Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłoptany. mlody /

petting

Polecane posty

Gość miras 18
Wiec chciałem was przestrzec przed tym co mi sie ostatnio wydarzyło... mam 18lat dziewczyna 15lat... no i raczej wiekszość wie co to petting. Nigdy nie kochalismy się jeszcze ale petting tak. no i ostatnio dużo czytałem w innternecie że możliwa jest ciąza kobiety która jest dziewicą przez to ponieważ plemniki mogą przedostać się przez tkanke. Żyłem z moją Anią aż 2 całeeee dni w niepewności a dlaczego 2 bo jej sie okres spóźniał i normalnie żyć się nie chciało myśleliśmy że już będzie nie fajnie... Pisze ten temat aby przestrzec inne osoby które to robią aby lepiej sie zabezpieczyć bo zawsze mała ilość nasienia może przedostać się do pochwy no i POMEN RATUJ . Dzisiaj dopiero dostała okres i nigdy chyba tak sie nie cieszyliśmy z tego powodu hehe tym razem nam sie upiekło ale... dostalismy niezłą nauczke na przyszłośc wiec ... Pilnujcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekówna
mlody sluchaj! gdybyś leżał nad nią i miał wytrysk na jej narządy płciowe, oraz gdybyś był w niej i choć nie miał wytrysku to płyn przedejakulacyjny mógłby być w niej (a w nim aktywne plemniki); a tak poza tym to są bardzo, bardzo znikome szanse na zapłodnienie; jak Masz wątpliwości to najlepiej poradzić się specjalisty bo ja zaczęłam krążyć na różnych stronach forum i przez to, że niektóre osoby pisały co im tylko ślina na język przyniesie zaczęłam mieć schizy; a informacje, które czasami wyczytywałam na stronach forum okazały się dość nieprzecyzyjne i przesadzone; nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×