Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zła czarownica

moda na wielkie okulary p.słoneczne

Polecane posty

Hehe, właśnie jestem po ciekawym przeżyciu estetycznym w postaci podróżowania do pracy autobusem wypełnionym \"crazy frogami\" :) Śmieszy mnie to jak niektóre dziewczyny wyglądają w tych wielkich okularach p. słonecznych. Jak można dobrowolnie tak siebie \"pobrzydzić\"? :) Większości to w ogóle nie pasuje, ale co tam - najważniejsze, że są modne :) A może by tak podchodzić do mody trochę bardziej krytycznie i wybiórczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
od tygodnia szukałam takich okularów cieniowanych( takie jakie były modne rok, dwa lata temu) takie bez oprawek i NIGDZIE nie mogłam znaleźc:( wczoraj wdepnęlam do Drogerii Natury i tam... bum... super cieniowane w oprawkach takie większe okulary, które są obecnie jazzy(chyba tak sie pisze:P ) i naprawdę ładnie w nich wyglądam:) ale wqrzało mnie to ze nie mogłam znaleźc tamtych moich wymarzonych, wszędzie są te ala "mucha":P na pół twarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siiwea
Zła czarownica a co cie obchodza w czym ludzie chodzą ?? Są jeszcze takei wioski w których sie patrzy kto w czym chodzi ?? Az dziw ze tam autobusy jeźdrzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siiwea, a co, masz takie okulary i właśnie przejrzałaś się w lustrze? :P Uraziłam? :P Generalnie mnie nie obchodzi w czym ludzie chodzą, tylko czasem mnie to cholernie śmieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ogromne okulary bo mi sie podobają i apsują idealnie do owalu twarzy...nie cierpie za to tych amlych i wąskich :O zreszta nie pasują do mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious, jeśli takie Ci bardziej pasują do twarzy, to oczywiste, że nie ma w nich nic złego. Chodziło mi raczej o to, że dużo dziewczyn je nosi nie patrząc na to czy im to pasuje czy nie, byle by były wielkie, bo takie są teraz modne. A mam wrażenie, że te duże okulary są tak specyficzne, że niewielu dziewczynom pasują i wyglądają w nich po prostu śmiesznie a nie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynicznie cos zauwaze
A moze załozycielka topiku nie miałaby odwagi takich załozyc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
można chodzic w lenonkach i bialych kozakach jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestańcie sie juz wpierdalac co kto nosi. ja tego nie rozumiem. a niech sobie noszą niech wyglądają beznadziejnie, okropnie i nie wiem jak jeszcze. ALE CO CIE TO KURWA OBCHODZI!!! bylam pewien czas w anglii i zauwazylam, ze tylko polacy gapia sie jak kto ubrany, co nosi, jakim jezdzi autem, co ma w domu bo firana odsłonięta to trzeba spojrzec. tam kazdy łazi jak chce, jedni w 30 stopniowym upale w grubych szalach, a inni w -10 w krótkich spodenkach. dla nikogo to nie jest problem, nikt na nikogo nie zwraca uwagi. tylko dla polaka wszystko dziwne. trzeba skrytykowac, zjechac z gory na dol itd. zeby nie bylo, nie mam takich okularow, bo wlasnie mi nie pasuja do twarzy, ale nie rozumiem ludzi ktorzy zakładają tak bezsensowne tematy. nie ma sie co dziwic, ze ludzie zadają tu pytania typu - czy wypada juz chodzic w spodniczce bez rajstop i balerinach. w sumie zaraz znalazłaby się taka, która by zalozyla topik i zaczela gnoic ze ludzie JUZ chodza bez rajstop. no ja pierdole. szkoda słów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafika*
Nośmy to co lubimy, co nam się podoba- grunt to dobre samopoczucie !A że jedna ze współpasażerek w autobusie dziwnie sie przygląda - nic jej do tego!Czy zastanawiałaś się kiedyś - droga Autorko topicu ,że Ty też czasami możesz stać się obiektem zainteresowania,drwin w miejscu publicznym?A jeśli chodzi o okulary - te większe są bardziej praktyczne - lepiej zabezpieczają oczy przed słońcem, a alergikom równiez przed szkodliwymi pyłkami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyop
super sa!! przed chwilka byl topik taka laska miala na sobie wlasnie takie fajna duze okulary...gdzie on jest?? chcialam sie wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyop
super sa!! przed chwilka byl topik taka laska miala na sobie wlasnie takie fajna duze okulary...gdzie on jest?? chcialam sie wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże okulary naprawdę nie powinny być problemem (sama takie noszę), ale drażni mnie strasznie noszenie okularów przeciwsłonecznych w zamkniętych pomieszczeniach, np. najbardziej banalny przypadek - w sklepie :o wg mnie to jest żenujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
mnie też to drażniło, do czasu... aż zaczęły mnie szczypac i łazawic oczy w sklepach od tego ich jasnego swiatła, w marketach itd. ... i musze nosic p.s. oczywiście używam sztucznych łez, ale jak widac nie pomagąją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie okulary modne sa juz od co najmniej 3 sezonow, teraz juz zreszta nie tak wielkie jak np 2 lata temu, kiedy sobie przywiozlam takie z wakacji wzbudzalam ogromne zdziwienie :D Ale to bylo juz chyba z 3 lata temu :O Alez sie obudzilas z ta moda ......:D Poza tym, daj ludziom spokoj, niech chodza w czym chca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kret53
spzdsjfgvccgdfhj ydgcjhdg dshcbsdjbvjhvgeyf ] vkodfivuogad jjbydgsyudvchbvhjkb huj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malla mee
Bo te okulary nie sa na powaznie tylko nosi sie je dla fantazji, z drugiej strony jest w nich cos szykownego, fajnie, ze ludzie bawia sie moda, szkoda tylko ze wszyscy bawia sie zawsze na jedno kopyto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula ns
o jezu ja sę dzisiaj kupiłam te okulary muchy i są idealne i modne były jescze te wąskie ale ładniejsze były muchy one są poprostu sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
Sprzedam najmodniejsze muchy Dior Glossy !! Takie jak ma V.Beckham, P.Hilton i wiele przeróżnych fashion victims :] Tanioooo, 1/3 wartości Napisz: noname04@wp.pl P.S. Mam jeszcze jedną parę D&G, też urocze Pilnie potrzebna kasa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname04
zły e-mail na ten piszcie: noname04@mailplus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeróżne w zależności kto co lubi. Ja osobiście mam kilka par okularów, różne kolory, różne style, wszytko fajnie wygląda i jest modne. Mam ich dużo ponieważ za niską cenę kupuję na stronie allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie to i inne bzdety wstawic bo tego za komuny nie bylo a tera jest 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałaś ofertę na stronie pod adresem www.eokulary.com.pl ? Sklep specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości okularów z filtrami ochronnymi więc moim zdaniem na pewno znajdziesz w nim odpowiedni model. Ja już właśnie tam zaopatrzyłam siebie i chłopaka w nowe okulary i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×