Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

cieskaaaaa kurwa ale jesteś pojebana aż mi ciebie żal żenado .... po chuj tu wchodzisz na to forum???? nie podoba ci sie przebijanie pępka to nara stąd gówno sie znasz na tym krew i limfa wcale nie musi oznaczac stanu zapalnego krowo i nikogo tu nie pouczaj, kolczyki wg ciebie to szpan ??? nie no brak mi słów i teraz możesz mi pojechać ile wlezie mi i tak to wszystko zwisa bo bronie swojej racji że wg mnie kolczyki w pępku to rzecz zajebista :) pisz co chcesz o mnie prosze bardzo i tak większość tutaj wstawi sie za mną więc ty lepiej stąd wypad ... załosne .... pff ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wkurwiło mnie to coś na maksa ;p co za różnica ile kto ma lat ja mam 19 i co ??? moraliki jakieś będziesz prawić ??:P od niewychowanych wyzywać od braku kultury itp ???:P srają muchy idzie wiosna tyle ci napisze pewnie jesteś nieźle zakompleksionym pindolowatym stworzeniem i czepiasz sie do kazdego na forum ... pozatym piercing jest dla każdego nie ma limitu wiekowego !!!!! kurwa mać !! ech musze ochłonąć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieskaaaaa przesadzasz !! i to mega !! ok rozumiem, że masz swoje zdanie na ten temat, ale wyluzuj! To są nasze pępki i zrobimy z nimi co chcemy. Nie podoba Ci się to to spoko, ale uszanuj to, że komuś tak! Jesteśmy młode i piękne i nasze ciało też chce ładnie wyglądać. A kto powiedział, że chcemy je mieć do końca życia? To nie jest wszczepione na stałe ! Można wyciągnąć. FAKT, że dziura zostaje, ale przyjemność noszenia go jest ogromna. I wiemy jakie są za i przeciw !! mamy 12-17 lat (raczej) i to chyba w sam raz żeby szaleć !! A co mamy zrobić kolczyk w pępku w wieku 40 lat? NO PROSZE CIE LITOSCI!! ;/;/;/;/;/ I potwierdzam to: jeśli Ci się nie podoba to co robimy to tu nie wchodź. Tu są porady na temat kolczyka w pępku, a nie miejsce na jakieś żałosne komentarze typu takiego jak twój. ŻEGNAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak co za zlosc i kontrowersja!! xDDD i macie racje !! xD dziewczyneczki xDD ... kurwa pewnie wielka duper i brzuch ma i skoro sama sobie zrobic nie moze to oczernia na forach ze niby zenada etc. xD a walic takich ludzi ;p kolczyki w pepeku sa zajebiste i wypowiedz takiej debilki tego nie zmieni!! xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to mamy nadzieję że przegoniłyśmy tego babskiego pindolka stąd ;p ok ide spać jestem wykończona i chora ;/ echh dobranoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
cieskaa: ee ja mam 13 lat ... i mam kolczyka w pepku :/:/ cos sie nie podoba wiec nie czytaj tego forum :/ zal ..... dziewczyny dzis mijaja 3 miesiace od kiedy mam kolczyka :DD pare dni temu leciala mi krew z lifma a dzis kurcze nic nie mam ... caly czysciutki :DD zadnej ropy zadnego zaczerwienienia :):) to chyba dobrze :P:P hehe moze niedlugo wymienie na zlotego od zlotego nic nie powinno sie dziac :):) bo zloto goi :):) pozderki -------> for all :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja propozycja... na wszelki wypadek poczekaj jeszcze z miesiac lub dwa z tym wymienianiem ;p bo kto wie czy jeszcze cos nie wyjdzie w tym czasie ;D [czego oczywiscie nie zycze!] nooo chyba ze straszliwie ci sie spieszy to wymien moze nic nie bedzie :]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przebity pepek ma to do tego że czasem lubi sobie świrować ;P ale jak tylko stanu zapalnego nie ma to nie ma sie czym przejmowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani g
cieskaaaa wiesz co, nie chcę tutaj nikogo obrażać, ale to, że być może kolec w pępku Ci się nie podoba to nie znaczy, że masz zaśmiecać to forum takimi rzeczami.... wiecie co dziewczyny... to się nazywa nietolerancja zacofanych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaaaa16
ale mnie tutaj dawno nie bylo... a widze ze na forum wrzawa... ciesakaaa czy jak Ci tam... jak Ci sie kolczyk w pepku nie podoba to sie nie odzywaj gowniaro... dobrze zrobisz. moj pepek tez zacząl sie paprac... dziwne bo mi spuchł... uzywam tej soli i smarowalam tribioticiem przez 3 dni. Nie wiem czemu tak bo mam dobry kolczyk... no ale mam nadzieje ze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna . xdd
ja właśnie chcem sobie przebić u koleżanki , bo poodbnież sie nie opyla tam w tym salonie czy gdzieś . wiem onii mają papiery czy coś ale koleżanka mi zrobii . ale czy wogóle warto , oglądałma jak to sie robi , ( przebijanie) i to normalnie wygląda ale czy potem po przebiciu są jakieś wpadkii z kolczykami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Boytle : no chyba jeszcze poczekam z ta wymiana :P dzieki :):) moj pepek sie zagoil ale czasami poleci troszeczke ropki :p takze jeszcze poczekam troche :):) pozdrowienia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Promissse
Hej ja mam zamiar sobie pezkuć pępek i jestem w 100% pewna. Rodzice mi pozwolili pytań nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia12
Ja mam kolczyka od 3 tygodni i przyznam że w momencie przeklucia nie bolało..poniewaz pani dała znieczulenie.Nic nie czułam.Mówiąc że kolczyk sie nie paprze,i jest dobrze.Nie jest czerowny.Żeby kolczyk sie nie paprał wystarczy tylko o niego dbać przemywać 3 razy dziennie.I Nakładać maść ja używam ALANTANU Plus.I jets abrdzo dobrą maścia na rane w pępku.Na Basen można chodzić śmiało tylko trzeba po wyjściu z wody przemyś Spirytusem.Pępek goi sie od 6 miesiećy.Ale u mnie to sie juz zagoił.Buźka...moje gg to 108700...jak coś to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1801
ej wiecie co? 23 dni temu kolezanka przebila mi pepek trzeci raz i mowila ze rana bedzie sie goila i na dodatek blizna ma jeszcze schodzic w sensie ta skorka po starych przebiciach ale na tej bliznie zrobil mi sie jakis strupek i ja go oderwalam przez przypadek i zaczela mi krew i ropa leciec i srasznie mnie to boli... co mam zrobic? czy to przejdzie?? prosze powiedzcie ze to tylko przejsciowe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia1801
ej wiecie co? 23 dni temu kolezanka przebila mi pepek trzeci raz i mowila ze rana bedzie sie goila i na dodatek blizna ma jeszcze schodzic w sensie ta skorka po starych przebiciach ale na tej bliznie zrobil mi sie jakis strupek i ja go oderwalam przez przypadek i zaczela mi krew i ropa leciec i srasznie mnie to boli... co mam zrobic? czy to przejdzie?? prosze powiedzcie ze to tylko przejsciowe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promisse
nie wiem czy to przejściowe .... ale miej nadzieje że przejdzie=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
mnie sie wydaje ze to sie zagoi .... nie martw sie ... wystarczy regularnie przemywac i uwazac na tego kolczyka :) masz go trzeci raz takze blizna zostanie :):) Ale nie martw ranka sie napewno zagoi :):) pozderki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia4694
Co wy gadacie Ja mam kolczyk od ponad miesiaca i ladnie mi sie zagoil nie mialam zadnych problemow z nim !! Placilam ok. 85 zl za przeklucie i kolczyk u kosmetyczki i wszystko jest ok !! Prawie wogole nie czulam jak mi przekowa pol sekundy bolu i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promissse
czy jest ktoś komu jeszcze podobają sie kolczyki w pępku?????? PzDr=_________ =))))))) :p :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauluŚ=
Hey=) Ja mam takie pytanko za kilka dni robie sobie kolczyk w pepku=) Czy to bardzo boli w czasie przekluwania? Czym najlepiej przemywac zeby sie nie papralo i szybko zagoilo? Pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTIS
Bardzo chcę zrobić sobie kolczyk w pępku ale boję się że to strasznie boli i długo się paprze... czy to naprawde aż tak mocno boli, czy wytrzymam?? Proszę poradźcie mi???!!!! a ile takie przekłucie kosztuje??? POMÓŻCIE PROSZĘ:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOROTIS
CZY TO BOLI? ILE TRZEBA ZAPŁACIĆ? CZY GDY BEDE SZLA NA PRZEKLUCIE MUSZE MIEC SWOJ KOLCZYK? JAK DŁUGO SIE GOI?? POMÓŻCIE PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
fakt strasznie sie boicie przed przebiciem .... ja tez sie balam :):) ale bol nie jest straszny to tylko uklocie , ktorego prawie nie czujesz :) :):):) co do Marci .... ja mam ponad 3 miechy kolczyka ... wszystko bylo ok ... ale dzis mam zaczerwienienie ... to nie do konca tak ze jak ani ropy nie ma po miesiacu ani nic to nie znaczy ze sie zagoilo i wogole mozna kolczyka wymieniac ... ja mam juz ponad 3 miechy i jeszcze czekam na wszelki wypadek :):) pozderki :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syskaaaxd
zaczerwienie to norma podczas pierwszego miesiąca gojenie się, ale gdy powiększa sie ono nad górną dziurka radze wyjąć kolczyka i pójść z tym do lekarza, gdyż jest to zakażenie. Najlepiej przemywać wodą utlenioną i smarować maścią tribiotic , nie polecam soli fizjologicznej ponieważ sama jej używałam przez pierwsze 2 tyg. i nie było żadnego efektu gojenie :/ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
EJ DZIEWCZYNY POMOCY po 3 miechach zaczął mi się paprać pępek co robić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
EJ DZIEWCZYNY POMOCY po 3 miechach zaczął mi się paprać pępek co robić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
EJ DZIEWCZYNY POMOCY po 3 miechach zaczął mi się paprać pępek co robić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×