Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość madzia575
no Fruti masakra ale powiem ci ze lałam woda ulteniona i smaruje tribiotykiem i coraz lepiej goi sie z dnia na dzien szybciutko tylko musialam bym jakos urwac ta wiszaca błonke urwana ktora ywchodzi z dziurki. ale w sumie tobie cos podobnego sie stało ojj my niecierpliwe. ja juz nie wyciagam ani mi sie sni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
a w ogole to fajne tło zrobili, na kazdej stronie inne hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkasss
agatka315 No ale z kąd mam wiedzieć czy bede miala pasek na świadectwie? Jak moje średnia teraz wynosi 4.0 ??? Co w tym śmiesznego? Sama nie wiem.Tak na wiosnę to już będę wiedziała jakie będę miała oceny.Oj w nauce muszę się podciągnąć :) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati17
Ja mam kolczyk od 1,5 miesiąca. Przekłucie bolało ale tylko przez chwilę :) Przez 3 kolejne dni miałam problem z nachylaniem bo trochę bolało, później już nic nie czułam. Codziennie przemywałam solą fizjologiczną (0,50gr w aptece) i tribiotikiem (1,50) i po 2 tygodniach miałam zagojone, po miesiącu zmieniłam kolczyk i teraz mam śliczną ozdóbkę. Nie przebijajcie u kosmetyczki bo one nie mają do tego preferencji, najlepiej iść do studia tatuażu. Najlepsza pora na przebicie to zima ponieważ do lata zdąży się zagoić, jeśli nosicie sweterki to pod spód włóżcie jakąś gładką bluzkę żeby wam się nie zahaczył. Nie przekłuwajcie latem bo nici z jeziora i opalania,a poza tym przez ok miesiąc jest etap gojenia i chciałybyście chodzić z czerwonym ranką wokół pępka? Odpada :/ Bez strachu jeśli marzycie o kolczyku to idźcie bez obawy, tylko dbajcie o czystość w miejscu przebicia,pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka *
SLuchajcie ostatnio zdecydowałam sie na kolczyk w pepku..bardzo go chce i nie boje sie samego przejkłucia ale potemco z tego bedzie.. :( nie wiem tez co mam zrobic z rodzicami mam 13 lat i moja mama nigdy mi na to nie pozowli .... nie wiem czy mam ryzykowac i zrobic w tajemnicy.. xD jak mozecie to napiszcie jeszcze co powinnam robic po przekłuciu dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkasss
jaka * Wiem coś o tym.Na poprzedniej stronie (132) wszystko o tym pisze.Bo właśnie o tym pisałam i miałąm z tym problem.No ale jakoś poszło.Wiesz jestem od ciebie starsza o rok.Jak chcesz o tym pogadać to pisz na mój numer gg 1065417 :):):) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvalina
agatka315 a jeżeli komuś właśnie załeży, zeby zagoiło się na zime? :D Wiem, że to jest absurdalne... ja ostatnio strasznie napaliłam się na kolczyka, ale w grudniu mam zawody z karate i bedę musiała go wyciągnąć :) sanderkasss wcale nie uważam, ze masz odstający brzuch spójrz na naszą wspólną koleżankę - 153 cm i 75 kg. Co ona ma powiedzieć?! jaka * starsi jednak powinni wiedzieć ... wymyśl coś, jak to juz któś przedtem określił każdy ma innych rodziców, a każdy rodzic reaguje inaczej. Na początku myślałam, że mnie mama zabije za to, co mówież, ale teraz się zgodziła :)... tylko musze mieć swiadectwo z paskiem .. Bedzie ciężko, ale mam motywacje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia wodą utlenioną? ;O... no dobra ale jak CI pomaga mówisz.. to może rób nią dalej, tylko ona wysusza...Ja też już nie wyciągam, zwłaszcza, że wiem, że sama już go nie wsadzę :| za nic...w pępku to co innego, kolczyk prawie prosty a w nosie... Boze co na tym forum sie zrobiło, jakaś masakra...:| Sanderka \"Lepiej zrobić kolczyka wiosną żeby go pokazywać\" a komu pokazywać bo nie wiem?:> to ty dla ludzi robiz czy dla siebie? Pf.... madzia, amy, kamcia już wiecie co o niej myślę? :D chyba to co wy ;) agatka taaaa.. do wakacji się zagoi a no uważaj :] żebyś się nie przeliczyła więc nie mów hop :) wiem co mówię.. Agatka ale popieram z tym co napisałaś do sanderki... głupota maklymalna :) jaka* jak sie boisz przekłucia to sobie nie rob. Igiełki się boisz? No może ona do cienkich nie należy, ale to nic strasznego. I szczerze, to nie wiem jak chcesz ten pępek przebić ale w salonie, ani kosmetyczka Ci tego NAPEWNO nie zrobią. Dziewczynko.. a czy ty nie za mała jesteś na kolczyk w pępku? NIe radze w tak młody wieku...nawet każdy Cio to powie.. Twoje ciało ciągle rośnie, więc zrobienie kolczyka NIE JEST dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkasss
Fruti robię tego kolczyka dla siebie.Moja koleżanka z klasy robi sobie kolczyka tylko i wyłącznie dla "szpanu".Żeby się pokazać bo inni nie mogą go mieć a ona może i że to jest tak fajnie i że jej wszyscy bedą zazdrościć.Ma chyba inny sposób myslenia.Całkiem inny...A ja nie chociaż może to tak zabrzmiało.Źle mnie chyba zrozumiałaś:) Pozdrowienia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konvalina
Mam wrażenie, że gdyby to była rozmowa w realu to byście się pozagryzały, a przecież dziewczyny mają sobie pomagać ;):):) A kolczyk dla satysfakcji, szpan swoją drogą ;P A tak w ogóle to co nas obchodzi co sobie kochana Fruti myśli?! Buziole =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti ju zodstawiłam wode. Własnie miala to wysuszyc i swietnie to zrobiła a teraz znowu sola:) o czym wy ludzie mowicie. kolczyk satysfakcją dla 13 sto-latki?? heheh wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
swoją drogą konvalio czy jak ci tam... jeśli dla ciebie motywacją jest do czerwonego paska jest kolczyk a nie posiadanie wiedzy i rozumu to gratulacje dla Ciebie wielkie. I nie wcinaj się, skad wiesz kogo pbchodza twpje posty. widze masz powodzenie ale pośród gimnazjum, mało dyplomatyczne. poucz sie troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti oczywscie ze mamy to samo zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieczara
mam juz kolczyk tydzien :) nie mam specjalnie zaczerwienionego miejsca wokol dziurek ale caly czas saczy mi sie biala wydzielina(limfa?) to nic zlego prawda? a tak na marginesie to wybaczcie dziewczynki ale wiek 13 czy tez 14 to chyba troche nie czas na kolczyk w pepku. Ja jestem zdania ze kolczyk powinno sie robic jak bedzie sie w pelni swiadomym swoich decyzji a nie jak sie go bedzie robic dla szpanu. "konvalina"tak na marginesie to moze i cie nie obchodzi co mysli Fruti ale jej rady sa wyjatkowo cenne wiec astanow sie co piszesz bo naprawde mi cie zal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne! Fruti ma zawsze racje i przede wszystkim wie co mówi! wiec jesli komus sie nie podoba to droga wolna... Ja oczywiscie za Fruti, Madzia i kilkoma innymi dziewczynami na tym forum stane murem, bo wiem ze wiedza co pisza, nie tak jak niektórzy tutaj... jaka* wydaje mi sie ze powinnas troche jeszcze poczekac... 13 lat to nie zbyt odpowiedni wiek na kolczyka w pepku, z reszta jak wczesniej Fruti napisala, ty jeszcze rosniesz! poczekaj troche, masz jeszcze duuuuzo czasu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka216
No w sumie jak się ma 13 lat to trzba jeszcze parę lat poczekać.A wy ile miałyście lat jak sobie zrobiłyście kolczyka?Pytam tak z ciekawości. Fruti- no tak nie miejcie do niej pretensji.Dość dużo tu pisała o tym wszystkim.Więc dzięki za cenne rady:)Na pewno się przydadzą. Pozdrawiam wszystkich :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgusia *
nigdzie nie mogę znaleźć fajnych kolczyków !:( kto mi pomoże je znaleźć??:) :* plizzzzzzzzz.........:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanderkasss
Olgusia * Ja widziałam fajne kolczyki na allegro.No a w okolicy możesz poszukać u jubilera.Na pewno coś znajdzie fajnego.Ni i zależy z jakaiego tworzywa ma być ten kolczyk.Tam gdzie robią kolczyki np. w studiu tatuaży też pewnie mozna je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyly
dziewczyny ja sobie sama przekuwałam pępek i mnie nie bolało :) sama także przekuwałam dziewięć dziurek w uszach i także nie bolało ;) około tydzień temu siostrze pepek przekułam,,, fakt jej bolało bo krzyczała, swojemu chłopakowi i koleżankom uszy przekuwałam :) to zależy czy boli od tego czy umiecie sie rozluźnić :) pozdrawiam :) ale same lepiej sobie nie przekuwajcie, bo może was spotkac niezła kara w opcji ZAKAŻENIE... widziałam to u mojej kolezanki która sama se przekuła ale widocznie sie na tym nie znała.... miała rozcinaną skure w miejscu gdzie była dziurka... ble :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko.. widzę, że to mam dużo sprzymierzeńców :D dziękuję :) Chce powiedzieć, że to co wie, to napewno Wam pomogę i powiem co zrobić. Ale naprawdę głupot typu mam 13 lat chcę sobie zrobić kolczyk/ albo chcę sama przekłuć sobie pępek nie mogę czytać. Chyba właśnie forum jest po to żeby doradzać i to dobrze! I naprawdę nie obchodzi mnie czy 13 latka będzie miała kolczyk bo ja jej nie zazdroszczę ani nic w tym stylu, tylko mówię jaka jest prawda...Tylko niektóre 13 latki uważają się już za \"prawie dorosle\" dziewczyny... Ja miałam 18 lat jak zrobiłam sobie kolczyk w pępku, więc wcale nie śpieszyło mi się do tego, chociaż już podobał mi się jak byłam w 2 gimnazjum. Sanderkass....No to jej w sumie sprawa, ale dla mnie takie jak ona są głupie i tyle. Bo na nikim kolczyki nie robią wrażenia...Może jak chce żeby byli nią zainteresowan wszyscy w koło i oglądali się za nią niech okolczykuje sobie całą twarz:> Co tam taki kolczyk w pępku kto to zobaczy :) konvalia mnie to.... trąca co ty sobie myślisz, o tym co ja myślę, i w ogoóle pfffff.... co mnie obchodzi jakaś... małolatka z gimnazjum( nie mówię tu o wszytkich!!!) i jej poglądy ;D jak nie m pojęcia o życiu jeszcze. madzia na wysuszenie dobry jest spirytus taki normalny :) on świetnie wysusza! Te bąblki co miała zawsze likwidowałam spirytusem i już po 2 dniach ani śladu :) musisz spróbować, jak będzie taka potrzeba :) i dzięęęki za obronę :D PIECZARA oczywiście, że to białe cuś nie jest niczym złym :) kolczyk masz króciutko, więc to oznaka, że się tam wszytsko w środku goi. NAwet nie dziw się jak będziesz miała kolczyk już 2 miesiace i będzie nadal pokazywała Ci się taka biała wydzielina. I bardzo mi zaimponowałaś bo dobrze mówisz... taki kolczyk powina zrobić osoba która już jest świadoma swoich decyzji. Dlatego niektóre dziewczyny które maja 22 lata i pytają się czy nie jestem już za stara na kolczyk opowiem NIE. Wiek 22 lata to wiek odpowiedni n kolczyk o wiele bardziej niż 13 lat! Taka osob po pierwsze... ma poukładane w głowie, a nie pstro...I nigdy się nie jest za starym na kolczyk za granicą mają nawet luzie po 40... Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytanie apropo kolczyka to pomogę :) przynajmniej postaram się buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy nie mam zawsze racji :D nie wszystko wiem :) to znaczy mniej więcej orientuję się jeżeli chodzi o kolczyki w pepku no i po części już w nosie :) Tak jak wy odpowiadam tutaj innym na podstawie swoich doświadczeń, i na podstawie problemów jakie ja mialam. Oczywiście nie mowiąc o tym, że interesuje mnie troszkę piercing i czytam strony z tym związane :) nie wiem jak wy :-) Amy coś długo Cię nie było :( sanderka ja już napisałam wyżej miałam 18 lat jak sobie zrobilam kolczyk w pępku :) czyli rok temu bo teraz będę miała 19 :) no a jak mialam w nosie to też zrobiłm sobie jak miałam 18 :D pępek przebiłam w czerwcu 2007r a nos w grudniu 2007 r :) I to mi wystarczy :) i powiem szczerze to były przemyślane decyzje. Najpierw wszytsko przeczytałam a póxniej sie zastanowilam czy faktyznie chce przez to pchodzić. Tak samo podobal mi sie kolczyk w języku i miałam zrobić sobie zamiast pępka, ale przeczytałam, ze kolczyk uszkadza szkliwo, osówają się dziąsła...więc jednak zrezygnowałam, bo moje zęby są ważniejsze niż jakis tam kolczyk...co mi po kolczyku jak zębów nie będę miała, a jak widomo zęby ma się jedne :) POZDRAWIAM! :* OLGUSIA http://www.bodypiercing-sklep.pl/ tu mają fajne kolczyki (mi sie podobają) ale niestety nie ma moich długości..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keyly
ja zgadzam sie z Fruti.... trzeba sie najpierw zastanowić poważnie czy chcem ieć sie ten kolczyk :) no i nie warto sie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia575
Fruti ja mam 22 lata i własnie nie dawno zrobiłam kolczyka i to była zajebiście przemyślana decyzja bo myslalam az 2 lata heheh nie załuje niczego i nie poddaje sie jeśli dziurka przezywa kryzysy. ja też przestrzegam dziewczyny na własnych doświadczeniach. Wyprobowywuje na sobie rozne rzeczy i potem moge stwierdzic co lepsze co nie i tez nie uwazam ze wszystko wiem bo nie wiem. ale tez nie moge patrzec na takie teksty typu mam 13 lat przebiłam sobie sama pepek a teraz cos micieknie pomocyy hehehe no to mozna paść na ryj z wrażenia. i wybaczcie ale wiekszosci przypadkow w tym wlasnie wieku to wcale nie przemyslalana decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha91
Hehe.. ja mialam 16 lat jak sobie przeilam pepek ;P Zrobilam to u kosmetyczki;P Ale nic mi sie nie babral.. ani troche, moja decyzja byla przemyslana bo zastanawialam sie az 2 lata;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiiiiiiiiiiiiii
Hej ja i moja przyjaciułka zdecydowałyśmy się na kolczyki w pępku w tą środe.Rodzce nie wyrarzali na to zgody ale co tam..nic nas to nie obchodziło.Dodam że mamy po 12 lat.Zaprosiłyśmy do domu koleżankę która miała zająć się sprawą.Ma 16 lat.Zaczeła ode mnie.Zamroziła mi pępek na 15 min.i zaczęła...szybko wbiła igłe i wsadziła kolczyk.Było po wszystkim.Nic nie bolało.Później moja koleżanka.Z nią był kłopot.Ona wycofywała się co sek. ale jej mama(28l.)ma kolczyk w pępku .Była przy jej przekłuwaniu i wreszcie była pewna.Zrobiłyśmy to razem.Teraz wyjmujemy kolczyki gdy wracamy do domu.Mamy tego dosyć.Jak powiedzieć rodzicom?Pewnie się wścieknią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti no tak, ja tez nie wiem WSZYSTKIEGO, tez pisze to co mysle i to co wiem... po prostu chodzi mi o to ze wiesz co piszesz i nigdy nie piszesz glupot ;) ojj no teraz mam troszke mniej czasu, ale jak tylko jestem na kompie to zawsze staram sie tutaj cos napisac:P ja przebijalam majac 16 lat, teraz mam 17 rocznikowo:P i tez z mojej strony byla to przemyslana decyzja, podsumowalam wszystkie za i przeciw i wyszlo ze jednak zrobie kolczyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha91
12 lat xO xO dla mnie to lekka przesada.. || Jaa..;/ jak mozna wyciągac i wkladac kolczyka , zdawalyscie sobie sprawe z tego, że mozecie go nie wlozyc. Moim zdaniem wiek 12 lat.. to zdecydowanie za mało, na przebicie kolczyka.. yh.. ale wasza sprawa. Hm treaz problem ze nie wiecie jak powiedziec rodzicom? Poprostu, prosto z mostu.. przeciez nie kazą wam go usunąć. POodrą sie chwile, a potem przestaną. Ja jak przebijalam poszlam z mama...:P Wiedziaal o wszystkim i nie mialam takiego problemu :) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :D czytałyście wypowiedź klaudiiiiii? :D śmiech na sali :P chyba dziecku sie pomyliły lata bo w takim razie ta jej matka miała 16 lat jak ją urodziła czyli 15 jak zaszła w ciążę :D biedne dzieci:) dzieci mają dzieci ;P aaa ps. jakbys tak wyjmowała i wkładała ten kolczyk to... już byś dawno go nie miala :P oj nie umiesz wymyślać, następnym razem postaraj się żeby wszystko było bardziej wiarygodne :) Kacha91 :) Madzia ja też myślałamm o tym długo :) też mi się już wcześniej podobał kolczyk, ale jakoś nie byłam tego pewna, to nie będę robiła czegoś na siłę :) i 22 lata jak najbardziej OK. amy o to tak jak ja z tym za i przeciw :) ale ja zawsze musze wszytsko przemyśleć. Czy to chodziło o kolczyki, czy o ubranie czy o jakaś książkę, czy o chomika, czy o rybki itd. Zawsze muszę przeczytać, czy mają jakieś choroby, czy coś się dzieje, po co później mieć roblem? Uf.. jak dobrze, że jest coś takiego jak internet :) Słuchajcie, co do tej mojej historii z tym kolczykiem w nosie, co go wyjmowałam i wlożyć nie mogłam i musiałam jechać do salonu, to jak wyszlam na ulicę i jechałam tym autobusem i w ogole w domu jak już go nie miałam, to czułam się... jakoś dziwnie...jakbym była nie \"ubrana\" tak samo jak kolczykow w uszach zapomnę założć to tak samo dziwnie się czuję...Takie przyzwyczajenie nie jest dobre, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć kolczyka w nosku juz i w pępku. NIe wiem jak to będzie kiedyś xD może to minie ale na dzień dzisiejszy jestem strasznie przywiązana... no nic najwyżej będę starą babcią z kolczykami a co! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa17
hej dziewczynki ;P popsułam kompa i nie byłam tu kilka dni ... w moim pępku kolczyk siedzi tylko(aż) 7 dni :D stosuje się do rad fruti i innym też polecam,bo się zna!o_O! ;) i jak możesz to napisz do mnie na gg,bo mi się komp zepsuł i mi się skasowały numery...:( no i kupiłam już w poniedziałek tą sól fizjologiczną(zapas bo aż 15 buteleczek po 5 ml) i przemywam tylko nią no i od czasu do czasu rumiankiem ;) ja mam 17lat(tzn rocznikiem 18) no i mama dowiedziała się po fakcie ;) nie,że go zobaczyła tylko sama jej pokazałam.Chciałam żeby wiedziała przed zrobieniem,ale się wykręcała od rozmowy...jak pytałam czemu się nie zgadza to odpowiadała:bo nie,a dla mnie to nie jest wytłumaczenie ;) a co do mojego kolczyka to chyba za dużo się schylam na tych praktykach ;/ bo troszkę boli-wiadomo przesuwa się wtedy w tej dziurce... zaczerwienione minimalnie wokół dziureczki ale nic nie leci ;P Klaudiiiiiiiiiiii: 12 lat to za mało!która to jest klasa?!6 podstawówki?! żal.. no i z tego co napisałaś i po moich obliczeniach to mama twojej koleżanki miała 16 lat jak ją urodziła,więc bardzo dojrzały wiek na macierzyństwo...córka idzie w ślady mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×