Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Czy ja dobrze widzę , czy to pomroczność jasna?

Polecane posty

Gość sluchacz RM
Zapisalem sie do Mlodziezy Wszechpolskiej , bedziemy tam na was czekac , wichrzyciele narodu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie, zmień lodówkę :P Ja właśnie przeczytałam o scjentologach, że są podstępni, bo \"bombardują\" ludzi obietnicami, ciepłem i życzliwością, żeby potem pokazać swój prawdziwy cel. Brzmi znajomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz ,że zmiana lodówki pomoże ?:D A może by Giertycha do zamrażalnika jak te dzieci w lodówce i w beczkach (częściowo przez niego i jemu podobnych:O).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz... to by musiała być beczka po byku... Duża, znaczy. :P Ale w częściach go, w częściach! I z kołkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kołkiem i w czosnku:D A myślisz ,że takie beczki są dostępne? Bo lodówka to chyba taka przemysłowa musi być.;) Trzeba uważać bo nas jeszcze zamkną za to co tu piszemy, albo w najlepszym przypadku nam ocenzurują internet i dożywotnio pozbawią wstępu na Kafe(siedlisko szatana):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem aż takiego wzburzenia, jeśli ktoś ma ochotę zdawać religię niech ją zdaje, jego sprawa do czego mu się ona przyda. Inne postulaty - \" podniesienie prestiżu zawodu nauczyciela oraz eliminację ze szkół przemocy, narkotyków i innych patologii.\" - jestem jak najbardziej \"za\". Tylko z tą indoktrynacją przesadzili :O Młodzież Wszechpolska, LPR (Giertych i edukacja = krowa i siodło), SamoPis etc należałoby jak najszybciej wywieźć na Madagaskar, ale same idee przedstawione tutaj nie są w moim przekonaniu aż takie złe. Fakt, że mamy w kraju teraz tragedię, ale te postulaty nie są czymś tragicznym. Inna sprawa, że ludzie znani z umiłowania do rozwiązywania konfliktów pięścią, o eliminacji przemocy mają małe pojęcie. Nie mówiąc już o indoktrynacji, homofobii etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gdansku tez w sobote
o 12tej! Ciekawe na jakich studia matura bedzie punktowana - na teologii chyba tylko? a niech sobie Mlodziez Wszechpolska zdaje , idzie do klasztoru i zniknie z pola widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświęcę się dla narodu i skombinuję silos. :P A co do zakazu wstępu na Kafe - a kysz, a pfy! Nie pisz nawet takich rzeczy... :-o (Choć mały odwyk by się przydał...) Pan Nocy - czym Ci zawinił Madagaskar...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym, szkoda tamtejszej flory i fauny :O To tylko żart ;) Co z nimi zrobić to naprawdę trudne pytanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybka jesteś :-) Właśnie chciałam to wkleić... Lekcji nie będzie, 10% dzieci poleci oglądać papieża, 90% rozpryśnie się po blokowiskach albo zasiądzie wygodnie przed tv... Świetny pomysł. Ukochany kraaaj, umiłowany kraaaaaj...! :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×