Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mario1977

Nigdy nie chciałem się ożenić

Polecane posty

Gość mario1977

Myślałem że takie podejście znika z wiekiem. Jednak cały czas mam takie same poglądy na życie jak w wieku17 lat. Jak dziewczyna mówi o małżeństwie to od razu pa. Życie starego kawalera chyba nie jest takie złe. Mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupiś i tyle... nie ma czegoś takiego jak stary kawaler i stara panna.. takie pejoratywne określenia nie są obiektywne i nie powinno się ich stosować. Małżenstwo nie jest potrzebne do niczego - mozna kochac i bez takiego głupiuego papierka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem przeciwko \"legalizacji\" zwiazków i z wiekiem mi sie nie odmieniło. miłość nie potrzebuje popierka czy kajdan jak kto woli jesli nie ma prawdziwej miłości to zwiazek i tak sie rozleci - obrączka w niczym nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
skoro to tylko papierek to czemu sie go tak boicie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie boje. Skoro to tylko papierek, to czemu tak wiele osób za nim lata i traktuje jak coś najwazniejszego w życiu? Nie rozumiem tego. Ja zwyczajnie nie chce slubu i juz - nie potrzebuje aby kochac i byc szczesliwym :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
Ale to ty mowisz "to tylko papierek". Dla mnie to jest wazne i dlatego mam meza. I nie czuje sie jak w kajdankach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale popatrz - czy bez tego papierka nie kochalabys swego męża? czy nie bylabys szczesliwa? Chyba ze sie boisz tego, że w kazdej chwili moglby Cie opuscic, i byloby to niespotykanie łatwe... a ja chce byćinny, nie chce komplikować sobie życia jakimiśdurnymi procedurami małżeńskimi, przysiegac przy swiadkach, płacic za to. Przysięgam tej, która kocham bo tylko ona to zrozumie, i tylko ona bedzie chciala byc przy mnie. Miłosc nie jest na pokaz, tylko jest dla zakochanych. Małżenstwa nie sprawdzają sie w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
Bylabym szczesliwa i kochalabym go, ale jest tez cos takiego jak wiara w Boga-slyszales o tym? ;) jest to dla mnie wazne bo jestem wierzaca, i moj maz tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
i widac jestesmy wyjatkiem na te dzisiejsze czasy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
a bóg do związku dwojga ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszalem ;) Ale w takim razie to juz całkiem inna sprawa i rozumiem juz wszystko. Jesli do milosci dochodzi Wiara obojga bartnerów, to slub jest nie tyle nudna ceremonia \"na pokaz\" tylko takim umocnieniem sie w wierze i slubowanie nie tylko przed wami, ale takze przed kims jeszcze - Bogiem ;) Wypowiadajac sie wczesniej odrzucalem religijny aspekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja tam jestem po rozwodzie... i wiecie jak fajnie...nikt mi ni pieroli o kremach i odkurzaniu mam nareszcie porządek w kompie, nikt nie rzuca we mnie objadem, kasę mam na dupki...hi, hi...żona , czy Dziwka, każda chce kasę... hmm...a Ty zapierdalasz jak głupek...powiedziałem sobie STOP i przestałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
ci ludzie ktorzy mowia ze nie potrzebuja legalizacji i tzw "papierka" bo uwazaja ze to nie potrzebne do niczego to wlasnie oni sie tym papierkiem najbardziej przejmuja, bo ci ktorym tak naprawde nie o papierek chodzi tylko o milosc biora slub i nie mysla o tym i papierek nie jest zadnym problemem , to jest zjawisko znane w psychogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
ci ludzie ktorzy mowia ze nie potrzebuja legalizacji i tzw "papierka" bo uwazaja ze to nie potrzebne do niczego to wlasnie oni sie tym papierkiem najbardziej przejmuja, bo ci ktorym tak naprawde nie o papierek chodzi tylko o milosc biora slub i nie mysla o tym i papierek nie jest zadnym problemem , to jest zjawisko znane w psychogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz tu takiego mnie ktory sie nie przejmuje :P Udowodnic tego nie moge, ale zwyczajnie tak jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
no dobra, ty sie nie przejmujesz... ale nie dziw sie innym ze jest to dla nich wazne, nie kazdy jest taki jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej z mamusią
? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napisalem ze jesli chodzi o wiare to sie nie dziwie ;) a bez wiary.. hmm.. no to to w ogole bez sensu jest :D taka szopka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
prof eugeniusz no ty to sie akurat przejmujesz i udowadniasz to w kazdej swojej wypowiedzi;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
no i dobra, jak ktos chce szopke to niech ma, masz z tym jakis problem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
no wlasnie on ma problem:P bo gdyby nie mial to by tak nie gadal o tym:) profie zastanow sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata---------
prof eugeniusz ile jestes ze swoja kobieta? ona cos wspominala o slubie, jestescie nie wierzacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeeeeeeh
no wlasnie, jakby go to nie przejmowalo to zylby sobie z ta swoja kobitka i by olewal tych co sobie slubuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam problemu, nie jestem jakims idiota zeby nienawidzic takich ludzi i sie z nich smiac.. ja ich tylko nie rozumiem i juz. Mam całkiem inny poglad na ta sprawe, a przeciez po to tu piszemy zeby sie pogladami wymienic, prawda? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to o mamusi było do mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×