Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Iga D
Ja jakies 3 tygodnie temu prybowałam sobie przebic sama. Do du**!! Kupiłam igłe o śr.1.2 i kupa ale jak juz mi bylo widac koncowke igly z drobiej strony to dalej nie moglam tego przebijac bo masakrycznie bolalo.Ateraz jak wezme ta skore co przebijalam to mnie strasznie boli ;( pujde do kosmetyczki bo mam kaske bo urodzinki byly. ale moi starzy nie bd o tym wiedzieli:D mam nadzieje ze bd fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Win The Race . D
przebijalam dzis pepek i co do waszych opini. gowno prawda ze szczypce bola bardziej bo nie bola wlasciwie wcale [chyba ze wlasnie jakas niedoswiadczona kosmetyczka ciaga ci za skore grom wie po co]. co do bolu. w moim przypadku np. uklucie prawieze bezbolesne.[moze dlatego ze psychicznie przygotowalam sie na duzo mocniejszy bol ;D] przekladanie kolczyka w sumie tez niespecjalnie. potem jak mi czyms tam koles popryskal to troche bolalo ale potem luuzik :]. ogolem to jak juz mialam ta igle w brzuchu to sie smialam i gadalam normalnie z tym piercerem i wgl fajnie bylo, szczerze to bym chetnie jeszcze raz to zrobila hehehe ;DD [choc jak weszlam do tego salonu to sie szczerze ostro zdygalam jak zobaczylam te "narzedzia tortur" i jeszcze po scianach porozwieszane jakies czaszki i kajdanki hehe :PP]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
aaaa WRÓCIŁAAAM !!!! omg ... ale mnie dawno na tym forum nie bylo :P a ile osób doszło :):) dużo osób sobie kolczyki robi hehe mój już się całkiem zagoił juz 3 razy kolczyka wymieniałam :) a mam już go ... 8 miesięcy :P Pzdr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
zna ktos jakis bardzo dobry salon piercingu w trojmiescie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdunko2009
owszem bolala mnie przekcie pepka i teraz tez mnie boli jestem 3dni juz po samym przekluciu i jest ciezko mam siniaka w miejscu gdzie jest kolczyk a czuje sie jak by mi kto dal w brzuch z piesci wiec nieprzyjemne uczucie ale pocierpie troszke a potem bee tylo wymieniac na fajne kolczyki , kosztowala mnie ta przyjemnosc 70zl w ta cene wliczony jest kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kejt.
heloł. ja mam kolczyka w pępku od 6 miesięcy,zrobiłam go sobie na 16 urodziny ;-) bez wiedzy rodziców :P tata do tej pory nie wie....a mama? przeżyła jakoś ;) jeżeli chodzi o przebijanie -troszkę boli,ale nie ma się co martwić-naprawdę bólu jest mało,a wydaję mi się,że warto,bo na prawdę fajnie wygląda ;-) jestem z zachodniopomorskiego,i za przebicie i kolczyka ze stali chirurgicznej zapłaciłam 80 zł ;-).Bez dowodu,tylko podpisałam zgodę :). Miesiąc temu (a więc po 5 miesiącach po przebiciu),kupiłam kolczyk na allegro (fajne wisienki ^^) i zmieniłam ;).Po ściąganiu nie boli,ogólnie czasem mi leci troszkę ropy,ale nic a nic nie boli :) dlatego Panie,nie bać się i śmiało przebijać :) kolczyk w pępku już nie jest syndromem blachar... :P pozdrawiam ;) bless ya ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y156
Hey ;D Mam tylko jedno pytanie po jakim czasie mozna chodzić na basen od czasu przekłucia ? Wystarzczą 2 miesiące ? mam nadzieje ze tak , ale wole się upewnić :P bo z tego co czytałam to proces gojenia trwa nawet około 6 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y156
Hey ;D Mam tylko jedno pytanie po jakim czasie mozna chodzić na basen od czasu przekłucia ? Wystarzczą 2 miesiące ? mam nadzieje ze tak , ale wole się upewnić :P bo z tego co czytałam to proces gojenia trwa nawet około 6 miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitkaaaa
zawsze marzylam o koczyku w pepku. Ale po nie ktorych waszych wypowiedziach odechciewa sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak
hej. niedlugo ide zrobioc kolczyka w pepku. zastanawim sie czy to boli? bo tego sie najbardziej obawaim ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodziak
hej. ide niedlugo zrobic sobie kolczyk w pepku. zastanawiam sie. czy przeklocie boli? ;( tego sie obawiam ;( pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
ja mam kolczyk jakieś niecałe pól roku. Strasznie bolało w momencie przekłucia ehh;/// Ale było warto i to trwało chwilkę więc nie ma się czego obawiać;)) Ważne jest żeby po przekłuciu przemywać sobie pępek nawet wodą utleniona pare razy dziennie Ja jeszcze smarowałam maścia... Niedawno mi sie zagoiło dopiero ale troche mojej winy w tym bo po 2 tygodniach wyciagnęłam kolczyk i wsadziłam inny;// Na początku lepiej nie myć i zaklejać go dla swojego dobra;)) Nie bójcie sie to fajna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
ja mam kolczyk jakieś niecałe pól roku. Strasznie bolało w momencie przekłucia ehh;/// Ale było warto i to trwało chwilkę więc nie ma się czego obawiać;)) Ważne jest żeby po przekłuciu przemywać sobie pępek nawet wodą utleniona pare razy dziennie Ja jeszcze smarowałam maścia... Niedawno mi sie zagoiło dopiero ale troche mojej winy w tym bo po 2 tygodniach wyciagnęłam kolczyk i wsadziłam inny;// Na początku lepiej nie myć i zaklejać go dla swojego dobra;)) Nie bójcie sie to fajna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkap
ja mam kolczyk jakieś niecałe pól roku. Strasznie bolało w momencie przekłucia ehh;/// Ale było warto;)) Ważne jest żeby po przekłuciu przemywać sobie pępek nawet wodą utleniona pare razy dziennie Ja jeszcze smarowałam maścia... Niedawno mi sie zagoiło dopiero ale troche mojej winy w tym bo po 2 tygodniach wyciagnęłam kolczyk i wsadziłam inny;// Na początku lepiej nie myc i zaklejać go dla swojego dobra;)) Nie bójcie sie to fajna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszaaxdd
hej . potrzebuje od was rady . chce sobie zrobic kolczyk w pepku ale u kosmetyczkiu . widze ze duzo osob odradza ale sa i tacy ktorzy robili u kosmetyczki i polecają to . wiec jak sadzicie ? i wgl dlugo to sie goi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszaa
hej . potrzebuje od was rady . chce sobie zrobic kolczyk w pepku ale u kosmetyczkiu . widze ze duzo osob odradza ale sa i tacy ktorzy robili u kosmetyczki i polecają to . wiec jak sadzicie ? i wgl dlugo to sie goi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśkuu
Hej...ja mam od dwoch lat..i szczerze mowiac nic mnie to nie bolało ani przy przekłówaniu ani poo..;) nie byłam u kosmetyczki przebijała mi kolezanka...poprostu niektórzy panikują i wydaje im sie ze to meega boli...a co do gojenia sie to 2 miesiace i problem z głowy..;)) ale normalne ze u kazdego inaczej to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamencik90
miałam przebijane trzy razy 1raz w dobrym salonie płaciłam 60zł z kolczykiem nie bolało prawie, niestety wyciagnełam kolczyk po tygodniu i zarosło(głupota) drugi raz przekłuwałam w gorszym salonie 35zł z kolczykiem i żałuje oszczędnośći bo krzywo bolało, po pierwsze nigdy nie należy przekłuwać pępka na pół siedząco tylko na leżaco... teraz mam kurs piercingu to wiem. 3raz przekłułam sama równiuteńko i bez zbędnego bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja13
Ja przekulam se pepek okolo 2 tyg temu . Robila mi kolezanka troche bolało,ale da sie przezyc. Ale troche długo to trwało z 30 min . ;] Bo igła nie chciala przejsc . Teraz mam spuchniete , ropieje mi i wogole . Ale jestem zadowalona ze go zrobilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepwna
Ej dziewczyny. Czy przekłucie pempka bardzo boli.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
Niepwna troszeczke :). w salonach znieczulaja i bol boli gora 5 sekund i juzp o wszystkim :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata sf
Pisałam juz na jakimś forum jakiś czas temu ale nikt mi nie pomógł...:( więc tutaj napisze i mam nadzieje że dostane jakąś dobrą radę... Tak więc...: Mam wielki problem i juz nie wiem co mam robić, chodzi o to... Znajoma przekuła mi pepek najpierw go zamrażając lodem (to było w sierpniu 2006) na początku nosiłam zwykłego kolczyka(takiego jak do ucha ale to tylko przez jakies 2 dni, później przełozyłam normalny) Nosiłam, nosiłam a pepek sie nie goił leciała ciagle z niego ropa i tak przez rok... Kolczyk zdjęłam we wrześniu 2007 i miałam nadzieje że sie zagoi... tak sie nie stało do tej pory, co prawda juz nie ropieje ale dziurka nie chce sie zarosnać a w środku mam cos twardego. Nie wiem co już mam robic, chciała bym na nowo przebic ale ta rana nie chce sie zagoić. Proszę poradzcie mi coś! Mogę używać jakiejś maści? pomoże mi ten tribiotic? bo czytałam tutaj że to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata sf
Pisałam juz na jakimś forum jakiś czas temu ale nikt mi nie pomógł...:( więc tutaj napisze i mam nadzieje że dostane jakąś dobrą radę... Tak więc...: Mam wielki problem i juz nie wiem co mam robić, chodzi o to... Znajoma przekuła mi pepek najpierw go zamrażając lodem (to było w sierpniu 2006) na początku nosiłam zwykłego kolczyka(takiego jak do ucha ale to tylko przez jakies 2 dni, później przełozyłam normalny) Nosiłam, nosiłam a pepek sie nie goił leciała ciagle z niego ropa i tak przez rok... Kolczyk zdjęłam we wrześniu 2007 i miałam nadzieje że sie zagoi... tak sie nie stało do tej pory, co prawda juz nie ropieje ale dziurka nie chce sie zarosnać a w środku mam cos twardego. Nie wiem co już mam robic, chciała bym na nowo przebic ale ta rana nie chce sie zagoić. Proszę poradzcie mi coś! Mogę używać jakiejś maści? pomoże mi ten tribiotic? bo czytałam tutaj że to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mms
Beata sf: idź poprostu do lekarza, a z ponownym przebiciem na razie lepiej odpuść. jeśli nie chce ci się goić, to może znaczyć, że masz infekcję, a kombinując domowymi sposobami tylko pogorszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATA SF idz do lekarza, a przede wszystkim po rozum do glowy! kto zaklada kolczyk od ucha do przeklucia pepka???! a przede wszystkim kolczyk powinien byc sterylny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna........
a mi sie nie zagoił ,chodz bardzo o nie go dbałam i co zrobisz ... muszę wyciągnąć :((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszkicowana
Hej wszystkim ja kolczyk przebiłam sobie w grudniu przed Bożym Narodzeniem .Facetka przebiła mi pępek koczykiem ozdobnym (kupiłam go wcześniej ale okazało sie że jest zły niestety nie miałam kasy żeby kupić od niej chirurgiczny i ubłagalam ją żeby mi przebiła ozdobnym).Trochę bolało a kolczyk był tak fatalny że kazała mi nastepnego dnia przyjechac i wymienić na chirurgiczny..Po tygodniu kolczyk ozdobny zamienilam na chirurgiczny bo tak mi kazała.Ogolnie goi mi sie już trzy miechy ale nie za dobrze narosla mi wielka czerwona gulka i cieknie mi ropa ogolnie brzydko to wygląda;(jak myślicie czy kolczyk mi się zagoi i wkoncu bedzie ładny wyglad??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajua
ja ostatnio przebiłam sobie pepek . konieczne jest przebijanie pomaranczowym wenflonem jest on dosc gruby by weszła sztanga od kolczyka . nie bolało w sumie tak bardzo. wiecej strachu ;] polecam teraz wyglada sliczne i jest prosto. ale trzeba bardzo dbac. smarowac tribiotikiem i polewac sola fizjologiczna,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna....
--> --> naszkicowana miałam identycznie to samo, koło górnej kólki urosłomi.i ropa sie lała nie ma szans że sie zagoi przykro mi ja miałm to z 5 msc. czekałm aż sie zagoi i nic z tego dbałam i nic nie pomogło dzisiaj wyciągnełam :((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×