Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość Ale was podziwiam dziewczyny
Macie tyle samozaparcia, tak pięknie ćwiczycie. Zazdroszczę, że macie tyle czasu by poświęcić ćwiczeniom. Mi ledwo starcza godzina na orbitreka. Reszta to dom mąż dzieci. Szczególnie teraz przed świętami tyle obowiązków. Podziwiam i zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYŚLICIE E TE SPODENKI COŚ DAJĄ ?! BO OPINIE SĄ BARDZO PODZIUELONE - SAMA CHĘTNIE BYM SPRÓBOWAŁA ALE NIE WIEM CO O NICH SĄDZIĆ ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
Ja mam i pas i spodenki i ubieram obydwa na raz i tak ćwiczę na orbisiu. Po ćwiczeniach jak to ściągam wylewa się pot jak z wiadra:). Ja widzę efekty- myślę że bez tych spodenek nie byłoby takiego efektu i w tak szybkim czasie. Jakieś 3 lata temu jak byłam na diecie (nie miałam jeszcze pasa i spodenek) cel osiągnełam ale cm w obwodach miałam więcej niż teraz no i nie miałam wcięcia w tali a teraz mi się zarysowuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda szybciej widac efekty i ubywające cm i dokładnie pot leje sie strumieniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny jestem takiego zdania że lepiej się wspomóc pasem, dresem lub spodenkami niż jakimiś nie zdrowymi środkami na odchudzanie!!! bez ćwiczeń nie ma efektów a więc do ćwiczeń marsz hi hi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Śledze wasze forum od trzech tygodni i zaraziłyście mnie swoim entuzjazmem i motywacją do ćwiczeń...jutro powinien być już orbi:) Wiem jak ćwiczyć i ile dzięki wam:) fajnie że jesteście...mam do zrzucenia 10kg i myślę,że teraz to mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich dzisiaj dołączam do grona ćwiczących i chcących schudnąć . Mam od wczoraj orbiego Hammer Ventano - jak zarazie czarna magia kompletnie nie wiem jak ustawić programy - mam instrukcję ale żeby było śmieszniej nie napisali jakie są programy tylko od 1 do 12. Może ktoś mógłby mi pomóc? Druga kwestia to utrzymanie pulsu - abstrakcja mam pomiar w rączkach a pokazuje 72 a mam wrażenie ze pikawa zaraz mi wyskoczy .Mam jakieś 7 kg do zrzucenia ale jak zarazie to mój entuzjazm z deczko opadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Margo123...w sumie zaczniemy razem...no ja może jutro:) a co do programów to faktycznie nic nie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary331
margo123 - musisz dłużej potrzymać zaciśnięte dłonie na sensorach pulsu żeby wyświetlił się odpowiedni wynik:) przynajmniej ja tak mam na swoim orbitreku. pamiętaj też, że to co pokarze Ci wyświetlacz to tylko przybliżony wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nowo-przybyłe "orbitujące"> Piszcie, jak wam idzie. W grupie raźniej. Cóż, ja przed świętami na pewno nie będę miała czasu na orbiego. Zbyt dużo pracy. Ciekawe ile będę musiała potem tę przerwę odrabiać?.... Najbardziej mi szkoda, że pewno będzie mi trudno wyrabiać swoją godzinną normę, ale nic to - pomału znów wrócę do swego poziomu. I tu rada do wszystkich niecierpliwych - nie denerwujcie się, że nie ma efektów, albo zbyt długo trzeba czekać, że ja bym chciała już.... to tak jak z porodem.... wcześniej, czy później upragniona chwila nadejdzie i to nadejdzie z pewnością! tylko trzeba czasu. Tymczasem życzę wszystkim wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - też za namową koleżanek z forum kupiłam spodenki neoprenowe i i bardzo je polecam. Do tego codziennie ćwiczę brzuszki (3x20) i wielkie brzuszysko się podziewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdola123 - to startujemy razem ciekawe czy efekty się pojawia . Tez mam zamiar kupić spodenki , ale najpierw muszę rozpracować orbiego bo to zagadkowy sprzęt .Jutro stawiam sobie cel 30 min może dam rade - wprawdzie nie ćwiczyłam na orbitreku 2 miesiące aerobik 3x w tygodniu i ciało fakt bardziej ubite i mięsiste ale waga stoi zaczarowana . Naczytałam się tego wątku i kupiłam sprzęt - obym miała silna wolę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
Witam was dzisiaj przyszedł mój sprzęt pierwsze ćwiczenie nie dałam czadu hehehh 10 minut i myślałam że nie dam rady ale zobaczymy jak bedzie jutro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumiss
Start 04.04.2012 71 kg pas 100 biodra 106 ud 64 cel 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo123-w sumie nie wiem co lepsze spodenki neoprenowe czy długie spodnie...mam chęć na te długie:)Łydki też muszą się odchudzić:)...jutro zamówię...i faktycznie przed świętami mało czasu na ćwiczenia...tak myślę dziewczyny że generalne sprzątanie to też ciężka praca przy której się chudnie:)gorzej ze świętami bo tyle smakołyków...które na orbim mam nadzieję spalę...i wam też tego życzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdola123 - co do spodni czy spodenek tez się zastanawiałam , ale rozmiary są rożne i siedzę na allegro i wybieram i nie wybrałam . Co do świat to hhmm lepiej we wtorek wagę wywalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo123-mamy baaaardzo podobne wymiary:) następnym razem podam...i wybrałam na allegro długie spodnie za 126 zł rozm l...poszukaj :) myślę,że są rozciągliwe...i za dużych nie ma co brać Pozdrawiam nowo przybyłe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
Jak miałam te spodnie długie z allegro. Podane wymiary jak dla mnie są niezgodne ze stanem faktycznym bo po dobraniu wg tabelki rozmiarów powinny być dobre a są troche za duże a w pasie to nawet bardzo. Kupowałam rozmiar L. Jak dla mnie te spodnie neoprenowe są oszukane bo wcześniej miałam spodenki neoprenowe kupione w markecie i one są inne w dotyku i bardziej się pocę niż w tych spodniach z allegro- także kase wywaliłam w błoto bo i tak ćwiczę w spodenkach. Dodam że nawet nigdzie nie było napisane z jakiego tworzywa są te spodnie ( śmiem twierdzić że niekoniecznie z neoprenu! do tego śmierdzą okropnie taką gumą). Natomiast spodenki z marketu nie śmierdzą i mają dokładnie napisane 90% neoprenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej orbiterkowicze :) Ja od tygodnia cwicze po 35 minut wiem ze to za malo i od dzis zwiekszam do 45 minut ogolnie chce dojsc do 60 minut tylko powiedzcie mi bo w ciagu tych 35 minut robie 12 km dla mnie tepo nie jest bardzo szybkie czy to duzo 12 km na 35 minut ? chciala bym robic 20 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krótkie spodenki, tez polecam, sa bardzo mięsiste, tkanina i jakby w środku gąbka. Ledwo ściągam bo takie mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo123 ja rowniez mialam napisane ze programy od 1 - 12 i sadzilam ze beda to takie jak pozostali forumowicze maja, a tu sie okaze ze mam inne, z tym ze ja mam na wyswietlaczu pokazane jak bedzie wygladal dany program od 2 dni sprawdzam rozne programy, juz przecwiczylam 2 rozne i pale na nich ponad 800kcal w 60min. takze jestem dumna, bo nawet jak sie nie chce to jest w tym cos z malego uzaleznienia, ze musze :)) i ciagle przeciagam :)) ale potem cala happy schodze i pokazuje mezowi ile dzisiaj przebieglam itp. :)) mam pas, a teraz mysle o spodenkach tak sie pieknie temat rozwinal a myslicie ze leginsy plus na nie folia by zadziaialy? troche bym musiala czekac na zamowienie z pl do irlandii z tymi spodenkami, moze dzisiaj wyprobuje ta folie :) od niedzieli kolejne 0,5 na minusie :)) wazne juz 55,5, ale dzisiaj pieke sernik.. ;// cale szczescie potrafie juz spalic ponad 800kcal przy jednej sesji wszystkich nowych witam i zycze sukcesow :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złociutkich kaczuszek, jajeczek dzbanuszek, słodziutkich baranków, słonecznych poranków, wiosennej euforii, a w brzuszku świątecznych kalorii.(PRZECIEŻ NIE DAMY SIE I WSZYSTKO WYBIEGAMY NA ORBIM) JA NADAL KULEJACA WIEC NAPEWNO MI KG W GORE PÓJDA ..ZARAZ BEDZIE TYDZIEN JAK NIE CWIECZE. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny...no mam już orbiego...thorna 704 platinium...wszystko ok bo go właśnie mąż składa poza jedną rzeczą...a mianowicie nie ma tam żadnego zasilacza!!!! Napisali zasilanie 230V ale co z tego jeśli nie mam czym podłączyć!!!Może ktoś miał też ten problem? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam zasilacz do wyświetlacza, który reguluje opór koła oraz ustawia różne treningi,więc bez tego rowerek praktycznie jest bezużyteczny. Ja jestem po 2 treningu interwałowym na orbim wytrzymałam tylko 20 minut i spaliłam niby 620 kalorii myślicie dziewczyny,że to dobry wynik jak na początek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprstu_karolka
to ja sie zapytam inaczej ... ile kg i w jakim czasie biegacie ? ps; Przepraszam zapomnialam sie przywitac :) Karolina waga 81 ... 165 stoi od miesiaca ;(((( przebywam w nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut - 15 km z groszami :) i woow ! 170 kcal ! pamietam jak na poczatku robilam 60 kcal haah :) Mysle nad zakupem tych portek musze sie wrocic pare stron wczesniej i poczytac jakie polecacie chyba ze kotras bedzie tak mila i mi w skrocie poleci :) albo odradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×