Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość KasiaaKasia
Mam prośbe o doradzenie mi w takiej sytuacji, mianowicie zrobiłam kolczyk w pępku ok 3 miesiace temu, i teraz jakos od niedawna strasznie dzwnie mi sie mazi. tzn jest taka zwykla zolta wycielinka ktora jak sie lekko scisnie to wyplywa i okay, ale ostatnio tak w srodku gdzie jest kolczyk zrobilo mi sie takie twarde i jak nacisnełam mocjiej to wylecialo takie cos dziwnego przezroczystego i galaretowatego:/ a potem krew.. wycisnełam to ale boje sie nie wiem co to jest:// co z tym zrobic? czy to normalne czy poprostu tam nie grzebac to sie zrosnie i tlyko przemywac? proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaaKasia
Mam prośbe o doradzenie mi w takiej sytuacji, mianowicie zrobiłam kolczyk w pępku ok 3 miesiace temu, i teraz jakos od niedawna strasznie dzwnie mi sie mazi. tzn jest taka zwykla zolta wycielinka ktora jak sie lekko scisnie to wyplywa i okay, ale ostatnio tak w srodku gdzie jest kolczyk zrobilo mi sie takie twarde i jak nacisnełam mocjiej to wylecialo takie cos dziwnego przezroczystego i galaretowatego:/ a potem krew.. wycisnełam to ale boje sie nie wiem co to jest:// co z tym zrobic? czy to normalne czy poprostu tam nie grzebac to sie zrosnie i tlyko przemywac? proszę o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrynia 13
Dziewczyny macie może jakiś pomysł jak moge przekonać rodziców żeby pozwolili mi zrobić kolczyka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paati
Cześć ;) Udało mi się przekonać mame żebym mogla zrobic sobie kolczyk w pępku. Wynegocjowałam żeby był jak najwcześniej..udało się dopiero za 5 miesiecy.. (ok. kwietnia) po egzaminach.. ale bede miec. mam jedno pytanie po ilu dniach/tygodniach/miesiącach można zmienic kolczyk i kąpać sie w jeziorze lub morzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
ooo kurcze dawno mnie nie bylo :):) hehe widac pare osob doszlo :P ja 20 listopada beede miala kolczyka juz 5 miesiecy ... mi sie juz zagoil ... teraz tylko musze zakupic nowego ... nowy bedzie ze zlota :):) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no Andzia pamiętam jak dzis, jak pisałaś, że będziesz przekłuwać pępek :) szybko to zleciało:) ja też już mam zagojony z tym że 6 miesięcy czekałam na zagojenie :D warto było:) pozdrawiam :);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduŚ.
ja mam pytanie.. robie niedługo kolczyk, ale boje się jak to będzie na w-fie . chce ćwiczyć tylko podobno nie można robić mostka ii różnych takich. to prawda . ?? ii wie ktoś ile kosztuje taka sól fizjologiczna do przemywania pępka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
no raczej nie będziesz mogła ćwiczyć przez jakieś 2 tygodnie, bo będzie cię bolało. najlepiej przemywać octeniseptem, chociaż jest dość drogi, ok 22 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
Larrys: hehe mi tez to szybko zlecialo :):) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes1822
Witam! Mam kolczyk w pepku od miesiaca, od 2 tygodni, na dole pod kolczykiem zrobila mi sie jakas kuleczka, najpierw byla w niej ropa a teraz normalna skora to jest i odstaje, czy to tak mi zostanie czy zrobi sie normalnie? Bo to brzydko tak wyglada i nie chce tak miec;/ NIECH mi ktos odpowie w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka014
Wczoraj poszłam do kosmetyczki zrobić sobie kolczyka w pępku strasznie się bałam bólu,ale zdobyłam sie na odwagę kosmetyczka nakuła mi tylko(troche bolała) ponieważ stwierdziła że mam za grubą skórę jak i dalej mi nie przekuje,ponieważ jej igła nie przejdzie muszę teraz poczekać jakieś dwa lata jak to usłyszałam to sie załamałam nie dość że nie mam kolczyka to jeszcze strasznie mnie to boli.Kosmetyczka powiedziała że dziewczyny ww moim wieku nie mają jeszcze dobrze rozwiniętych wiązań kolagenowych czy coś. Dziewczyny jeśli macie 14lat to poczekajcie jeszcze troche bo możecie sobie narobić bólu tak jak ja sobie narobiła!!!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia pp
heh ja mam 13 lat i mam kolczyka w pepku .... takze nie wiem o co chodzi ... =P=P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaxd
hej laski ja juz mam kolczyk od 3 dni i musze przyznac ze strasznie sie bałam przekłucia... i zaje(biście bolało ale tylko samo przebicie... tylko nie wiem czym mam przemywać bo niektórzy twierdza ze spirytusem salicynowym a inne z was ze wodą utlenioną...no i troche boli przy schylaniu. i jak nim ruszam. ale daa sie przezyć hehe u którejś z was leciała krew po przebiciu ?? bo u mnie tak i nie wiem czy to normalne.. hehe pozdrówka... jak cos to piszcie na moje gg 1073277 z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaxd
hej laski ja juz mam kolczyk od 3 dni i musze przyznac ze strasznie sie bałam przekłucia... i zaje(biście bolało ale tylko samo przebicie... tylko nie wiem czym mam przemywać bo niektórzy twierdza ze spirytusem salicynowym a inne z was ze wodą utlenioną...no i troche boli przy schylaniu. i jak nim ruszam. ale daa sie przezyć hehe u którejś z was leciała krew po przebiciu ?? bo u mnie tak i nie wiem czy to normalne.. hehe pozdrówka... jak cos to piszcie na moje gg 1073277 z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamaxd
hej laski ja juz mam kolczyk od 3 dni i musze przyznac ze strasznie sie bałam przekłucia... i zaje(biście bolało ale tylko samo przebicie... tylko nie wiem czym mam przemywać bo niektórzy twierdza ze spirytusem salicynowym a inne z was ze wodą utlenioną...no i troche boli przy schylaniu. i jak nim ruszam. ale daa sie przezyć hehe u którejś z was leciała krew po przebiciu ?? bo u mnie tak i nie wiem czy to normalne.. hehe pozdrówka... jak cos to piszcie na moje gg 1073277 z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszunia07
hejka ;] ja mam właśnie ten sam problem co andzia90. w zeszły weekend miałam przebijany pępek i kolczyk jest krzywo. Jak myślicie wyprostuje się? buziaki ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa
Cześć. zrobiłam sobie kolczyk 5 dni temu 11listopada 2008r. przez dwa dni troszeczke mnie bolało 3 dnnia wgl nie bolało , moze minimalnie porzy lekkim dotknieciu. Dzisiaj(16 listopada) tat niechcąco lekko zachaczył mi kolczyka, nie wiedzac o tym ,ze go mam . Zaczał mnie troszezke szczypać. Ale to nic;) Smaruje ranke codzienie od 3 do 4 razy TRIBIOTIC`iem i maścia , ktora wyciaga ropke . Bardzo chciałąm mieć kolczyk , wyglada fantastycznie ,ale pozniewaz trenuje pływanie czy przeszkadza mi on w tym bardzo:>? Prosze doradzcie mi jak zadbać i czy chodzis na basen. Jeszcze nie byłam na basenie od tej pory. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Witajcie mam problem mam już kolczyka przeszło 5 miesięcy i mi zaczął się paprać takie białe coś wypływa i zrobiła się gulka niewiem co robić ,nosiłam wiszącego kolczyka ale odczepiłam ozdobę,bo się boję,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrina
Witajcie mam problem mam już kolczyka przeszło 5 miesięcy i mi zaczął się paprać takie białe coś wypływa i zrobiła się gulka niewiem co robić ,nosiłam wiszącego kolczyka ale odczepiłam ozdobę,bo się boję,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaaaaa
Hejka. Mam kolczyka w pępku od 3 miesiacy ogolnie jest spoko tylko w około niego mam troche zaczerwieniona skóre. chcialam kupic antybiotyk w masci o której tutaj pisaliscie, ale niestety nie było. Kupiłam za to masc "himalaya". mozecie mi powiedziec czy bedzie ona dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaaaaa
hejka. mam kolczyka od 3 miesięcy. ogólnie jest spoko ale mam wokól trochę zaczerwienione. niestety nigdzie nie mogłam kupić maści o której pisałyście. Kupiłam za to maść "himalaya". Możecie mi powiedzieć czy będzie dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaaaaa
hejka. mam kolczyka od 3 miesięcy. ogólnie jest spoko ale mam wokól trochę zaczerwienione. niestety nigdzie nie mogłam kupić maści o której pisałyście. Kupiłam za to maść "himalaya". Możecie mi powiedzieć czy będzie dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulinkaaaaa
hejka. mam kolczyka od 3 miesięcy. ogólnie jest spoko ale mam wokól trochę zaczerwienione. niestety nigdzie nie mogłam kupić maści o której pisałyście. Kupiłam za to maść "himalaya". Możecie mi powiedzieć czy będzie dobra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga295
hejka mam problem. zrobiłam sobie kolczyka pól roku temu. Wydawało sie że wszystko już ok. W tamtym tygodniu kolczyk zacząl mi ropierc, dziurki sa zaczerwioenione a wokół nich krostki jakbym miała jakies uczulenie. mam kolczyka z tytanu i wczesniej nie miałam takich problemow. Powiedzcie co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzak
siema, mam pytanko, chce zrobić sobie kolczyk i chciałbym żeby ktoś polecił mi dobre studio w poznaniu, z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpadelinside
Wszyscy mówią , że boli... Robiłam dziś kolczyk... zabolało jakby mi ktoś robił zwykłą szczepionkę czyli prawie w ogóle... Miła pani z salonu powiedziała mi żeby nie smarować w żadnym wypadku żadnymi maśćmi typu trybiotic tylko przemywać trzy razy dzieńńnie wądą utlenioną a w razie jakichś komplikacji przyjść do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaa15
ja mam kolczyk w pepku i mam 15 lat.. robilam w stanach kosztowal 90$ w studiu tatuazy kade dragon na belmoncie.. pelna profesja.. rodzice nie wiedzedzieli nic gdy przyjechalam do polski jednak po 2 dniach mam sie dowiedziala bo nie chcacy bluzka mi sie podniosla ale spoko nic mi nie mowila podobal sie jej.. :):):) przez 2 dni po przebiciu nic nie bolalo dopiero 5 6 dzien masakra brzuch byl wrazliwy na wszystko goil sie jakies 3 miesiace czasem sie z niegoi leje ale nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxii.94
ja mam 14 lat i mam kolczyk w pepku juz pol roku. Bolalo kiedy przekuwala ale teraz jest juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxii.94
ja mam 14 lat i mam kolczyk w pepku juz pol roku. Bolalo kiedy przekuwala ale teraz jest juz dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×