Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość malolata 59
A Ty jeszcze nie w pracy? Jak tam czaszeczka- lupie z lekka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
stronka moja:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
A tak swoja droga- Brunet Ty taki wyksztalcony, elokwentny i oczytany- poszukujesz partnerki "do wakacji w Grecji". Ja zawsze myslalam, ze mowi sie na wakacje:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
a co mamnie lupac?, do pracy pojade kiedy nabiore na to ochoty:D musze napierw kawe wypic, ide po kawe, tobie tez przyniose ach a po kawie musze troche posprzatac:) czekam moze brunet juz wstal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
No jak tak bedziesz na niego czekac, to do tej pracy mozesz nie dotrzec:D. Przecie on silnie zapracowany:p Tez mkne po odrobine kofeiny, bo mnie morfeusz dusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
no juz przelecialam domostwo odkurzaczem i teraz moge z kawa przycupnac, a do pracy to pewnie ok 13 tej pojade i chuba skonczy sie na tym ze tam zajade wypije kawe, poplotkuje z moim pracownikiem i wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
jak cie sie łekend zapowiada tance, hulanka, swawola;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
No to po kiego do tej roboty jechac? Wypij kawe, skocz do biedronki i wroc na kolejna kawe:D A ile Ty masz tych metrow, ze je tak szybko przelecialas na odkurzaczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
Jasne! Praca, praca, praca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
oj chalupka duza pietrowa, ale skupilam sie tylko na 1 pokoju, kuchni i korytarzu:D co mam sie przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
ale co my tu o pierdach klikamy;) moze jakis powazniejszy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
A no to w normie:D Minimalizm to podstawa radosnej egzystencji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
No to dawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
jeju nie widzialam cie:) juz pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
Pewnie! Ale bruneta to bys przyuwazyla natychmiast:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
wlasnie jmam w reku horoskop->blizniak jestem:) o pisza tak: najpiekniejsze chwiele wciaz przed toba i przyjda na poczatku lata.......ble ble ble....... na poczatku lipca przypomni sobie o mnie bogini milosci, urlop w lipcu oprocz wypoczynku moze przynies nowe znajomosci i molosne wzruszenia.w sierpniu wypoczywac bedziesz sportowo...ble ble ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
ja i tak planuje urlop w czerwcu za miesiac, wiec kicha we wrzesniu tez mam urlop, wlasnien sie zastanawiam gdzie poleciec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
jaki jestes znak to ci tu wklikam twoja przyszlosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
Ja w te "gazeciane" horoskopy za chiny nie wierze! Natomiast wiem napewno, ze sa pewne charaktrystyczne cechy przypisane poszczegolnym znakom. Mowisz, ze jestes blizniak? Ja jednego znam niemal od podszewki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
ja jestem zaraz po Tobie:D A urlopy najchetniej spedzalabym zawsze w naszych gorach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
takkkkkkkk blizniak paskudny znak cholera nie wiem ile we mnie blizniakow siedzi co innego mowie, mysle, pisze , robie czasem to az mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
rak juz pisze bedziesz teraz miala wiecej czasu dla siebie, jezeli mozesz wybierz sie na urlop a unikniesz tloku na turystycznych szlakach i naprawde odpoczniesz:) bedziesz takze w swietnej formie intelektualnej, pokaz wiec w pracy na co cie stac. reszta nudda:) nic o milosci:o nie pisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
przepraszam Cie najmocniej, ale u mnie w pracy buszuje dzisiaj elektryk:D. No i jak juz mi wylaczyl moj super-komp, to ponowne jego uruchomienie zajelo...15 min. Blizniaki rzeczywiscie sa niesamowicie zmienne> A co powiesz o rakach ogolnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
tak szczerze to nie mam zielonego pojecia:D nie znam sie na znakach, sa mi obojetne, znam sie tylko na blizniakch a ty w pracy:o ????? wiem ,wiem ja tez mialam jechac, mam jeszcze czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
HAhaha! do trzynastej juz niewiele! Ja mam powalona prace! Z urlopu tez nici, bo brunet nie chce mnie zabrac:(. I z czego tu sie cieszyc:( Podly mam dzisiaj nastroj😭 A Ty gdzie dzisiaj imprezujesz, po powrocie z pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
gdzie ja imprezuje :D nawet nie pytaj ->domysl sie impreze przelozylam na mastepny łikend:) niestety mam tak ze jak chce poimprezowac to musze jechac bardzo daleko, tylko tam mi dobrze:) wiec za tydzien sobie jade na week i gdzies sie wkrece, no wlasnie musze do znajomego napisac ze przybywam, bo jeszcze na lodzie zostane:D a co do wakacji to jeszcze nic sraconego, moze brunet nas trzy zabierze, byloby wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
No i lipa! Musze spadac, bo zanosi sie na dluzsze grzebanie przy kabelkach:( Narka! Pedz do tej pracy, bo bruneta wcielo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-ka skrocona
Witam witam 🌻 Gdzie zes sie wczoraj podziewala 59?;) My tu w nastroja nie weekendowych bylysmy:) Dzis jeszcze gorzej buuuuu.Fajnie to jest pic,trzezwiec o wiele gorzej.Oj ten glupi barani leb,do czego mnie doprowadzil.A moze by tak na kacyka piweczko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolata 59
Dla niego to chyba nie byloby za wesolo:D No dobra zmykam, bo krzycza...oj bija... ala...ala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-ka skrocona
A to sie wzielam i znooofo nagadalam .😠 Gon tego elektryka ,niech sie streszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×