Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

Gość Zabcia2006199316
a kto tu powiedział że kolczyk jest wyznacznikiem inteligencji???;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
a kto tu powiedział że kolczyk jest wyznacznikiem inteligencji???;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
No właśnie ,, ? nikt. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
no.. ja tam mam kolczyka od 14 roku zycia..teraz mam 15 i nie zaluje..w szkole radze sobie wspaniale... jestem normalna dzieczyna...kolczyka zrobilam dla siebie..a nie na pokaz.. mieszkam w londynie a w polsce wie o kolczyku tylko kilka osub.. moich najblizszych przyjaciol... kazdy ma inny powod zeby zrobic sobie kolczyka..wiekszosc dziewczyn (tak jak ja) robi go tylko i wylacznie dla siebie.. bo poprawia to samoocene i czuje sie pieknieszym :)) przynajmniej tak jest w moim przypadko i wiele osob sie ze mna zgodzi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była przenośnia do: "rozpuszczone małolaty." "wedlug mnie to nie swiadczy dobrze o dziewczynie w takim wieku" wybaczcie ale nigdy nie widziałam inteligentnej rozpuszczonej małolaty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była przenośnia do: "wedlug mnie to nie swiadczy dobrze o dziewczynie w takim wieku" oraz "wedlug mnie to takie rozpuszczone małolaty" ja jeszcze nie widziałam rozpuszczonej małolaty która była by inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była przenośnia do: "wedlug mnie to nie swiadczy dobrze o dziewczynie w takim wieku" oraz "wedlug mnie to takie rozpuszczone małolaty" ja jeszcze nie widziałam rozpuszczonej małolaty która była by inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była przenośnia do: "wedlug mnie to nie swiadczy dobrze o dziewczynie w takim wieku" oraz "wedlug mnie to takie rozpuszczone małolaty" ja jeszcze nie widziałam rozpuszczonej małolaty która była by inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweeeety28
ps. rozpuszczona malolata to taka dziewcznka ktora jest ksiezniczka dla swoich rodiciow..jest dla nich cudem natury..dostaje co tylko ze chce, kiedy ze chce i ile ze chce... wystarczy jeden szloch a tatus zalatwia wszystko miwiac.. nie placz ty moja zabciu... a na 16 urodziny dostaje wymazana imprezke i super samochod dla szpanu... to jest wedlug mnie rozpuszczona malalata... ;// ale przyznam..12 lat to jeszcze troche za malo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa_
"a na 16 urodziny dostaje wymazana imprezke i super samochod dla szpanu..." ktoś się chyba za dużo naoglądał programów na MTV ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
Hahaha , możliwe. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice mało nie zarabiali a jednak nie byłam rozpuszczoną małolatą bo nie stawiałam żądań i musiałam coś mieć. Rozpuszczona małolata stanie i powie muszę to mieć albo zacznie się odgrywać, więc nie należy do inteligentnych. Wiek nie świadczy o dojrzałości, znajdziesz nie jedną 12 która będzie chodzić z brzuchem na wierzchu, żeby tylko pokazać że ma kolczyka i na równi znajdziesz też i 16 latki które robią tak samo. Podsumowując - rodzic powinien najlepiej wiedzieć czy pozwolić zrobić dziecku kolczyka czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka p
Ja mam 12 lat i zrobiłam sobie kolczyka z jakieś 2 miesiące temu. Zgadzam się z tym że jestem jeszcze za mloda ale tak mi się ten kolczyk w pępku podoba że nie moglam się powstrzymać więc go zrobiłam!Nie chodze z nim na wieszchu i nie chwale sie nim.Tylko pare osub wie o tym ze go mam.Zresztą każdy ma swoje zdanie w jakim wieku chce go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka p
Ja mam 12 lat i zrobiłam sobie kolczyka z jakieś 2 miesiące temu. Zgadzam się z tym że jestem jeszcze za mloda ale tak mi się ten kolczyk w pępku podoba że nie moglam się powstrzymać więc go zrobiłam!Nie chodze z nim na wieszchu i nie chwale sie nim.Tylko pare osub wie o tym ze go mam.Zresztą każdy ma swoje zdanie w jakim wieku chce go miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
I to jest prawidłowe podejście. Ważne jest czy dziewczyna robi kolczyk dla siebie bo jej się podoba i chce siebie jeszcze bardziej podbudować, czy robi to dla szpanu z zazdrości i dlatego żeby inni widzieli że go ma. Widzę, że to forum zamiast pomagać innym zaczyna być forum na temat ILE TRZEBA MIEĆ LAT, ZEBY MÓC ZROBIĆ SOBIE KOLCZYK W PĘPKU. Zostawmy już ten temat, bo przecież wszyscy widzą, że zdania są podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
No właśnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargolciaxD
hej chce się was zapytać po jakim czasie mogę zmienić kolczyk w pępku a zrobiłam sobie pięć dni temu zrobiłam to kosmetycznie i bezboleśnie nie ropieje mi a ni nic :) z góry dziękuje za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiek x3
Mam 13 lat i od pół roku mam kolczy i nie zrobiłam sobie go dla szpanu żeby latać z nim i sie lansować . xdd On jest dla mnie . xd A nie jak niektórzy tu mówią "dla lansu" . ;// A co do wielku to chciałam mieć wcześniej ale mam sie nie zgodziła powiedziała,ze jak bd miała 13 lat. I tak sie stało. Dbam i niego i jest boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MargolciaxD odczekaj jakieś 2 miesiące chyba, że nowy kolczyk będzie wysterylizowany w autoklawie to możesz od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadejkA10014
Ja mam kolczyk choć mam 13 lat. Mnie to wcale nie bolało. Pani kosmetyczka dała mi znieczulenie. Wybrałam sobie ładny kolczyk i odbyło się bez płaczu na fotelu. Wszystko ładnie się zagoiło i jestem w pełni zadowolona!! Polecam i pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slikuśowa..
Hej chcę sobie zrobić kolczyk w pępku... Mam takie pytanie, czy teraz to właściwy moment, a może lepiej bliżej wiosny?? Ja chcę żeby na wakacje już się zagoił... Czekam na odpowiedź i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
Slikuśowa.. Jeżeli chcesz mieć na lato wygojony pepek, to myślę że najlepiej byłoby teraz go przebić niż bliżej wiosny, bo to zależy ile bedzie Ci się goił. Mi np goił się 6 mies. Każdy organizm jest inny i inaczej trwa proces gojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a nie wiecie czy trzeba być pełnoletnim czy wystarczy pójść z opiekunem? a , ile moze kosztowac przeklucie w studiu tatuazu? moja koleżanka sama sobie przekówała i dostala zakazenia wiec lepiej nie robcie tego sami, słuszalam ze nic nie boli, czy to prawda? ;) pozdrawiam Dagmara ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a nie wiecie czy trzeba być pełnoletnim czy wystarczy pójść z opiekunem? a , ile moze kosztowac przeklucie w studiu tatuazu? moja koleżanka sama sobie przekówała i dostala zakazenia wiec lepiej nie robcie tego sami, słuszalam ze nic nie boli, czy to prawda? ;) pozdrawiam Dagmara ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
Dagmara: no pelnoletnim to byc nie trzeba ale musisz wtedy byc albo z rodzicem czy opiekunem albo miec pisemna zgode ale najlepiej to idz i sie zapytaj w tym studiu tam ci powiedza.....tam tez mozesz sie dowiedziec ile to kosztuje(w roznych miastach rozne ceny) i zapytac o wszystko;]] z tym bolem to zalezy jak ktos reaguje i odczuwa bol;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabcia2006199316
Dagmara: no pelnoletnim to byc nie trzeba ale musisz wtedy byc albo z rodzicem czy opiekunem albo miec pisemna zgode ale najlepiej to idz i sie zapytaj w tym studiu tam ci powiedza.....tam tez mozesz sie dowiedziec ile to kosztuje(w roznych miastach rozne ceny) i zapytac o wszystko;]] z tym bolem to zalezy jak ktos reaguje i odczuwa bol;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka -*
Powinno sie być pełnoletnim, ale jezeli nie masz jeszcze 18 lat to musisz przyjść z opiekunem. Ja też robiłam w takim studiu i płaciłam 99 zł razem z kolczykiem tytanowym który oczywiście polecam. Mnie bolało głównie złapanie tymi szczypcami skóry, ale to nie jest mocny ból, da się go znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi za tydzien moze pojadę do Gdyni żeby zrobić ten kolczyk jak wrócę to wszystko wam opiszę ;D Pozdrawiam Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieprzenikniona.
A ja se dalej nie zrobiłam tego kolczyka.. i dalej nie wiem czy mam robić.. ciągle to odwlekam, odwlekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Zabcia2006199316 (Zabcia2006199316@interia.pl) jt uwazam ze 12 lat [z reszta i 13 tez] to za malo zeby robic sobie klolczyka w pepku....wogole to mysle ze mozna go robic dopiero od 16l bo glupota jest jak gowniary 12 lat chca go miec dla szpanu;/ masakra pozdr dla wszystkich;*) Ja mam 12 lat i wypraszam sobie ublizania osobą w tym wieku , myslisz ze jesli jestes starsza to i mądrzejsza? , nieprawda mysle ze jest odwrotnie czasem dziewczyny w moim wieku potrafią myslec madrzej niz ty ! dziewczyny nie robia tego dla szpanu a ty jak nie wiesz to sie nie odzywaj.! mysle ze wszyscy uznamy za stosowne to, żebys przestała pisac na tym forum glupoty , napisz lepiej cos normalego... np.cos co moze pomoc osobą które pytają czy zrobic sobie kolczyk czy nie, ile moze to kosztowac itp.. wiec nie wyrazaj opinii na temat : "myśle że 12-latki nie powinny... " lepiej zainteresuj sie swoimi sprawami. A swoją droga to ja mysle ze mozna go miec w kazdym wieku, oczywiscie za wczesniejszą zgoda rodzica :D pozdrawiam Dziunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×