Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość nakusia2110
heh tez to czesto przezywalam ale to potem samo rpzechodzi. Kurde nie wiem co ebdzie z ta warga;/ Chyba o zgodzien taty moge pomarzyc nie wiem juz kurde no;/ niby mam jeszcze mesiac na zastanawianie sie jak z nim o tym gadac;] Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
heh ja nie wiem. nie mam pojecia kiedys jak mialam dlugie wlosy to chcialam sobie robic ale nigdy nie umialam;] umiem tylko obieranca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba DOBIERAŃCA hehe :D.. juz wiem jak sie robi klosa ale niestety sama sobie nie umiem zrobic, a poza tym mam bardzo geste, krecone i wystopniowane wlosy wiec nie wyszloby to raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krejzoleczka13
Hej dziewczyny;* Mam 13 lat i chciałabym kolczyk w pępsku, widziałam wypowiedzi że niektóre z Was zrobiły to same...ale czy to jest takie całkiem bezpieczne robit o samemu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduŚ
Ej, co do kolczyka na wfie. Ale baba powiedziała ze będzie sprawdzać.. ja wiem że później zapomni ale co zrobić teraz.? Może wyciągnąć na to 45 min.. czy lepiej zwolnienie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AduŚ
Błagam pomożcie mi.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ping-pong : wkretowe czyli takie smieszne tylko nie w tym sensie ze smieszne tylko ze fajne mi sie podobaja ale bym ich nie ubrala :P eee ja mam 13 lat :D pozdreowienia ---------> FoR aLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Adus zdecydowanie zwolnienie !!!!! na poczatku nie bezpiecznie jest wyciagac tym bardziej ze rana jest nie zagjona :/ pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
oj pepek sie juz prawie zagoil zostalo mi tylko malutkie zaczerwienienie :):) 20 wrzesnia minie kedy mam 3 miesiace kolczyka :)) jeszcze raz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia .*
Het;* ja właśnie chce sobie zrobic ale sie boje ze sie nie zagoi i wogole doradzcie mi ..;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia .*
i jak macie orientacje ile moze kosztowac kolczyk ...>>>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxdaria
hejka mam pytanie i czekam na dosyć szybką odp: jade dzisiaj na basen a 17 września mina 2 miechy od kiedy przebiłam kolczyk czy mogę juz sie kapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
AduŚ. oczywiscie ze lepiej zwolnienie, zreszta ja na twoim mijscu poszlabym do dyrektora i przedstawiala sytuacje ze nie bede specjalnie wyciagac kolczyka bo nauczycielka mi kaze. Ja jak zrobie se w wardze a se zrobie na urodzinki to u mnie w szkole tez jest taka baba ale jak sie przysapie to pojde to wyjasnic to moja sprawa gdzie mam kolczyki i nic do tego nauczycielom. Natalcia:* ja placilam za kolczyka 35zl ale przyszlam ze swoim, robilam to u kosmetyczki wiec chyba dlatego taka cena jeszcze zalezy dgzie pojdziesz. Jak bym poszla do nich bez kolczyka do placilabym 55zl. Krejzolczka13. lepiiej sie udaj do salony albo kosmetycki i zrob to profesjonalnie. Mojej kolezance z klasy robila kolezanka i jej sie kolczyk zerwal hehe;/Lepiej zaplacic kase i miec dobrze zrobione i sterylnie. Heh moj pepek tez sie zagoil i juz nie robia mi sie te babelki, i nic nei boli. Mam kolczyka juz ponad pol roku, jdynie obok dolniej dziurki mam blizne bo keidys zdrapalam strop;pp pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u kosmetyczki na pewno bedzie miec profesjonalne !! za przeproszenie gowno prawda.. lepiej idz do studia.. tam jest profesjonalne.. a co do zakazen to NIGDZIE nie ma 100% pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ping - pong : racja nigdzie nie 100 % pewnosci :):) moj tez sie zagoil ale wiecie ze jak zmienisz kolczyka i bedzie ropiec ten nowy kolczyk to znaczy ze jeszcze nie jest dziorka do konca zagojona moze to juz wiecie ale chcialam napisac :P:P heh heh moj jeszcze nie bardzo bo zaczerwienienie ale gdyby nie to czerwone to bym miela zagojonego :):) pozderki ------> FoR aLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
no wiadomo ze lepiej isc do salonu tatuazy i kolczykowania niz do kosmetycznki i o ile se je w miscie ma;p. Ja naprzyklad nie maialm do wyboru bo nei am u mnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie u mnie wmiescie tez nie ma normalnego salonu tatuazu i piercingu wiec wiekszego wyboru nie mialam... a z reszta gdzie jest napisane ze w salonie zrobia ci lepiej niz u kosmetyczki ? jak bedziesz miec pecha to i tam ci spieprza sprawe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
hej:) ja mam pytanko - jak myslicie po 3 miechach można już wymienić kolczyk na inny? Facet, który mi go robił powiedział, że po 2 tyg mogę go już wymienić. A kolezanki mowia ze do roku nie powiam tego robic! Wiec nie wiem, tym bardziej, że ostatnio mi sie troche paprał ale juz doprowadzilam go do porzadku. dodam ze mam ringa a nie zwyklego banana i na wlasnie takiego zwyklego chce wymienic. wiec jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swoim czekałam ok pół roku i troche mi sie paprało po zmianie, no ale chyba każdy organizm reaguje inaczej. ale na Twoim miejscu poczekałabym jescze troche ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakusia2110
ja swojego kolczyka wyciagnelam za szybko, zrobilam to po 2 tygodniach od przebicia. Ale nic mi i nie stalo tylko rece mi sie trzesly jak go zmienialam. Moim zdaniem mozesz spokojne juz go zmienic;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
no wiecie kazdy pepek goi sie inaczej po 3 miesiacaxh mozna juz sprawdzic czy mozna wymienic jak wymienisz i bedzie ci ropial to znaczy ze sie jeszcze do konca nie wygoil :):) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ring
Dziewczyny , dzięki za info. Mowiąc szczerze boję się go wyjmować bo widze, że jeszcze nie jest tak super ok. W sume to m się nie spieszy ale kupiłam już kilka nowych kolczyków i ... no same wiecie jak to jest! :))) Już doczekać się nie mogę ;) A poza to mam to kółko i jak zacznę próbować je wyjąć to pewnie sobie tylko podrażnie i najem się bólu ;/ tym bardziej, że nawet dokładnie nie wiem jak się tą kuleczkę odkręca czy wyjmuje... Może ma ktoś ringa? Jakaś podpowiedź? Będę wdzięczna:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
w tej sytuacji ja nie pomoge ja jeszcze nawet kolczyka nie wyjmowalam ;) i nawet nie wiem kiedy go wymienie :P pozderkiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxklaudiaxXx
mam kolczyka już pół roku ,strasznie sie bałaam przebic myślałaam ze to bardzo boli okazałoo sie jednaak ze tylko troszke . Pepek mnie bolaał tylko tydzieeń a goiłoo mi sie z 4 miesiące.. smarowałaaam maścią " Tirbiotic" i mi sie ładnie wygoiło.. i nie radzee przemywac pepkaa wodą utlenioną bo to nie goii wogólee rany tylko moze sie gorzej po tem goić... Pozdrawiaaaam :)) jesli ktos bedzie chciaaał pogadać prosze pisać na numer:7455433 napewnooo odpisze ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka chuda
powiem wam tylko tyle ze mam kolczyk w peku i nic nie boli alni nie bolalo przekucie tylko przez jakies kilka sekund .... goilo sie tak ze 3 dni tlyko super sprawa zachecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia pp-masz racje.. jak mialam pierwszy kolczyk to bylo ok... potem wymienilam ropial, znow wymienilam na inny i znow ropial.. w koncu zmienilam na ten pierwszy ktory zalozyli w mi w studiu przy przebijaniu i bylo spoko.. przemywala sola fizjologiczna i woda utleniona i smarowalam neomecyna.. pomoglo.. za kilkanascie dni wymienilam kolczyk na ten 3 i juz nie ropieje. xXxklaudiaxXx-co do wody utlenionej nie masz racji. Jak mi sie papralo to jak juz wyzej wspomnialam robilam tymi trzema rzeczami, a potem tylko sama woda utleniona i wszystko pieknie sie zagoilo. I juz wiem ze moge wymieniac kolczyk. kamilka chuda- nie ciesz się za długo;p Kazda z nas miala na poczatku wszystko cacy. Potem zaczely sie problemy. Nie chce cie straszyc, ale powie ci to wiekszosc z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xXxklaudiaxXx
PinG-PonG - moze tobie woda utleniona pomogłaa.. ale wszystkim moim kolezankoom zaszkodziłaa, dlatego używałaam tylko maść i po 3 dniach mnie juz pempęk wogólee nie bolał a po 4 misiącach wymieniłaam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×