Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Boytle ja se jakos poradze chyba :P w sumie z tym tańcem spróbuje :P jak wyjdzie dupa to nic P hehe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
aaaaa ile czytania !!!! :O ma sie zaleglosci ... heh chyba teraz temat : buty :P:P wiecie ci moj pepek jest juz zagojony znaczy bylby gdyby taki babelek przy gornej dziorce ... ten babelek to taka zaschnieta skora na ktorej byl strupek :):) moze ktos z was tak mial ??? jesli tak to odp. :):):) z gory dziekuje ! PoZdRoWiEnIa !!! ^^ :P:):P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 295
Moja ciocia pracuje w aptece i powiedziała że tribiotic na razie został wycofany ze sprzedazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siacha1384
Hej Lasencje...Ten ropniak mi już zszedł...Ta maść pomogła...Mam jeszcze spuchniętę i trochę boli,ale wygląda już lepiej.Leci jeszcze trochę ropy...Miejmy nadzieję,że mi sie to jak najszybciej zagoi:) Zacząl się już rok szkolny i będę miała obowiązkowy basen więc chce aby to yglądało ładnie...Dzia za radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta87
Mam pytanie zrobilam sobie kolczyk 3 dni temu ale chce go usunac czy moge to zrobic sama i jak-pytam bo ten kolczyk jest swiezo przebity Prosze pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli wyjmiesz i nie zabrudzisz niczym ranki to sie nic nie stanie wyjmuj jak chcesz bez stresu ;]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
o BOZE !!!! bez sensu po co robilas koczyka jak teraz chesz go usunac ???? chcialas go ??? to teraz miej trzeba bylo sie zastanowic wczesniej ale i tak zrobisz jak zechcesz :/ No sorry ale to bylo juz bez sensu naprawde :/ a moj kolczyk ma sie dobrze ... tak sie ciesze ze wreszcie sie zagoil znaczy jeszcze nie dokonca ale to i tak fajowo :P pozdrkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdŹź
Yyy .. No wyciĄgnij .. Nic niee trza usuwaĆ .. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja693
Hej. Teraz zaczął się rok szkolny. Czy wy ćwiczycie na w-f z kolczykiem? Ja se zaledwie tydzień temy zrobiłam i boje się że mogę sobie go zerwać, lub zacznie mi się ranka babrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja693
Hej. Teraz zaczął się rok szkolny. Czy wy ćwiczycie na w-f z kolczykiem? Ja se zaledwie tydzień temy zrobiłam i boje się że mogę sobie go zerwać, lub zacznie mi się ranka babrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja bylam w lepszym polozeniu.. bo robilam kolczyk i na tydzien mialam zwolnienie z w-f niby od lekarza;p a potem byly ferie.. wieccale 3 tygodnie bylam bez ruchu na wf :) a potem cwiczylam normalnie.. ale raczej nic nie powinno ci byc.. przeciez w yzyciu codziennym tez wykonujesz rozne ruchy.. sklony itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
a ja ja mialam kolczyka 4 dni i cwiczylam tylko ze ja mialam plaster zalozony troszke przynajmniej usztywnilo :):) ale wszystko bylo ok :) a wasze kolezanki wiedza ze macie kolczyka ????? heh moje nieee :P pozdrowieniiia :P:)P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebuś
JA MAM KOLCZYK OD DWÓCH DNI....PRZEBICIE STRASZNIE BOLAŁO...SZCZERZE MÓWIĄC TERAZ NIE ZDECYDOWAŁABYM SIE NA TO...NA SZCZŚCIE SZYBKO SIE GOI...POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh koleżanki wiedzą ;D na początku nie chciałam nikomu mówić ale nie umiałam wytrzymać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikadzee
Ale długo mnie nie było... heh xD Ebuś pępek nie goji się tak szybko jak ci się wydaje chociaż mam nadzieje, że pójdzie po twojej myśli ;) Ja pitole najwyższa w klasie jestem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduŚ
Dziewczyny mam wielki problem!! Mam kolczyk od 2 tygodni i kilku dni!! Mam 12 lat a u nas w szkole jest zakaz (od tego roku szkolnego)noszenia na w-fie kolczyków w pępkach! I pani kazała wyciągnąć bo niechcący zobaczyła ;( Co aj mam zrobić jak myślicie może mi się coś stać?? Zakleić dziurka lub coś?? Bo jak się nie wyciągnie to obniżają zachowanie o 2 stopnie..;( Co radzicie?? Błagam, pomóżcie!!!!!! ;(;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduŚ
PS A może załatwić sobie zwolnienie na ten tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
rzeczewiscie ... kurcze niezla babka :/ ja nie wiem co bym zrobila :/ moze zalatw sobie to zwolnienie :):) ale i tak tydzien top troche za malo :/ ach ci nauczyciele ... u mnie w szkole nikt nie wiem ze mam kolczyka jak ja sie przebieram na w-f to zakrywam sie zeby nikt nie widzial :/ moj pepek sie juz prawie zagoil u mnie 20 wrzesnia minie 3 miechy kiedy zrobilam kolczyka ale sie ciesze :):) pozderki ------> For All :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenqa
hej mam pytanie ;) jakieś 4 miesiace temu miałam kolczyka w pepku niestety byłam zmuszona go wyjac:( momentalnie mi sie zarósł i teraz został mi slad.chciałabym znowu miec kolczyka. czy mozna drugi raz przebić czy moze zostać jakaś blizna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veeraa
DO DZIWCZYNY OD WFu;] to weź zaklej dużym plastrem [takim kwadratowym] i jeśli Twoja mama wie o kolczyku to niech Ci napisze jakąś tam karteczke od rodzica, czy coś w tym stylu, wydaje mi sie że jak zakleisz to nie powinna sie czepiać, teraz początek roku to zwracają uwage, za niedługo zapomną;D jak wymiesz to zarośnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz 8 miesiecy kolczyk i ostatnio wyciaglam na noc i rano mialam problem go wlozyc.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ping-pong : wiesz co nie wiem ... boje sie ze ktos nakapuje :/ bo aj jestem w angielskiej szkole :/ takze pokaze im w poniejszej klasie moze za rok :):) pozderki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
czerwonen rurki ... hmmmm sa wkretowe :DD hehe narazie ping-pong tylko widac my piszemy :p pooozdrooo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkretowe czyli ?:D podobaja ci sie czy nie?:D.. no tez tak zauwazylam;d ile masz lat w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
mi sie podobaja czerwone rurki ale nie mialabym do czgo ich zalozyc;pp Z moim pepkiem teraz juz wszystko okej naszczescie:) brdze tak po lewej stronie, jak sie pytalam mamy czy moge to powiedziala ze jak mi tata pozwoli ale z nim to dopiro bedzie problem. Postanowilm ze z nim bede gadac w pazdzierniku przed urodzinmi powiem ze to rezent na urodziny ale watpie czy sie zgodzi jak zaczynam wspominac o jakims kolcyku nowym to juz est wkurzony. Jak sie nei zgodzi to wezme jakas osobe pelnoletnia i pojde se zrobic w dzien urodzin i najwyrzej sie wkurzy mam tylko nadieje ze mi nie wyciagnie;pp nie no najwyrzej mu kity nawciskam ze moze mi sie cos stac itp.;p jak mnie to drazni ze rodzice decyduja o tym co mam se zrobic;] Nie no naprawde mam nadziej ze go ie wyciagni bo wtedy i aksa i wszywkto na marne pojdzie. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
heh tak pisalam ze mi wcielo akwalek tekstu chodzi o to ze mi sie teraz podoba w wardze po lewej stronie;( hehe pomylilam sie tam i napisalam ze w brodzie;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mialam w wardze to mnie wkurzal ;DD ale co kto lubi ;pp cholera rozjebalam se ucho w chrzastce ;/ bo mialam robiona dziurke cienka igla wiec nosilam tylko zwykle kolczyki a dzis wsadzilam od piercingu kolczyk i cale ucho mi pulsuje ;/ boje sie ze mi sie rozpieprzy czy cos ;// ehhh glupota ludzka nie zna granic.. a moje znieczulenie do jutra wyparuje i zostanie tylko bol glowy ;(( i ucha pewnie no ale trudno ... ehh Laryss a co u ciebie... jakos cie tutaj nie widuje wogole ostatnio ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×