Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca-jąca-pyta

uprawiałyście kiedyś sex lesbijski?

Polecane posty

Gość gość
Kilka razy miałam z koleżanka też mężatką, tak po alkoholu chciałyśmy sobie polizać pipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kilka razy ale lesbą nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka razy po alkoholu, wtedy zawsze mi się chce seksu a mąż szybko się spuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem bi :) wioletajskolska92@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale ciekawi mnie jak to jest i czy w ogóle wiedziałabym co robić w trakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy miałam tę przyjemność, ale wolę facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz, ale tylko palcami sie piescilysmy nawzajem. ona nie chciala nic wiecej, krepowala sie. szkoda. moze kiedys jeszcze bedzie okazja, chetnie polizalabym cipke zobaczyc jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt, bzykałam się kilka razy z kobietą, było fajnie ale nigdy nie widziałam dwóch facetów w akcji i nie potępiam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaasneee.. wszystkie piszecie tylko o swoich fantazjach bo jakoś nie wierze żebyście naprawde przeżywały takie przygody. W świecie wyobrażeń to wydaje sie pociągające i fajne ale gdyby przyszło co do czego to byście spieprzaly gdzie pieprz rośnie. Seks z koleżanka z pracy?? Taaa.. jasne! A potem niby spokojnie i na luzie koleżance patrzysz w oczy tak? Nie kupuje tych bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dobrze po 40 i od lat marzę o seksie z kobietą, ale nie było okazji spróbować, prawdziwie przyjemnych doznań. Mam męża ale on nawet w łóżku myśli tylko o sobie. Myślę że seks między kobietami jest jedyny w swoim rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako nastolatce darzyło się kilka razy z koleżanką. Później już nie. Fajnie się wspomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety znają swoje ciało i wiedzą gdzie dotknąć językiem czy dłonią aby partnerka osiągnęła wspaniały orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 15.51, z koleżanką z pracy to nigdy bym tego nie zrobiła ale na imprezie po dużym alkoholu puściły nam hamulce moralne i obyczajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czego żałować, przeżyłaś rozkosz o jakiej inne kobiety marzą. Młode osoby są odważniejsze i próbują tego na co inne nie mają odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś chętny spróbować? ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam takie doświadczenia za sobą i warto bo to niezwykłe doznania... chce więcej ! jakas zdecydowana i doświadczona z waw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chciałabym spełnic taką swoją fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneczka
Nie uprawialam, ale od bardzo długiego czasu fantazjuje o tym i chciałabym w końcu przerodzić fantazję w czyny. Nie mam niestety z kim i jeśli któraś z Was ma podobnie chętnie się spotkam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneczka
Jestem z Wawy jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz pogadać to podaj @, ale ze spotkaniem to nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aneczka
Jeśli któraś chce się spotkać (tylko poważne propozycje) albo po prostu pogadać to mój mail : aneczkaaa.love@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochałam się z dwoma dziewczynami i było nieziemsko. Zawsze mi się podobały dziewczyny, ale chciałam to stłumić bo wydawało mi się to chore. Dopiero później zrozumiałam, że nie ma w tym nic złego. Pierwszy raz z kobietą miałam na pierwszym roku studiów. Kiedyś podczas piwkowania powiedziała, że jest biseksualna. No i jakoś tak wyszło, że wylądowałam z nią w łóżku i było super. Potem chodziłyśmy ze sobą w tajemnicy przed światem, ale nie wyszło. Rok później przyszła na rok koleżanka, która otwarcie mówiła że jest lesbijką i jakoś tak wyszło, że też się z nią przez jakiś czas spotykałam:) Teraz mam męża, ale lubie wciąż patrzeć na dziewczyny i marzę o trójkąciku ja, on i koleżanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie jest cudowne i chętnie bym powtórzyła, ale jestem w związku z mężczyzną więc pozostało mi powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie laski bo sa bardziej estetyczne niz faceci. Faceci sa owlosieni i bardziej obrzydliwi. Moze byc facet ale bez wlosow na klatce i brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxlnxxx
Tak. To jest cudowne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Tak zdazylo mi sie z kolezanka bylo przyjemnie super operowala jezykiem masujac lechtaczke wsuwajac go do srodka doprowadzila mnie do orgazmu sutki terczaly lecz jednak to nie bylo to ja potrzebuje poczuc w sobie cos twardego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia123

Czy któraś dziewczyna nie chciałaby mi zrobić takiej przyjemności o której właśnie piszecie? Nigdy nie robiłam tego z dziewczyną i bardzo bym chciała, mam 20 lat 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż

Moja żona to lubi z kobietkami. Fajnie jest patrzeć jak dziewczyny robią sobie dobrze  .... a potem ... one nie mają czegoś co mam ja więc bywam bardzo przydatny 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×