Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Lindzia096
1. To GŁUPOTA ze nie mozna przemywać wodą utlenioną !!! Mi pępka nie przekówała kolezanka, kosmetyczka, ciocia ani nikt taki tylko profesjonalistka w studiu piercingu :] pępek przekułam 22.12.2008 i na drugi dzień jak odkleilam plaster z opatrunkiem przemyłam wodą utleniona to jak nie miałam to do tej pory nie mam nawet czerwonego pępka !!! nie paprze mi się nie ropieje nic przemywam wodą utlenioną 3 razy dziennie !!! Na dobrą sprawę mogę już wymienić kolczyka ale na razie nie chce !!! Nie mogę przez pół roku iść na basen bo pępka nie mozna rozmoczyć :) Duzo wiem na ten temat więc jak będą jakieś pytania to pisać na gg 10031138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżagoda
nie wiem czy boli u kosmetyczki, bo ja sobie sama przebijałam w domu węflonem troche sie krew lała a jak na drugi dzień wyjęłam zwykłego kolczyka i wpychałam takiego ze stali chirurgicznej to było troche spuchniete i troche bolało.ale da sie przeżyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
DzzzStyNQ dolna kulka kolczyka może siedzieć cała w pępku. a to że nie można przemywać wodą utlenioną to nieprawda [jeśli wiesz jak]. NIE WOLNO polewać ranki. trzeba nalać na wacika i wacikiem przemywać kolczyk. jakby było jakieś zaczerwienienie to najlepszy jest tribiotic :) i przy codziennym przemywaniu goiło mi się miesiąc ... mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
DzzzStyNQ dolna kulka kolczyka może siedzieć cała w pępku. a to że nie można przemywać wodą utlenioną to nieprawda [jeśli wiesz jak]. NIE WOLNO polewać ranki. trzeba nalać na wacika i wacikiem przemywać kolczyk. jakby było jakieś zaczerwienienie to najlepszy jest tribiotic :) i przy codziennym przemywaniu goiło mi się miesiąc ... mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
DzzzStyNQ dolna kulka kolczyka może siedzieć cała w pępku. a to że nie można przemywać wodą utlenioną to nieprawda [jeśli wiesz jak]. NIE WOLNO polewać ranki. trzeba nalać na wacika i wacikiem przemywać kolczyk. jakby było jakieś zaczerwienienie to najlepszy jest tribiotic :) i przy codziennym przemywaniu goiło mi się miesiąc ... mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia9634
DzzzStyNQ dolna kulka kolczyka może siedzieć cała w pępku. a to że nie można przemywać wodą utlenioną to nieprawda [jeśli wiesz jak]. NIE WOLNO polewać ranki. trzeba nalać na wacika i wacikiem przemywać kolczyk. jakby było jakieś zaczerwienienie to najlepszy jest tribiotic :) i przy codziennym przemywaniu goiło mi się miesiąc ... mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
DzzzStyNQ dolna kulka kolczyka może siedzieć cała w pępku. a to że nie można przemywać wodą utlenioną to nieprawda [jeśli wiesz jak]. NIE WOLNO polewać ranki. trzeba nalać na wacika i wacikiem przemywać kolczyk. jakby było jakieś zaczerwienienie to najlepszy jest tribiotic :) i przy codziennym przemywaniu goiło mi się miesiąc ... mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
sorry że aż tyle ale nie chciało się wysłać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Nie mam kolczyka w pępku i nie chcę mieć...moim zdaniem nie jest atrakcyjny ;/ ale twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Ja nie mam kolczyka w pępku i nie zamierzam mieć...moim zdaniem nie jest to takie pcoągające! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dulce2604
Ja nie mam kolczyka w pępku i nie zamierzam mieć...moim zdaniem nie jest to takie pcoągające! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps0tka
Hey wszystkim ;* chce sobie zrobić kolczyka w pępku... tylko, że nie wiem kiedy sobie zrobić... najlepiej na wiosne czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps0tka
Hey wszystkim ;* chce sobie zrobić kolczyka w pępku... tylko, że nie wiem kiedy sobie zrobić... najlepiej na wiosne czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
chyba najlepiej na wczesną wiosnę - marzec - początek kwietnia. nie nosi się już tak grubych ubrań, więc rana będzie "oddychać" i zdąży ci się mniej więcej wygoić do wakacji, więc będziesz mogła już pływać w morzu czy gdzie tam pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_deville
chyba najlepiej na wczesną wiosnę - marzec - początek kwietnia. nie nosi się już tak grubych ubrań, więc rana będzie "oddychać" i zdąży ci się mniej więcej wygoić do wakacji, więc będziesz mogła już pływać w morzu czy gdzie tam pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindzia096
Słuchaj najlepiej to na zimę teraz będą ferie to zrób sobie na ferie :) Naprawdę zimą się szybciutko goi TYLKO NIE RÓB LATEM latem się paprze i wogóle... tego przez 4 5 miesięcy nie mozna opalać czyli plaza i solarium odpada :) ja sobie zrobiłam przed świętami i pępek wygląda jak by juz był zagojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
najlepiej zrobić w zimę ... wtedy się bardzo ładnie goi i już po kilku dniach nie widać że jest świeżo przekłuty. a latem jest dużo bakterii w powietrzu i mogą być jakieś powikłania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia_x3
Ja robiłam sobie w listopadzie 2007 sa 3 etapy tego zabiegu.. 1 wbicie igly 2 przejscie igly 3 wyjscie igly 1i2 w ogole prawie nie poczulam natomiast 3 bolal.. poczulam takie szarpniecie :) przierwszy dzien nie moglam sie schylic ale potem juz jakos bylo lepiej :) przymywalam kilka razy dziennie woda utleniona i smarowalam TRYBIOTYKIEM mozna go kupic w aptece bez recepty i bardzo pomaga :) po okolo 2 miesiacach zmienilam kolczyk na wiszacy i to byl niestety blad bo zle dobralam dlugosc precika i byl nadodatek zaciezki ;/ wyciagnelam go bo zauwazylam opuchlizne i juz nie moglam wsadzic zadnego.. pojechalam do salonu gdzie przebijalam i tam pani mi profesjonalnie wsadzila.. Rada dziewczyny.. bolalo bardziej niz pierwsze przebicie ;/ wiec lepiej nie kupujcie kolczykow z ciezkimi wisiorkami! pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszsza
to nie od tego że kolczyk był za ciężki ... po prostu niecałe dwa miesiące to zdecydowanie za wcześnie żeby zmienić kolczyka i to jeszcze na wiszącego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaud.
Hej wszystkim!!!!Mam pewien problem...Bardzo chcę mieć kolczyk w pępku...Rodzice sie zgodzili,ale od małego mam jakąś przepuchlinę(czy coś tam)i mama mi mówi,że z nią nie mogę sobie przebić pępka....Oczywiście chcę iść do profesjonalnego studia,ale nie wiem czy z tą przepuchliną można...Proszę piszcie co na ten temat wiecie...Buś;*** P.S:Jak dokładnie przebiega przekłucie pępka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
do Lindzia096 tak dolna dziurka powinna siedziec w pepku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
do Lindzia096 tak dolna dziurka powinna siedziec w pepku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do salonu tatuazu i piercingu, tam zobacza jak wyglada twoj pepek, moze chodzi o to, ze twoj pepek jest bardziej wypukly? dla bardziej wypuklych pepkow sa specjalne kolczyki ksztaltem przypominajace literke J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderbueno
moj kolczyk goil mi se super, w niecaly tydzien. pomijajac lekki bol przy zakladaniu skarpetek i innych czynnosciach wymagających schylenia sie, było ok. kolczyk robilam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
do Klaud. najlepiej wyboerz sie pierw do tego studia i ich sie tam zapytaj :) no bo nie kazdy pepek nadaje sie do przebicua ;] a w studiu Ci powidza czy twoj sie nadaje czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinderbueno
moj kolczyk goil mi se super, w niecaly tydzien. pomijajac lekki bol przy zakladaniu skarpetek i innych czynnosciach wymagających schylenia sie, było ok. kolczyk robilam sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentossek
a przeklucie ? hymm ja robilam u kosmetyczki i pierm mi zdezynfekowalapepek pozniej spryskala czyms s sprayuu wibla od gory igle [ wenflona 2mm] wyciagnela igle i wlozyla w wenflon kolczyka :) no ale niestety po sylwku go wyciagnelam bo mialam cos takiego jak migracja i robilo mi sie coraz mniej skory :( jak tylko dziurka zarosnie to robie sobie od nowa :D ale nie u kosmetyczki ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×