykład szkoda czasu na grzebanie sie w kupie ciuchów. A na allegro mam wszystko dokładnie sfotografowane i wymierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie kazdy ma czas
na łazenie po lumpeksach!!! ja pracuje i kompletnie nie mam czasu na łazenie po sklepach dlatego kupuje praktycznie tylko na allegro. a szansa na to ze znajdzie sie w lumpeksie cos co sie akurat spodobało na allegro jest jak jeden do miliona i nie bede łazic po kazdym lumpeksie i grzebac w nadziej ze spotkam ta rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .pupa.
to bardzo pozytywne że cie śmieszy, bo dobry humor jest bezcenny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
na allegro są ciuszki nie tylko z lumpeksów. kupuję na allegro często i np. ostatnio trafiłam sukienkę zary, w sklepie kosztowała 300zł a zapłaciłam 170. opłaciło sie nie? tym bardziej, ze była cudna i z nowej kolekcji. i nowa. nie chodzi o zagraniczne ciuchy bo to już na nikim nie robi wrazenia, teraz są prawie same "zagraniczne" fatałaszki. gdybym miała chodzić po lumpeksach w poszukiwaniu konkretnej rzeczy jaka mi sie spodobała na allegro mogłabym tak łazić i łazić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina0000
Widze ze ani jedna z wypowiadajacych sie osob sie ze mna nie zgadza ok, kazdy ma przeciez wlasne zdanie i wlasny swiatopoglad (co do niektorych: to miala byc dyskusja a nie wzajemne obrazanie sie chodzilo mi o dyskusje na poziomie, nie na poziomie przekupek z targu). Ja jednak uwazam ze dla niektorych kupienie ciucha z neta to jednak cos, cos w rodzaju przyjemnosci. Pierwszy etap to buszowanie w poszukiwaniu zdobyczy, godziny przed monitorem z wybałuszonymi oczami, potem nerwowa licytacja jesli lup jest wart walki. W koncu oczekiwanie na listonosza, rozrywana w pospiechu paczka... i jest wymarzona przepiekna bluzeczka lub cos tam inne... Potem chwalenie sie przed kolezankami, a wiesz kupilam na allegro to co innego niz powiedziec a wiesz wyszperalam w lumpeksie lub w defekcie (potem moga obgadywac a wiesz ta to kupeje w lumpeksie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisjjs
fajnie ja kupuje w ciucholandach i sprzedaje na allegro ,mam z tego około 800zł a inwestuje około 150zł .I wszystko jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzz
Bo w ciucholandach zazwyczaj są głupie ciuchy takie dla starych bab, i żeby znaleźć coś fajnego, trzeba długo szukać. A na allegro jest wyszukiwarka, moża obekjrzeć, sprawdzić wymiary.. Ja tam kupuje, nie tylko używane ciuchy..l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odczuwam wstydu z powodu kupowania w lumpeksach, jesli coś fajnego tam upoluję to tak samo jak mówię kumpelce - kupiłam na allegro, mówię - kupiłam w ciuchu. Ubieram się w specyficznym stylu i gdybym chciała kupić coś, co akurat wpadło mi w oko na allegro, musiałabym poświęcić parę tygodni na upolowanie czegoś w podobnym stylu w ciuchu. Tyle, że mam jedną zasadę - nie kupuję używanych ciuchów za ich kilkakrotna wartość \"lumpeksową\". A tak btw. niedawno bluzkę Dorothy Perkins kupiłam w ciuchu za 20 złotych, drugą tej samej firmy kupiłam na allegro (razem z kosztami przesyłki) za ok. 16 złotych. Owszem, lubię emocje związane z licytacją, zresztą w pokera też grywam i stawiam na wyścigach;), ale nie będę licytowała czegoś dla samych emocji, to już byłby hazard:D Ale ciuchy kupuję na allegro raczej rzadko, częściej jakieś odjechane dodatki roboty i projektu sprzedawcy. No i książki, ale to już inna historia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzz
Jeśli chodzi o ciuchy z allegro, to największą wadą tego jest, że jak widzisz jakiś piekny cudowny ciuszek, no po prostu uosobienie twojego Stylu, coś, co musisz mieć - jest za duże, albo za małe. Albo na kogoś, kto ma 80cm w buście, albo 110cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhh
Czasami kupuje na alegro czasami w lumpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropek1986
Och! Każde kupowanie jest super, ważne żeby znaleźć coś ciekawego i wyszukanego....ja kupuje zarówno na allegro, w ciucholandach, drogich i tanich sklepach i zawsze jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciekawa jestem czy oplaca sie tam wystawianie przerobionych oryginalnie ciuchow..bo cos mam takowy zamysl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ciekawa jestem czy oplaca sie tam wystawianie przerobionych oryginalnie ciuchow..bo cos mam takowy zamysl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Furious
z jakiego miasta jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Jak się ma swój styl i lubi ubierać,to wszystkie miejsca zakupów są dobre.Ja od 5 lat ubieram się na allegro i jestem bardzo zadowolona.Oczywiscie jeśli nadarzy sie okazja kupienia czegoś gdzie indziej to jaknajbardziej.Też mam swój styl ,wiem czego chcę,a na allegro mam tak duży wybór,że zawsze coś upatrzę.Lubie licytację i czekanie na przesyłkę.Nieraz coś kombinuję ,skracam,zwężam,przeszywam ,ale i tak się opłaca ,bo mam oryginalne ciuszki. Na allegro udaje mi się kupować bardzo tanio piękne kaszmirowe sweterki,których w życiu nie kubiłabym sobie w normalnej sprzedaży ,bo ceny tam powalają. Być może ,że takie sweterki są w lumpeksach,ale myślę,że to trudno trafić.Niestety to co proponują sklepy mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reenia
Malina 0000 napisała : "Potem chwalenie sie przed kolezankami, a wiesz kupilam na allegro to co innego niz powiedziec a wiesz wyszperalam w lumpeksie lub w defekcie (potem moga obgadywac a wiesz ta to kupeje w lumpeksie)" Jesli ktoś jest pusty jak butelka po piwie to chodiz i sie chwali dookoła co gdzie kupił, ja kupuje i na allegro i w lmpeksach i zazwyczaj mało mnei obchodiz czy ktos się bedzie interesował skąd mam takei ciuchy, a jesli już to zbywam takei gadki bo to beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keith flint
Furious gamoniu nie kopiuj do swych wypowiedzi tekstu z piosenki the prodigy 'their law' bo nie jestes godzien by ich sluchac ;ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam takich problemów
kupuje na allegro tylko rzeczy nowe szczególnie ciuszki victorii secret, a takich w lumpeksach to na pewno nie ma. ogólnie nie lubie juz chodzic po sklepach i specjalnie czegos szukac, nie ma czasu na to po prostu. chyba ze akurat jestem w sklepie i cos mi wpadnie w oko to moge kupic, ale rzadko sie to zdarza bo raczej jestem dosc wybredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego nie ma w lumpeksie a jest na allegro chetnie kupie. Nie wstydze sie kupowac w second handach (to w ogole wstyd?) , kupuje to co mi sie aktualnie podoba- albo koszulke za 10 zl w lumpie, albo za 30 na allegro, albo za 200 w replayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.d
wy sie chwalicie czy zalicie co za roznica gdzie kto kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja kupuje i sprzedaje
tak...kupuje w lumpeksach i sprzedaje ze sporym zyskiem :classic_cool: co nie znaczy, ze nie kupuje takich rzeczy....moge dac i 100zl za uzywana blzuke, ktora ktos kupic za 5 czy 10zl...mi to lotto. nie wane skad - wazne jaka. a dlaczego kupuja? tak jak poprzendiczki, prawdopodobienstwo trafienia IDENTYCZNEJ....hmmm :o poza tym nie kazdy am u sibeie dorby lumpeks albo nie znalazl takiego...wiesz co, ja mieszkam w duzym meiscie i po kilku latach kumpeksowych dosiwdczen chodze jedytnie do DWOCH inne odwiedzam sporadycznie i zazwyczaj wychodze z niczym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zul
nie opłaca dawoc ciuchow ze szmateksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exotic
ja kupuje ciuchy na allegro jesscze nigdy sie nei zawiodlam zawssze kupuje nowe diuchy. nigdy uzywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanzaki
e tam spox sa ciuchy z allegro,czasem fakt mozna sie naciać,ale czemu by nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepracuje
Większość sprzedających na allegro kupuje ciuchy bardzo tanio polecam poczytać na www.niepracuje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×