Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość gość
Pomóżcie,doradźcie - który model orbitreka kupić. FINNLO FINUM III? czy może INDOOR WALKING? Może ktoś z was miał okazję na takich ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię orbitrek. Nie męczę się bardzo, a ciało wygląda coraz lepiej. Sprawdźcie electro.pl - w tym sklepie orbitreki są akurat w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1000 zł to mozesz sobie na rok karnet na silownie kupic, a nie orbitrek. No chyba ze zabawkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
korzystam z rad instruktorów Lionfitness. co więcej - pomagają dobrać sprzęt, w zależności od zapotrzebowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaka
Zachęcam do odwiedzenia www.orbitrek-porady.pl To jest człowiek pasjonata, a nie handlarz jak inni internetowi guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsienkaW
co myślicie o orbitrekach xterra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ucek
AsienkaW , to jest sprzęt z najniższej półki typowo budżetowy. Lepiej doinwestować do lepszej klasy orbitreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsienkaW
Dzięki za odpowiedź i to jaką szybką, nie spodziewałam się. Jeden bloger chwali te orbitreki u siebie na stronie, myślałam, że to ok sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ucek
AsienkaW , chwali bo to handluje. Orbitreki te są conajmniej kiepskie. Ja miałem i już nigdy nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałem taki tani orbitrek i nie polecam. chytry traci 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie niezawodnego orbitreka do domu, to polecam zerknąć do sklepu www.hop-sport.pl Mają tam dobre ceny i dobry sprzęt. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orbitrek był zawsze dla mnie za bardzo monotonny, max 2 dni potrafiłam tak ćwiczyć, nudził mnie. Fajny plan treningowy w niskiej cenie kupiłam u pana Igora, na dodatek była akurat promocja ;) może też uda ci się na nią trafić. https://www.igortreneronline.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam www.active24.com.pl najlepsze ceny orbitreków wiele promocji. Spodobał Ci się któryś model, nie wiesz jaka maszyna będzie odpowiednia na Ciebie napisz doradzimy dobierzemy sprzęt i zaproponujemy rabat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://active24.com.pl/produkt/orbitrek-magnetyczny-energetic-body-e-nw1000/ Z kodem rabatowym ENERGETIC1999 kupisz go w cenie 1999 zł. Bardzo cichy orbitrek w świetnych pieniądzach. Co do przedniego i tylnego kola, nie a to wpływu na rezultaty, ale ma wpływ na komfort. Orbitreki z przednim kołem maja dłuższy i płaski krok czyli bliźniaczy z naszym chodem lub biegiem. Tylne koło to krótszy krok, a w niektórych przypadkach jest zbliżony do jazdy na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMalwinaa
Zastanawiam się nad kupnem takiego sprzętu do domu, tutaj http://fitness-sport.net/orbitreki/ przeglądałam kilka ofert. Nie bardzo wiem czym się kierować czy ceną czy dodatkowymi funkcjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lennnka
Witam, Prosze o poradę......ćwiczę na orbitreku od miesiąca po 3 razy w tyg 40 min. I co ......? I nic ! Zupełny barak efektów,......poza fanie napieta skórą ale ja hciałam troche schudnąć..... ograniczylam słodkie.....juz nie wiem co mam robić ? Napiszcie jak to u Was było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku jest ciężko ale potem waga leci w dół, spróbuj wytrzymać chociaż godzinę i nie odpuszczaj. U mnie - 9 kg ale przestałam ćwiczyć i wróciło mi 4. Zrezygnowałam tylko ze słodyczy i piwa, jadłam normalnie bez diet żadnych może mniej chleba nie 2 kromki na kolacje tylko 1. Trzeba czasu daj sobie chociaż 2 miesiące ćwiczeń. Dziś znowu zaczynam trzeba się ruszyć bo znów mam 64 na wadze niestety. Moja maxymalna waga 69 kg i nigdy więcej tyle!!! Powodzenia i się nie poddawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Ja ostatnio planowałam zakup dobrego sprzętu do domu.. Dużo mi dał ten ranking www.athleticbody.pl/najlepszy-orbitek-kettler-cwiczenia-na-orbitreku/ ciekawe porównania rożnego rodzaju sprzętów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×