Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Czy ja dobrze widzę , czy to pomroczność jasna?

Polecane posty

Gość maryja konopnicka
no tyż to jakaś nauka jest w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW: Zdaje się teraz maturę z tańca towarzyskiego...??? To ja się nie zdecyduję chyba na dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech sobie zdają. Załaczone zdjęcie mówi wszystko o ich inteligencji :o Sama matura to dla nich rzecz zupełnie obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że ja już maturę mam za
sobą;)A dziecko urodzę i wychowam chyba za granicą:-oBo to co teraz w Polsce się dzieje to jakiś koszmar:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w tym kraju nie mogą się czymś pozytecznym zająć? Dzisiaj jeszcze czytałam ,że poseł LPR każe lać pałami homoseksualistów.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie w ogole Giertych i slowo \"edukacja\" pasuja do siebie jak wol do karety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałami to trzeba zlać
ale tego jebanego posła i tych wszytskich popierdolonych polityków😡Najlepiej wywieźć ich wszytskich na bezludną wyspę z dala od normalnych ludzi:-PBo robią więcej szkody niż pożytku(o ile jest jakis pożytek z tych pojebanych polityków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, wy tak nie marudzcie, bo czego sie mozna bylo spodziewac, po objeciu rzadu , przez PiS ? Poza tym, coraz wiecej przedmiotow sie wprowadza do matury np PO :D kolejna rzecz jest taka,ze wcale nie uwazam, ze to jest zly pomysl, jesli ktos chce isc na studia teologiczne, to mu to pasuje I jeszcze jedna rzecz, skor oni to chca wprowadzic, niech sie nie spodziewaja ,ze wiekszosc narodu pojdzie za nimi i bedzie chciala zdawac te mature.Ich sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariant
nawet w najczarniejszych koszmarach nie pojawial mi się taki potwor jak mój obecny minister edukacji, stara jestem trochę przeżyłam, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Nie jestem nacjonalistką, mój patriotyzm też jest płytki i powierzchowny ale WSTYDZĘ SIĘ ZA POLSKĘ którą funduje nam obecny rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, wy tak nie marudzcie, bo czego sie mozna bylo spodziewac, po objeciu rzadu , przez PiS ? Poza tym, coraz wiecej przedmiotow sie wprowadza do matury np PO :D kolejna rzecz jest taka,ze wcale nie uwazam, ze to jest zly pomysl, jesli ktos chce isc na studia teologiczne, to mu to pasuje I jeszcze jedna rzecz, skor oni to chca wprowadzic, niech sie nie spodziewaja ,ze wiekszosc narodu pojdzie za nimi i bedzie chciala zdawac te mature.Ich sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tili
uppp Tez dzis czytalam te artykuly :O Pozostalo mi tylko sie pakowac i umykac na wyspy :O Jak tak dalej pojdzie to powstanie tam jakas Wielka Emigracja 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja chyba lapie
Matoly chca religia zastapic polski i matme, bo tych by napewno nie zdali:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego pierwszego linka tez dzis do jednego topiku dodalam :O Mam nadzieje, ze jak wroce do kraju i bede miala dzieci to ich juz przy korycie nie bedze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie POPIERDOLENI
"ludzie"są w tym rządzie:-oMasakra jednym słowem!!!!!!!!Wyjeżdżam stąd jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech się walą..pieprzone homo i ksenofoby...nie wiem no do czego potrzebna jets amtura z religii..owszem mogą ją zdawac osoby ktore chcą (zn.lubią komplikowac s ezycie zbedną anuką a takie znam) lub wybierają sie do seminarium :> walic LPR pIS i mlodziez wszechpolską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furious Ty to jestes widze mloda gniewna :P Ja tam kraj lubie tylko tych knypkow niecierrpe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omamy wzrokowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie, bad news - po szczypnięciu i wykręceniu bynajmniej nie jest lepiej... Tylko tyłek bardziej boli. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze : Matura z religii ... Ale jakiej?? ;) Katolicyzmu?? a może by tak na przykład z islamu, judaizmu, prawosławia, buddyzmu.............................................. Przecież Religia nie jest prawdą obiawioną!!!!! może sie myle ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie, kurna zmartwiłaś... Myślałam o eremie jakowymś, najlepiej w okolicach Australii, bo tam plaże ładne :P Myślisz, że on tam też...? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego przychodźcie
w ta sobotę, jutro na Stare Miasto!!! O 14 zaczyna się manifestacja organizowana przez Inicjatywę Uczniowską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslę ,że przed Giertychem nie ma ucieczki:(. Gdzie nie pojedziesz, zawsze będzie w Twojej głowie jak mara senna:O. Ja jestem w Anglii i mnie prześladuje, no chyba że to jednak pomroczność .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×