Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miiriii

rajstopy w sprayu

Polecane posty

taniej może nie wypada, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki ale w sumie wygodniej - dostawa do domu ;) rajstopy w sprayu są OK, ale okazjonalnie. efekt jest taki, że widać ze to nie normalne rajstopy, ale też i już nie samoopalacz. no i pozostaje kwestia równomiernego rozprowadzenia. jeśli masz wprawę z samoopalaczem to są spore szanse, że wszystko będzie OK, jeśli nie to może być cokolwiek.. dziwnie pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funia888
hej słuchacie, ja kupiłam rajstopy w sparu na allegro za 30 zł firmy:air silk, kolor: coco. Tańczę turniejowo więc chciałam wypróbowac jak moje nogi bedą wyglądały w tych 'rajstopach' . I naprawde to jest super !! od tego czasu używam to na wyjścia jakies, a nwet do pracy gdy nakładm spódnice,nogi są cimenijsze ( ale nie przesadnie mocno, i nie takie pmaranczowe jak po samoopalaczu) dodatklowo maaja taki połysk biały jak w prawdziwych rajstopach!! , opakowanie jak nrazie starczyło mi na 4 użycia, ale jeszcze zostało... już zamawiam kolejne tubki, WARTO , acha jeszcze dodam że produkt trzyma sie az do kontaktu z mydłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Warszawie powinny być w kazdym wispolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam zawsze Sally Hansen Airbrush Legs z abckosmetyczne.pl. Jestem zadowolona z efektu i z ceny, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×