Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Ja mam kolczyk już ponad rok i jestem z niego zadowolona :) Nie powiem, bo goił mi się ponad pół roku ;/ Strasznie mnie bolał, nie mogłam się schylać itd ale już jest wszystko dobrze i jestem ogólnie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zadnym stopniu nie zgadzam sie z Klaudią, poniewaz niebezpiecznie jest przeklowanie sobie samemu pępka. Jest ryzyko, że albo to zrobisz krzywo, albo w złym miejscu. Efekty są takie że są problemy potem z gojeniem, a jeżeli niema to i tak kolczyk goi sie wolno. Ja osobiście wole już wydać tą stówę w studiu piercingu i niech mi to zrobią profesjonalnie z odpowiednim kolczykiem. Ponieważ to jest moje ciało to chcę jak najwyższej gwarancji na to że nie będzie po zrobieniu kolczyka żadnych poważnych problemów. Ja w najbliżsyzm czasie wybieram sie zrobić piercing pępka, ale niewiem jak napisać zgode za rodziców na to... POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krissta
ja sobie zrobilam sama w w ogóle nie bolało (zrobiłam również trzem koleżankom) przemywam spirytusem parę razy dziennie i było all ok. jednak wczoraj wieczorem postąpiłam według rady kumpeli i posmarowalam tribiotic'iem.... ciup obudzil mnie potworny ból bałam się spojrzec w dól, na szczeście nie ma żadnej ropy jednak teraz cale to miejsce spuchło niesamowicie i bardzo boli ; // nie wiem co robić.. czy czekać z nadzieją, że się zagoi czy coo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
Ja napisałam: wyrażam zgodę na zrobienie sobie kolczyka w pepku mojej córce (******* ******) i podpisałam imieniem i nazwiskiem mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka;*
Ja mam kolczyka w pępku od wczoraj! Robiła mi koleżanka... wcześniej robiła już kilku osobą i sobie! Boli mnie bardzo... najbardziej podczas zginania! Na szczęście nie ropieje mi i nie mam nawet zaczerwienienia... ale nie smaruje go niczym bo nie mam na razie za bardzo jak kupić:(... i boje się ze dostane zakażenie:( Znacie może jakieś domowe sposoby na odkażanie pępka? Jeśli tak to proszę pomóżcie!!! Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka;*
Ja mam kolczyka w pępku od wczoraj! Przebijała mi koleżanka! Wcześniej robiła już kilku osobą i sobie! Bardzo mnie boli... najbardziej podczas zginania! Nie smaruje go niczym bo na razie nie mam jak kupić:( Znacie może jakieś domowe sposoby na odkażanie pępka? Jeśli tak to proszę pomóżcie! Z góry dziękuje i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sie orientuje to nie ma takiego zabiegu ani takie mozliwości no nie ma na czym takiego "tipsa" zawiesic. Jeżeli kreca cie kolczyki w pempku to sb zrób bo to jest 100zł i wcale nie boli ja sobie niedawno zrobiłam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sie orientuje to nie ma takiego zabiegu ani takie mozliwości no nie ma na czym takiego "tipsa" zawiesic. Jeżeli kreca cie kolczyki w pempku to sb zrób bo to jest 100zł i wcale nie boli ja sobie niedawno zrobiłam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabcia2006199316!!! Dzieki wielkie za pomoc. Zrobilam sobie dzisiaj kolczyk w pępku i napisalam zgode taka jaka mi zaproponowalas i przyjeli mi. A poszlam jednak do kosmetyczki, ale takiej z certyfikatem. Wiec spoko. Kolczyk jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka :-*
do domowej pielęgnacji pępka najlepsze jest przemywanie go rumiankiem lub szałwią ok 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka :-*
do domowej pielęgnacji pępka najlepsze jest przemywanie go rumiankiem lub szałwią ok 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
HEJ:) mam kolczyka w pępku od 5 dni i wokół kuleczek mam czerwone i chciałam się zapytać czy to normalne ? tak się troszkę martwię bo po przebiciu nic mi nie wyszło tylko po dniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
HEJ:) mam kolczyka w pępku od 5 dni i wokół kuleczek mam czerwone i chciałam się zapytać czy to normalne ? tak się troszkę martwię bo po przebiciu nic mi nie wyszło tylko po dniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
HEJ:) mam kolczyka w pępku od 5 dni i wokół kuleczek mam czerwone i chciałam się zapytać czy to normalne ? tak się troszkę martwię bo po przebiciu nic mi nie wyszło tylko po dniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
HEJ:) mam kolczyka w pępku od 4 dni i wokół kuleczek mam czerwone i chciałam się zapytać czy to normalne ? tak się troszkę martwię bo po przebiciu nic mi nie wyszło tylko po dniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula18
hej wszystkim :) ja mam kolczyka w pępku od 3 dni i jestem z niego bardzo dumna :P robiłam go u kosmetyczki,myślałam że będzie jakaś tragedia,że będzie bolało, ale dałam radę,wszystko było w jak najlepszym porządeczku w sterylnych warunkach itd.teraz przemywam dziurkę rumiankiem 3 razy dziennie i smaruje tribioticem,mam lekkie ale to bardzo lekkie zaczerwnienienie,tylko najbardziej wkurza mnie swędzenie ale być może niedługo przejdzie,bo to ponoć oznaka gojenia się rany.Pozdrawiam wszystkie posiadaczki pięknych pępków oraz dziewczyny planujące zrobić sobie kolca bo naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurza mnie to, że niektóre z Was robią sobie kolczyka a nie umiecie nawet o niego porządnie zadbać. Wypadało by poczytać jakieś strony lub fora dotyczące modyfikacji ciała bo to są dobre źródła gdzie dostaniecie prawidłowe informacje jak i czego powinno się używać do pielęgnacji przekłuć. Tyle razy było to wałkowane, że nie można używać trybiotycu. A jednak ciągle wpada tu jakaś genialna dziewczyna i chwali się, że go używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
Nmzc:) Jt bylam u kosmetyczki i wszystko było ok. Tylko później niestety moje ciało odrzuciło kolczyka i wymigrował:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna.;-*
hejka.;-) mam 13 latek... no prawie już 14.;-) mam kolczyk w pępku od tych wakacji a dokładnie od 16 sierpnia.^^ zrobiła mi go koleżanka która ma obecnie 17 lat.;] poszłam do studia pircingu, ale wystraszyłam się pana który miał mi go zrobić... był bardzo straszny więc z tamtąd uciekłam.;-) ^^ ;-) bardzo chciałam tego kolczyka a wiec moja koleżanka mi go zrobila... myślałam ze bd sie paskudziło ale wręcz orzeciwnie zagoilo mi sie po 2 miesiącach. teraz mój kolczyk wygląda świetnie.^^ (moze dla tego ze jest fioletowy[mój ulubiony kolorek]^^) jeśli ktoś chce ale boli się bólu niech sie tym nie przejmuje nic nie boli.;) polecam i serdecznie pozdrawiam.;-) ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
teraz mam drugi problem :p już kolczyk ma tydzień i to czerwone ... wydaje mi się, że ta kulka górna wpada do środka jakby tam...i nie wiem czy już mogę zmienić kolczyka na jakiegoś z dłuższym pręcikiem i większą kulką...bo dopiero tydzień sobie jest... są jakieś inne metody na to ?? Pomóżcie błagam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
teraz mam drugi problem :p już kolczyk ma tydzień i to czerwone ... wydaje mi się, że ta kulka górna wpada do środka jakby tam...i nie wiem czy już mogę zmienić kolczyka na jakiegoś z dłuższym pręcikiem i większą kulką...bo dopiero tydzień sobie jest... są jakieś inne metody na to ?? Pomóżcie błagam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
teraz mam drugi problem :p już kolczyk ma tydzień i to czerwone ... wydaje mi się, że ta kulka górna wpada do środka jakby tam...i nie wiem czy już mogę zmienić kolczyka na jakiegoś z dłuższym pręcikiem i większą kulką...bo dopiero tydzień sobie jest... są jakieś inne metody na to ?? Pomóżcie błagam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że skóra wypycha kolca. zmień go na tytanowego(najlepiej by było gdyby był wysterylizowany w autoklawie, jeśli nie masz takiej możliwości to w ostateczności jeśli już musisz wrzątek i później przez 60 sekund w Octenisepcie) i przemywaj 2 x dziennie Octeniseptem (ok 25 zł w aptece)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
nio już tak raz miałam(dwa lata temu miałam kolczyk) i "wpadł" mi do środka zmieniłam na kolczyk troszkę dłuższy i było ok... a teraz nie chce zmieniać kolczyka po dopiero ma tydzień, więc raczej zagojone to nie jest:P jeszcze czekam bo nie wpadł mi ale mam czerwone i widzę, że powolutku się chowa:p a może to być od tego, że jest jeszcze pępek opuchnięty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
nio już tak raz miałam(dwa lata temu miałam kolczyk) i "wpadł" mi do środka zmieniłam na kolczyk troszkę dłuższy i było ok... a teraz nie chce zmieniać kolczyka po dopiero ma tydzień, więc raczej zagojone to nie jest:P jeszcze czekam bo nie wpadł mi ale mam czerwone i widzę, że powolutku się chowa:p a może to być od tego, że jest jeszcze pępek opuchnięty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
nio już tak raz miałam(dwa lata temu miałam kolczyk) i "wpadł" mi do środka zmieniłam na kolczyk troszkę dłuższy i było ok... a teraz nie chce zmieniać kolczyka po dopiero ma tydzień, więc raczej zagojone to nie jest:P jeszcze czekam bo nie wpadł mi ale mam czerwone i widzę, że powolutku się chowa:p a może to być od tego, że jest jeszcze pępek opuchnięty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
nio już tak raz miałam(dwa lata temu miałam kolczyk) i "wpadł" mi do środka zmieniłam na kolczyk troszkę dłuższy i było ok... a teraz nie chce zmieniać kolczyka po dopiero ma tydzień, więc raczej zagojone to nie jest:P jeszcze czekam bo nie wpadł mi ale mam czerwone i widzę, że powolutku się chowa:p a może to być od tego, że jest jeszcze pępek opuchnięty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to uczulenie to musisz zmienić go na tytanowy bo Ci się nie zagoi. Twoja skóra odrzuca stop z którego jest wykonany kolczyk, prawdopodobnie pod skórą zbiera Ci się jeszcze ropa, dlatego jest opuchnięte. Ewentualnie kup ten Octenisept tak jak mówiłam i fukaj nim 2 razy dziennie. Najlepiej leżąc na plecach, żeby płyn dobrze dostał się do przekłucia i później przetrzeć lekko (tylko po to, żeby Ci nie ściekało) płatkiem kosmetycznym. P.S to nie jest kwestia długości kolczyka, tylko stopu. W poprzednim przypadku było lepiej bo dłuższy kolczyk = mniejsze wżynanie w opuchniętą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
a :P a mogę wymienić kolczyka jak on ma dopiero tydzień ?? nio bo wolę sobie już go zmienić a nie przemywać i patrzyć czy się poprawia czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek93
a :P a mogę wymienić kolczyka jak on ma dopiero tydzień ?? nio bo wolę sobie już go zmienić a nie przemywać i patrzyć czy się poprawia czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×