Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska69

slub cywilny

Polecane posty

Gość ciekawska69

jak to jest z metryka ktora de facto potrzebna jest do uzyskania slubu cywilnego. jak i gdzie ja zdobyc i z jaka wplata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ślub bierzesz w urzędzi gdzie mają twój akt urodzenia, to nic nie musisz przynsić. Inaczej musisz pojechac do miejsca gdzie Cię zarejstrowano i odebrać odpis aktu urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska69
w tym wlasnie prblem ze urodzilam sie w innym miescie niz mieszkam obecnie i nie wiem teraz czy w urzedzie mogo mista jestem w stnie zalatwic swoj akt, poza tym wiem ze trzeba cos placic z odpis ale nie wiem ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrzebowałam swój akt urodzenia do rejestracji dziecka.urodziłam się w Sochaczewie i tam do urzedu stanu cywilnego napisałam prosbe żeby przysłali mi odpis.dotarł w ciągu dwóch tygodni do mojego urzedu gminy i tam go odebrałam i nic nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypisz wniosek w Twoim mieście na druku usc, przeslij z naklejonym znaczkiem skarbowym za 20 zł listem poleconym i Twój rodzimy urząd za parę dni wyśle akt do usc w miejscu zamieszkania, oraz poinformuje, ze to zrobił. Wtedy wystarczy z dowodem go odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×