Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Agatek.
Hey!!;** Mam kolczyka od miesiaca, pod gorna dziurka jest zaczerwieniona plamka... przemywam to rumiankiem. Czy cos moglam zaniedbac? Nie wiem co mam teraz zrobic zeby to zeszło? Czekam na odp. Z góry thx ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
ja mam ponad 3 tyg. iii tez mam pod górną TYLKO zaczerwienione.. pod dolną piknie sie naskórek zagoił ale górna coś oporowo.. (; czekamyyy na podpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
Ja mam od 6-ciu dni.. Tez mam czerwone pod górną dzirką a pod dolna malutkooo.. Ale moje kumpele mają juz długo i tez tak miały gdy się im goiło więc mam nadzieje że to tylko oznaka że się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KevinTorun
Heejj ;d chcialem was zapytac, czy istnieje cos takiego jak przyklejany kolczyk do brwi? Chcialbym zobaczyc jak to sie nosi i czy mi pasuje.. bez wczesniejszego przekluwania ;) pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
raczej nie ma takiego czegoś jak przyklejany kolczyk do brwi...:PP a z resztą nie wiem jka by sie go mialo przyklejać przyklejany by nie mial takiego efektu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
Wiem że są kolczyki na magnes do wargi, ale o takich do brwi nic nie wiem. KevinTorun pokombinuj trochę, może sam coś wymyślisz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
Aha do tych tamtych Boytle Laryss i innych - Ja wiem że ja czasem gadam głupoty .. Ale takie jest dziecko z dałnikiem x d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :* Pisałam wam na początku, że mam kolczyk ponad 7 miechów i mi ropieje.. no i miałam 2 razy wymieniany kolczyk w tym czasie.. i dwa dni temu włożyłam normmalnego banana którego miałam po przekłuciu, przemywam woda utleniona, sola fizjologiczna i smaruje NEOMECYNĄ.. I WszySTKO JEST OK!! nie ma zaczerwienienia, nie leci ropa, nie leci krew.. Jestem przeszczęśliwa. Tylko nie wiem z jakiego tworzywa jest ten banan... a przydaloby mi sie to wiedziec na wypadek zakupu innego kolczyka. Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOnia *
hej wszystkim ;)) chciałabym się dowiedziec co jest lepsze na pierwszy kolczyk. tz. jak będe przebijac to z czego kolczyk miec lepiej.. ze stali chirurgicznej czy z tytanu? ;d nie mam żadnych alergii czy czegos tam innego na metale. poprostu z jakim kolczykiem będzie się lepiej goiło?.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi15
Ja miałam ze stali chirurgicznej moje koleżanki tez na pierwsze przebicie ze stali chirurgicznej miały :P i nic im nie jest ale z Tytanu tez dobry jest heh ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOnia *
aha ;)) czyli to tak jakby obojętne :P eh niektórzy pisali że ze stali, inni ze z tytanu ;] i juz sama nie wiedziałam.. ;) ale dziEki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandi14
Heh nom tak pisali :P czyli możesz sobie teraz wybrac to co wolisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
oj hehe ale duzo postow doszlo niebylo mnie tylko jeden dzien :P:P:P hehehe sporo osob robi sobie teraz kolczyki :):) pzdr. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh dopiero teraz przeczytalam co dzieje sie na gornej czesci tej strony :) Adzz : ( sory ale nie mam polskich znakow na tej klawiaturze) no wiec adzz ... powiedz mi kto tu sie podnieca ???? noo ja sie nie podniecam :/ nie udawaj ze nic cie nie bolalo a nawet nie chodzi mi o bol bez obrazy nie lubie takich dziewczyn ktore sie wymadrzaja tak jak ty w wypowiedziach na gorze :/ no sory ... pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz AdŹź chociarz szczerze ;)) nom racja ile mozna gadac o tym samym xDD wlasciwie na tym forum jest juz powiedziane wszystko i jeszcze wiecej na temat kolczyka w pepku a i nawet innych kolczykow xDD no ja jutro wlasnie ide juz robic blond i beda 2 kolorki tylko bo ten czerwony bylby fajny gdyby byl tylko na koncowkach ale do polowy glowy to lekka przesada xDD co do szkoly to chm... nie wiem czy bac sie czy nie wlasciwie trafila mi sie klasa wyluzowana z tym ze sami pijacy palacze i narkomani [nie zebym byla lepsza w niektorych sprawach xDD] no i co za tym idzie to nie jest jakis dobry ogolniak z wysokim poziomem czy cos tylko tak jakby ogolniak na odczepnego xDD zeby nie isc do technikum lub zawodowki ;]] ale jakos to bedzie ... ja moze nie konczylam szkoly z zachowaniem wzorowym czy dobrymi ocenami ale sukcesem bylo i tak konczenie jej z ocenami przecietnymi xDD wlasciwie nie bylo chyba tygodnia bez wagarow [chociarz jeden dzien xDD] i godzin nieuspr. bylo sporo ale mimo wsyzstko nagannego nigdy nie mialam ;]] i nieodpowiedniego na koniec chyba tez... mysle ze bym przewaznie miala dobre gdyby nie doliczac do godzin uwag i innych \"wykroczen\" xDD no i rzecz jasna najfajniejsze jest to ze mam zwykle oceny przecietne nigdy nie odrabiajac jakis tam lekcji czy sie uczac... poprostu jak wracam z budy to ide sie szlajac wracam wieczorem i spac i reszte mam w glebokim powazaniu... co bedzie to bedzie jak to sie mowi xDD no i jak narazie jest okej... choc w ogolniaku moze sie to w sumie zmienic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
Do Andzia pp No co mam kłamać że bolało jak mnie NIE BOLAŁO?! Sorry, ale ja wiem lepiej co wtedy czułam .. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallina
mieszkam we wloszech i nie jestem pewna czy sobie zrobic kolczyka w pepku zrobilam sobie sama w nosie ale w pepku mam kumpla co sie tym zajmuje... jak myslicie zrobic sibie?? mam tez kolczyk w jezyku bolalo strasznie ale sie oplacalo jest zajebisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa.
Ja mam takie pytankoo.. mam kolczyka w pepku od 4 miechow, ale tak jakby gorna dziurka mi sie przesunela lekko w lewo i mam hmm.. taka narosl mala po prawej stronie pewnie przez to.. :/ i nie wiem co mam zrobic.. jak mam kolczyk, to nie widac jak sie ktos nie przyjzy, ale bez kolczyka widac.. :/ jest taka yy czerwona, cos tegoo. Czy zejdzie, czy cos innego? czy cos trzeba robic z tym. A przez to ze mam ta dziurke lekko w lewo, to jak mam krotki kolczyk mi sie obraca w lewo i jest lekko bokiem.. uh. Prosze o odpowiedz...!! :) i z gory dziekii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no trzeba zmienić temat bo te pępki robią się nudne już :P Więc mam pytanie ;D jak mam nauczyć się chodzić w wysokich obcasach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
;) jak sie naczyc? najlepiej załozyc takie buty w domu i połazic w nich troche :) stopa sie po kilku minutach przyzwyczaja i jakoś samo wychodzi :) sporobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes pewna? tylko jak mam namowic mame ? bo mowie jej ze chce buty na obcasie to ona NIE BO NIE UMIESZ W NICH CHODZIC.. no ale jak sie mam nauczyc jak mi nie chce ich kupic.. ciagle jej to powtarzam i niic...moim marzeniem jest chodzic w obcasach mm;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
hmm... no to juz jest probelm... najlepszym sposobem jest trucie dopoki nie kupi albo jak amsz peiniądze kup sobie sama jakies na obcasiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
Nooo niby faaajnie ale.. czy ktos posiada obcasy/szpilki/koturny w których może iść spokojnie na impreze i tańczyć bez ograniczeń?? Ja wytrzymuje gdzieś do 2 i musze je ściągnąć booo nogi mi sie uginają same;D aaa ubóstwiam koturny bez palcy;] mmm!(;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maina.
Ja kupilam ostatnio, normalnie cudne szpileczki. Jedno wyjscie na imprezeke... wróciłam z zakrwawionymi odciskami :O Ehhh a takie cudne butki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa.
.. :/ moze mi tkos odpowiedziec? Bo to troche wazne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
może poprostu nie było jak narazie nikogo kompetentnego kto znał by odp na Twoje pytanie, wiec sie nie stresuj.. nie lepiej iść tam gdzie robiłaś kolczyk? Oni chyba powiedzą co zrobić i czemu tak jest.. Przynamniej ja bym tak zrobiła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziaa. Mówisz narośl ? a czy to wygląda jak jakis \'bąbelek\' ? jesli tak, to nie jest wielka tragedia, ja tez taki miałam, 2 dziewczyny z tego forum tez (pewnie nikt nie pamieta, bo to dawno bylo), a przy okazji ten \'bąbelek\' pewnie zrobil wrazenie ze sie przesunelo (bo nie ma takiej mozliwosci zeby przebita dziurka sie przesunęła). lub masz spuchniete, dlatego wydaje sie ze jest troche w bok. Nie polecam spirytusu salicylowego do codziennego przemywania ALE (!) jesli zrobiło Ci sie cos takiego polewaj to przez kilka dni spirytusem.(zeby go troche przypalić) Dobry jest równiez Octenisept kosztuje ok 20zl, troche duzo, ale efekty sa super. Napisz pozniej czy Ci zeszlo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ... ja mam tylko buty na koturnie znaczy kozaki na zime :) ale o wiele latwiej jest chodzic na koturnie niz w szpilkach hehe :P a na moim kolczyku no co struuup :) ale jestem jeszcze cierpliwa hehe ... PoZdRoWiEnIa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×