Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorkowa

już nie wiem co myśleć...

Polecane posty

Witajcie...hmmm...od czego by tu zacząć...może od tego, że bardzo chciałabym mieć malusiego dzdziusia już...czekamy na niego z utęsknieniem, ale...nie wiem co jest nie tak...przestałam brac pigułki w lutym...ostatni okres miałam 31 marca...teraz powinien być ok. 4 maja i nic...czekam do teraz i nic...zrobiłam test ciążowy-wyszła jedna kreska...miałam jakby objawy zblizajacej sie miesiaczki lub ciąży (bolące piersi, motylki w brzuszku, wciaz latam siku:-)...ale teraz jakby juz wszystko jest normalnie...nie wiem co o tym mysleć...a , no i temperaturke sobie mierze codziennie...mam podwyzszoną: 36,9 lub 37 stopni...któras z was tak miała ?? Proszę o radę, jesli tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyższona temperatura
o ile jest mierzona z rana jeszcze przed wstaniem może świadczyć o ciąży, radziłabym powtórzyc test ciążowy, jeśli natomiast mierzysz temperaturę w ciągu dnia, to pomiar jest niemiarodajny, bo w czasie aktywności temperatura zawsze się podnosi o 2-3 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie fakt...robiłam go 5 maja...może masz racje-drugi test:-) Albo wizyta u lekarza:-) dzieki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewqqq
powtorz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to przed chwilka wstałam...wiec mierzę teraz i dam znac ile jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwyższona temperatura
ale powinnas mierzyc tą temperaturę zaraz po przebudzeniu i najlepiej rano, przed 7.30, teraz juz zdążyłaś sie podnieść, a to już może mieć wpływ na pomiar ale mimo wszystko radzę powtórzyc test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzy się przed wstaniem
to istitne, by zrobić to w łóżku zaraz po przebudzeniu, bez wstawania, bo to już zmienia temperaturę, wynik znou będzie niemiarodajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce nad stadnina
Kolorkowa, obawiam sie, że jezeli po przebudzeniu sie wykonalas czynnosc napisania kilku postow na kafe to taka temperatura mierzona teraz juz miarodajna nie jest. Bo nalezy ja mierzyc po przebudzeniu sie, od razu. spin z termometrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki, macie rację...w sumie to juz napisałam kilka postów:-) wiec temeraturka podskoczyła na pewno:-) Bede mierzyc z rana, przed wstaniem z łóżka...tylko kto poda termometr ...hihihih:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa termometr
trzymaj przy łóżku, w kapciu, albo na szafce w zasięgu ręki, ja tak robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki za porady...bede mierzyc temperaturkę...a poza tym chyba kupię kolejny test:-) Jak któraś ma mi jeszcze coś do pomocy, to chetnie poczytam:-) Buziaczki i słonecznego dnia zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×