Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dracena*

Czy w trzecim miesiącu ciąży bardzo widać brzuszek w sukni ślubnej

Polecane posty

Gość Dracena*

Tzn, głownie chodzi mi o to ile tak mniej więcej przytyje w ciągu tych pierwszych 3 miesiacach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe widac bardzo, ale musisz sobie zamowic taka suknie, ktora nie bedzie uwydatniac brzucha- i oczywiscie na przymiarke musisz isc krotko przed slubem, zeby ci ew. jeszcze poszerzyli. Moja znajoma brala slub w 4 miesiacu- bylo widoczne tylko niewielkie zaokraglenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generałowa
w 3. miesiącu to zwykle w ogóle nic jeszcze nie widać ja całe życie mam brzuch jak w 4. miesiącu ciąży , może jakbym miała szczuplutki , to bym inaczej to widziała , nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podstawie obserwacji koleżanek co były w ciąży to tak około od 3 do 5 kg powinnaś przytyć to jest około 4 cm w pasie i z jakieś trzy w ucach jak chodzi Ci o to ;) ale nie ma problemu pamiętaj jednak, że pierwszy trymestr jest baaaaardzo ważny wtedy to zależy od ciebie i Twojej dbałości o siebie czy dziecko będzie się dobrze rozwijać i czy będzie w 100% zdrowe. Nie szalej na parkiecie i nie pij alkoholu :P Ale to pewnie wiesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
w pierwszych 3 miesiącach to nie powinnas wcale przytyć a brzuch zaczyna być widoczny ok 16 tyg. ciąży ,chyba ,że mama się objada to brzuch urośnie ale nie dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
kasiak,no sorry ale skoro w pierwszych 3 miesiącach przytyje 3-5 kg to co będzie jak zacznie dziecko rosnąć ?chyba w drzwiach się nie zmieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO żebyś się nie pomyliła :P ale ignorując Twoją wypowiedź. Dalej twierdzę, że na pewno coś się przytyje \"mówię\" od 3 do 5 nie piszę że na pewno!!!! Ale coż.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre kobiety maja takie mdłości na początku ciąży, że wręcz chudną w tych pierwszych miesiącach... na to chyba nie ma reguły :) Najlepiej jeść rozsądnie, bo przy zdrowej diecie to nawet i w 4 miesiącu ciężko ciążę wypatrzyc u kobiety :P Zwłaszcza, że traz w sklepach tyle swieżego, kolorowego jedzonka sie pojawia! aaa... jak masz brzucha dobrze umięśnionego to powinien dłużej wytrzymać w stanie spłaszczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
mi w trzecim miesiacu raczej nie bylo widac duzo...tak jakbym porzadnie sie objadla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w pierwszych trzech
miesiącach ciąży przytyłam prawie 8kg... ważyłam 48 kg przy wzroście 173... pracowałam jako modelka/hostessa.... ciągnąłam studia dzienne ... i w sumie żyłam kawą i sałatą :) wiąc organizm zwyczajnie musiał nadrobić.... ale brzucha raczej mi nie było widać, bardziej bioderka się zaokrągliły i tak ogólnie z xxs wskoczłam w s-m... brzuch zaczęło być tak gdzieć wyraźnie widać od 6 misiąca.... chociaż jeszcze pamiętam sytuację, kiedy jedna koleżanka nie mogła uwierzyć, że jestem w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 3 miesiącu nie przytyłam nic,dopiero w 5 miesiącu nabrałam pierwsze 0,5kg,a potem leciało już z górki:).No,ale poważnie mówiąc,to zależy od wielu rzeczy czy ktoś przytyje czy nie,ale brzucha to prawie w ogóle nie widać ,najwięcej małe zaokrąglenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katyoosha
widać. moja szwagierka wychodziła za mąz w 3 mcu i miała sporą piłeczke. ale ona ma też taką figurę, że na górze jest szeroka i bez talii i moze to potęgowało to wrażenie. nie wszystkie wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dracena*
ja jestem szczupła waże 53 kg przy wzroście 168 cm, Gorzej bo sukienke już mam , nie wiecie czy gorset da się poszerzyć , ile maxymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawacik
troche widac, zalezy od figury, natomiast czy bedzie go widac w sukni to juz zalezy od kroju. Nie polecam gorsetów i spódnic, tylko sukienkę z rozkloszowanym dołem rozszerzającą się delikatnie już poniżej biustu. Moja kolezanka w 4 miesiacu brala slub w tego typu sukience. NIC NIE BYLO WIDAC, a jak przymierzala gorsety towygladala jak bambaryla pomimo ze jest szczupla i mala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×