Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIe dla marketów

Czego kobiety oczekujecie od idealnej drogerii/perfumerii.

Polecane posty

Gość mądry polak po szkodzie
Prosze o dalsze iformacje chętnie wykorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy dużej
próbki? Bo jeśli mam zapłacić 30- 50 zł za próbkę, która może mi się nie spodobać to co mi z tej dużej pojemnośći ?dla mnie jest to wyrzucenie sporej kwoty. Wolałabym już kupic zwykłą próbkę za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczkę? Hmm... Jeśli na mój koszt miałaby być podróż i tylko wstęp miałabym mieć umożliwiony, to nie bardzo bym chciała. Oni dla mnie mają fabrykę na drugim końcu Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
Dla mnie najważniejszym wyznacznikiem jest miła i fachowa obsługa:) wolę chodzić do malutkiej drogerii na drugim końcu miasta, gdzie sa uprzejme panie, które w dodatku potrafią doradzić - mądrze i szczerze, często dołączają jakiś drobiazg gratis Wkurza mnie gdy ekspedientki w samoobsługowych chodza za mną krok w krok, szczególnie grupowo, plotkując Wkurza mnie nadęta mina, odrzuca mnie od razu . Co do cen to wiadomo, jesli kupuję coś stale np podpaski - to kupuję tam gdzie najtaniej Ale kiedy ide po jakiś kosmetyk - od razu wybieram drogerię gdzie moge się dowiedzieć konkretów, moge nawet zapłacić taniej, ale uważam, ze za miłą osbługe warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prett
miało być "moge nawet zapłacić drozej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
A ja czasem zapłacę trochę drożej jeśli obsługa jest miła.Kupuję ostatnio wyłącznie w małej osiedlowej drogerii.Dlaczego: bo mi fachowo doradzą(a nie wcisną mi czegoś w kolorze w którym widać,że mi nie dobrze!) dostanę próbki(sami mi proponują) sprzedają polskei kosmetyki(a Rossmann nie ma pełnej oferty) Aha....i nie prawdą jest,że w Rossmannie jest najtaniej :( Są takie kosmetyki,które są aż 25% droższe tam niż w osiedlowych drogeriach... Mnie w drogeriach brakuje polskich kosmetyków.Owszem Ziaja jest,ale wcale nie są to kosmetyki rewelacyjne.Kosmetyki z najniższej półki powinny też być (jak Pollena Ewa np),te średnie cenowo(Eris,Soraya-świetne podkłady!,może AA). Ja lubię również wspomniane wcześniej pokazy makijażu,nawet w najmniejszej drogeii się odbywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie
Zapraszam do perfumerii Millor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie co do tematu tych nieszczesnych probek,nigdy perfumow nie kupuje w polsce,mam akurat taka mozliwosc ze za granica i nawet taniej,i probki to normalka,chociaz by ostatnio,kupilam perfum dla mojego parntera,i dostalam dla niego i dla siebie probki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie najbardziej razi brak fachowej obsługi! Nie ma nic gorszego w momencie, gdy wchodzę do sklepu a tam stoja takie nadęte pindy i mierzą mnie od stóp do głów oceniając czy wogóle opłaca im się do mnie podchodzić, ewentualnie, gdy nie przychodze odpicowana - czy im przypadkiem czegoś nie podpieprzę ze sklepu, do tego porozumiewawcze spojżenia i usmieszki - no kurwica normalnie mnie bierze!!! Ale jak o coś sie pytam w temacie jakiegoś kosmetyku to juz księżniczka zasrana jedna z drugą wtedy zapomina języka w gębie i nic nigdy nie wie. Ochroniarze w drogeriach (jak i w większości sklepów) to już wogóle targedia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że ważne jest też (pomijając rozsądne ceny,nie odbiegające drastycznie od cen konkurencji) żeby drogeria nadążała za nowościami i starała się mieć w ofercie to co akurat wkracza nowego na rynek kosmetyczny.Różnorodność firm-tańsze, droższe też jest elementem przyciągającym, bo każdy znajdzie coś dla siebie i drogeria zyskuje klientów z różną zasobnością portfela.Poza tym istotna jest wspomniana już tutaj wiele razy jakość obsługi,swoboda przede wszytkim,żeby klient nie odnosił wrażenia że jest niemile widziany tylko dlatego że nic w danej chwili nie kupuje tylko przyszedł się rozejrzeć.Ja osobiście lubię \"chodzić\" koło kosmetyku który mam upatrzony i w którymś momencie zawsze po niego wracam. W Sephorze mam zawsze \"szczeście\" tego typu, że jak się bardzo śpieszę i wiem już konkretnie co chcę kupić tylko mam potrzebę zapytać o coś-akurat ani żywej duszy w pobliżu albo panie konsultantki zajęte totalnie.Kiedy wchodzę tak, ot,pooglądać sobie zwyczajnie,podchodzi do mnie 5 naraz-prch czy przypadek? Poza tym mam mieszane uczucia co do ubsługi Sephory.Zauważyłam że starają się wciskać aktualne nowości,na czym się przejechałam.Chciałam matująco-kryjący podkład Clinique o oczywiście pani poleciła mi najnowsze odkrycie firmy.Pytałam 3 razy czy napewno kryjący bo o to mi przede wszystkim chodzi,ona 3 razy \"Tak\",w końcu kupiłam ale okazało się w domku że nie kryje absolutnie nic także ten pozorny,wyuczony profesjonalizm jedno a życie drugie bo wydaje mi się że dobry sprzedawca podchodzi bardziej indywidualnie do klienta a tam jakby wszystko tylko top trendy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×