Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość megyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megyy
Ja za zrobienie kolczyka dałam 45zl(w tej cenie kolczyk) naprawdę super,bardzo jestem zadowolona nic sie nie działo i ładnie sie zagoiło w szybkim czasie a mam już 3miesiące Nie ma się czego bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusia16
przeszło tydzień temu przekułam sobie pępek wszystko się dobrze goiło(przemywałam ranę wodą utlenioną ), po 4 dniach musiałam iść znowu do kosmetyczki aby mi kolczyk obróciła bo przekuła go odwrotnie powiedziała ze wszystko się świetnie goi lecz dzień po tym jak u niej byłam zaczęła mi się zbierać ropa i kulka wrzynać w pępek a dookoła niej mam zaczerwienienie czy to minie ??? (teraz odstawiłam wodę utlenioną i stosuje OCTENISEPT) pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinkaaa16
przeszło tydzień temu przekułam sobie pępek wszystko się dobrze goiło(przemywałam ranę wodą utlenioną ), po 4 dniach musiałam iść znowu do kosmetyczki aby mi kolczyk obróciła bo przekuła go odwrotnie powiedziała ze wszystko się świetnie goi lecz dzień po tym jak u niej byłam zaczęła mi się zbierać ropa i kulka wrzynać w pępek a dookoła niej mam zaczerwienienie czy to minie ??? (teraz odstawiłam wodę utlenioną i stosuje OCTENISEPT) pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa ddddd
ehem ;p ja zrobilam sobie sama .. duzo taniej moze nie bezpieczniej ale jak ktos umie to no problem xd welfron- 3 zl kolczyk- 20 zl sol- 2 zl i mam xd wszystko jest wporzo i nie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki w pępku czy w nosie dawno wyszły z mody...za granica od razu idzie poznać polkę, co więcej za granicą tylko patologia nosi owe pircingi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy wie ktoś może czy na bliźnie można zrobić kolczyka?? Już raz miałam ale niestety mi zarósł i nie wiem czy mogła bym sobie zrobić drugi w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy wie ktoś może czy na bliźnie można zrobić kolczyka?? Już raz miałam ale niestety mi zarósł i nie wiem czy mogła bym sobie zrobić drugi w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
Natallciaa .. xDD nie zaklejaj kolczyk na noc !!!!!! jak sie boiszze zachaczysz to ubierz dluzsza koszulke ale nie zaklejaj bo wtey ranki nie maja jak sie goic ! no i co z tego ze kolczyki wpepku juz dawno wyszly z mody ? wazne ze nam to się podoba ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hinata 07
hej dziewczyny:)) mam takie małe pytanko... wiecie może gdzie można kupić kolczyk do pepka?? chodzi mi o taki kolczyk że nie trzeba przekłówać pępka... no taki jak klipsy... proszę pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
Hinata 07 hymm nie mam pojeciaa.. a na allegro sprawdzalaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
aaa wlasnie .. stalo by sie cos jak bym kolcyzka zrobila na bliznie ? nie calkiem dokladnie na calej bliznie ale tak troche.. to moglo by sie cos stać ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentosek napisalam wczesniej, ze nie przekluwa sie po starej bliznie, zreszta jak pojdziesz do piercera to on bedzie wiedzial jak przekluc prawidlowo. mam nadzieje, ze nie zamierzasz sie kluc sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
tym razem chyba sama :] wiem ze sie nie robi na bliznie ale sie tlyko poytram co by sie stalo jak bym zrobila : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkalodz
cześć dziewczyny mam problem ,od ponad 1roku mam kolczyk w pepku okolo 3 miesiace temu kupilam inny i zamowilam go na allegro załozylam i po jakims czasie zaczeło mi sie paprac wiec szybko go zmieniłam na moj poprzedni i do tego czasu mam problem ,saczy mi sie ropa z pepka czasem z krwia,mam obrzeg dosc duzy cos w podobie do blizny.pomozcie co robic smaruje ,,tribiotic'' czasem pomaga ale obrzeg wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkalodz
czesc pomozcie mam kolczyk ponad 1 rok jakies 3 miesiace temu zamowilam sobie kolczk na allegro i po jakis 3 tyg zaczelo mi sie paprac wiec wyjelam go i wlozylam poprzedni,do tego czasu mi sie paprze i obrzeg mam wygladajacy jak blizna.momorzcie smaruje tribiotic i pomaga ale wraca, czekam na odp wysylajcie na katarzynkalodz@wp.pl czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SłodziutkaKociara16
dziewczyny mam do was pytanie mam już kolczyka w pępku z 4 tygodnie zastanawiam się czy już moożna go ściągać....ale nie wiem..i nie chcem ryzykować...jeśli ktoś wie czy można... to odp. mi....:D:D z góry dziękuje:D:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Ja przebijałam pępek aż 3 RAZY!! Po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać aż wkońcu zniknęła dziurka. Kosmetyczka za każdym razem mówiła, że niektórym tak sie robi bo ciało nie chce mi się przystosować i nie powinno być już problemów, a jednak znów było to samo. Bardzo chce mieć kolczyka tylko nie wiem czy to ma jakiś sens znów przbijać:( PROSZE PORADŹCIE MI może są jakieś leki albo sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Pępek przebijałam 3 razy po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać ąż wkońcu się całkiem urwała i po dziurce:( Kosmetyczka mówiła że niektórym sie tak dzieje bo mają nieprzystosowalne cialo i że już powinno być dobrze, a jednak znów miałam ten problem. Barzo chce mieć kolczyka w pępku, ale nie wiem czy ma sens znowu przebijac. PROSZE PORADŹCIE coś może są jakieś leki albo sposoby??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Pępek przebijałam 3 razy po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać ąż wkońcu się całkiem urwała i po dziurce:( Kosmetyczka mówiła że niektórym sie tak dzieje bo mają nieprzystosowalne cialo i że już powinno być dobrze, a jednak znów miałam ten problem. Barzo chce mieć kolczyka w pępku, ale nie wiem czy ma sens znowu przebijac. PROSZE PORADŹCIE coś może są jakieś leki albo sposoby??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Pępek przebijałam 3 razy po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać ąż wkońcu się całkiem urwała i po dziurce:( Kosmetyczka mówiła że niektórym sie tak dzieje bo mają nieprzystosowalne cialo i że już powinno być dobrze, a jednak znów miałam ten problem. Barzo chce mieć kolczyka w pępku, ale nie wiem czy ma sens znowu przebijac. PROSZE PORADŹCIE coś może są jakieś leki albo sposoby??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Pępek przebijałam 3 razy po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać ąż wkońcu się całkiem urwała i po dziurce:( Kosmetyczka mówiła że niektórym sie tak dzieje bo mają nieprzystosowalne cialo i że już powinno być dobrze, a jednak znów miałam ten problem. Barzo chce mieć kolczyka w pępku, ale nie wiem czy ma sens znowu przebijac. PROSZE PORADŹCIE coś może są jakieś leki albo sposoby??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandi123
Pępek przebijałam 3 razy po raz pierwszy 1,5 roku temu. Za każdym razem po około miesiącu skóra nad kolczykiem zaczęła zanikać ąż wkońcu się całkiem urwała i po dziurce:( Kosmetyczka mówiła że niektórym sie tak dzieje bo mają nieprzystosowalne cialo i że już powinno być dobrze, a jednak znów miałam ten problem. Barzo chce mieć kolczyka w pępku, ale nie wiem czy ma sens znowu przebijac. PROSZE PORADŹCIE coś może są jakieś leki albo sposoby??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
SłodziutkaKociara16 a po co wyciagac ? chcesz nowy wlozyc ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talusia157
mam pytanie.. mam kolczyka w pempku od tygodnia boli lekko, moge zdejmowac ale ropieje mi i dookola zchodzi skora :( nie wiem co mam robic. Smaruje mascia "TRybiotic" ale nie pomaga za bardzo... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
Talusia157 nie ma co panikowac :0 to normalne :). tylko lepiej teraz kolczyka nie wycigaaj jak ropieje i sie nim nie baw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----------------> mentossek to, ze przeklucie ropieje i dookola schodzi skora nie jest normalne ;) prawidlowa wydzielina jest tylko limfa, ktora jest biala lub bezbarwna, ropa jest oznaka stanu zapalnego ;) jak tez i nienormalnym jest wyciaganie kolczyka z pepka po paru dniach od przeklucia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia__
hej dziewczyny mam takien pytanko mam 13 lat i zrobilam sobie 2 tygodznie temu kolczykk w pepku nic mi sie nie robi tylko mam troche czerwone ale gdy to przemywam to jakby pod kolczykiem mam takie jakby sluz tak mi sie troche slimaczy nic mnie nie boli ale troche sie boje powiedzcie co mam zrobic... a i jeczsze jebno czy moge juz cwiczyc na wf jak sobie zakleje te kolczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×