Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunet102

Poszukuje partnerki do wakacji w Grecji na moim jachcie.

Polecane posty

Gość brunet102
Kochane, bede was na chwile musial opuscic. Wpadl do mnie partner tenisowy, idziemy do klubu. Wysmiewa sie ze mnie z tych pogaduszek z wami.... psst. (on z nami na jacht nie pojedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetki x2
Ja i kolezanka mamy po 17 lat. Obie lubimy morze, ale nie za mlode Tobie brunecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia19292
Nie mam słownika. Troche sie naprawde znam :) Nie boje się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
35, greczynka (zooozia?), 59, julia - jestescie jeszcze tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
jak tenis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Dostalem w dupe. On sie pocil a ja myslalem o rzemyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
cholerny rzemyk pecha ci przyniosl nastepnym razem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
tylko nic nie zmieniaj... rzemyk musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
nic nie zmieniam, rzemyk lezy w niezmienionej pozycji na moim komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Pisalas przedtem ze jestes ze wsi i ze sa komary... Czy mieszkasz niedaleko jezior ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
niestety do jeziora mam 17 i 30 km kolo domu mam sadzawke, 2 stawy, park w ktorym plynie kanal, dobre miejsc dla komorow, nawet psy nie chca siedziec na dworze tyle tego lata w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
jestes ze wsi , lepiej brzmi mieszkasz na wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
mmm.... bo juz myslalem ze moze niedaleko Mikolajek, tam tez moge zalatwic jacht.... tylko to nie Grecja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
sorry, obiecuje poprawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
do Mikolajek mam jakies 500-600 km bylam raz na Mazurach na wczasach, dawne czasy jestes zapalonym zeglarzem:) ja sie boje wody:D plywam tylko jak mam grunt pod nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Czyli tylko w wannie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35-latka skrocona
Ja tylko na chwile :) Widze ze romansik kwitnie :D:D:D:D To dobrze:) A tak na marginesie ja mieszkam 4 km od Mazur ,do Milokajek mam ok 80 km . Zapraszam :D:DWcale nie jest tu gorzej niz w Grecji -Pozniej wpadne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
wiesz ja nie lubie tlumow nad woda, wszedzie pelno ludzi w wodzie, na plazy itd zreszta jestem za chuda i nie mam ochoty paradowac w stroju po plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
35 do ciebie to chetnie sie wprosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Nie pamietam czy pisalas, a ile masz wagi ? Jak znam kobiety to ty tez z pewnoscia przesadzasz. 35 ! tez jestes to 'welcome', wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drupika
Brunet, a Ty nie boisz się, że nieznajoma, którą zabierzesz na wycieczkę zrobi Cię w bambuko???? (np. zgarnie portfel i zniknie przy pierwszym dobijaniu do brzegu?????) Ewentualnie - odpłaci Ci za wycieczkę jakąś wstydliwą chorobą???? Życzę Ci, zeby popłynęła z Tobą miła, piękna, inteligentna i ciekawa dziewczyna, no i obyś Ty jej też nie zawiódł :-D 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Drupika, caly w tym seg ! Wszyskie tu dziewczyny nie wierza mi, uwazaja za podszywacza itd. a ja przeciez mam najwiecej do stracenia. Jedynym powodem ze sie tu odzywam jest to ze mam dosyc anglo-jezycznych romansow... a z polkami to jakos tak innaczej... cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
a ci dalej o tym jachcie:D jak tak dalej pojdzie to sie skonczy na wczasach w Mikolajkach:D 45kg, no moze 44 :o co do mojej wagi to nigdy nie przesadzam, umiem patrzec na siebie ktytycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Greczynka, jezeli masz do tego ponad 170cm wzrostu to jest zle, ale jak masz ponizej 165cm - to nie masz sie czym martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
brunet a czy my ci nie wierzymy, inna sprawa jest to ze nigdy bym nie pojechala z obcym mezczyzna na wczasy, nie chodzi tu o jakies zasady moralne, po prostu jestes mi obcy i tyle, ale popisac zawsze mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
kurdupel jestem 160-162 zalezy czy mam kapelusz na sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drupika
Weszłam na ten topik z ciekawości i nie czytałam wstecz, więc jestem niezorientowana..... Anglo-języczne romanse??? Nie jesteś Polakiem???? Mam nadzieję, ze nie Grekiem - mnie bardzo nie przypadli do gustu...co innego kraj - przepiękny!!!!! Noooo, faktycznie - Polki to nie dość, ze jedne z najpiękniejszych dziewczyn na świecie, to pełne ciepła i chyba spragnione przeżyć jak z bajki :-)) Raczej niewiele może sobie pozwolić na wakacje na jachcie za granicą. Staram się widzieć obie strony medalu - w obecnych czasach trudno jest uwierzyć w dobre intencje obcej osobie - zarówno oferującemu jak i korzystającemu z oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunet102
Mieszkam poza Polska juz 26 lat. Odwiedzilem wszyskie kontynenty oprocz Australii. Wakacyjnych miejs zaoferowac moglbym wiele. W Grecji bylem 4 razy i uwazam ze jest super... ale ostatni raz bylem tam w 1988... czas na powrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drupika
greczynkaaa - czasem warto zaufać - ja i mój mąż to obce osoby, które poznały się na podobnym forum, pokochały i pobrały :-p Ale należy zostawić sobie kawałek zdrowego rozsądku i doprowadzić do tego, żeby druga osoba zasłużyła na zaufanie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynkaaa
drupika ja tu tylko klikam:) wychodze na 10 minut🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×