Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

REMOVYL- wymiana informacji!!

Polecane posty

hej! mam pytaanie, czy któraś z was stosowała ten środek ? i jakie on ma działanie?? ponoć bardzo szybko sie na nim chudnie, chcialabym go zamówić ale troche sie boję bo nie wiem czi bedą wyspępować pózniej jakieś skutki uboczne. Poradzcie mi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roadrunner
wejdź na wizaz.pl i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmm
niesłyszałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysika.......
no właśnie a co to właściewi jest? [pierwsze słysze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja o tym środku słyszałam, no i teraz to zupełnie nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z niemieckich
Jedni pisza, ze na nich super dzialalo, a inni, ze wcale:O SKladniki: Maltodextrin, Fruchtzucker, Magnesium stearate, ätherisches Öl: Rosmarin, Salbei, Kümmel, Wacholder, Koriander, Basilikum, Fenchel, Zimtbaum, Nelke, Anis, süb Orange, Eukalyptus, Minze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wela
Śmiech na sali: zioła które możńa znaleźć w każdym sklepie spożywczym....i pewnie za kupę kasy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z niemieckich
Dokladnie:O Nie ma srodkow cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba dać sobie spokój! a co może być dobrym wspomagaczem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
tez bym chciała cos sie dowiedziec o tych tabletkach ,ale tak jak inni strona mi sie nie otwiera lub jest w obcym języku .Czy któras z was juz miała ten preparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara118
tez sie nieco napaliłam , ale strona mi sie nie wyswietla i nijak zadnego potwierdzenia mie moge znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Inadal nikt nic nie wie na temat REMOVYL???Może kto s stosował ten preparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Inadal nikt nic nie wie na temat REMOVYL???Może kto s stosował ten preparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frytka1
Wiem ze moge sie powtazac ale czytalam wlasnie ta gazete i pewnie bym zamuwilabym ten preparat ale nie wiem jak ,bo jak juz ktos wczesniej pisal ta strona sie nie otwiera ,mysle ze kazdy znas chcialby sprubowac ,ale jest zawsze jakas obawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Ito jest problem ze nikomu się ta strona nie otwiera:(( jak sprawdzic ten preparat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and
nie ma nic na ten temat w onet, w aptece też nic nie wiedzą o takim produkcie już pytałem, nawet nie mają w wykazie????? Przeczytałem o tym na ostatniej stronie w Dzień Dobry, Ciekawą rzeczą jest to, że zamówienia telefoniczne przyjmuje Pani Monika Schmidt ta sama co rzekomo schudła na czymś czego nikt nie widział. Pisze kuracja normalna jedynie 76zł, intensywna 109zł, superintensywa 149zł, radykalna 120 tabl. 187zł i chudniesz od 15 do 20 kilo w miesiąc. Tylko się odchudzać. Życzę sukcesów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and
Ta Pani pisze, że removyl jest produktem odchudzającym nowej generacji zrobiony z 13 rzadkich roślin oleistych, pomieszanych między sobą, potrafiących przeciwstawić się tłuszczom odkładanym w organizmie i wyeliminować je dzień po dniu. Dalej - removyl nie jest lekiem, nie powoduje skutków ubocznych. Chudniesz 400 gram w ciągu 8 godzin. Ważne jest aby tabletkę wziąć pod język każdego ranka na czczo. W skład preparatu wchodzą m.in. rozmaryn, szałwia, kminek, bazylia, słodka pomarańcza, mięta. Jeżeli te informacje pomogą Ci w odchudzaniu to powodzenia and (Andrzej z Krakowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
and tzn.że dzwoniłes pod ten numer ???mozesz w skrócie opisać jak wyglądała twoja rozmowa:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Hej and dzięki za odpowiedz...ja tą reklame widziałam w wielu gazetach i tak jak inni tu dyskutujący chciałam wejsc na ich strone i nic :(( strona nie działa !!!!w wyszukiwarce internetowej tez nie ma produktu o tej nazwie !!!Moim zdaniem kolejni oszuści !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetkajablucho
Ja też własnie spotkałam się z reklamą w gazecie tego podejrzanego specyfiku. Też miałam ochotę zamówić sobie to rzekome cudo. Jednak podobnie jak wam stronka mi się nie wyświetla, a jeśli szukam czegoś o nazwie Removyl mam stronki we wszystkich możliwych językach. Stosowałam już kilka takich środków i muszę powiedzieć, że wszystkie to totalna bzdura. Na dodatek nie można zwrócić opakowania, jak obiecują w reklamie. Przesyłka idzie kilka dni, potem przez kilka następne trzeba kurację stosować, a gdy okazzuje się, że to nie działa mija czas określony na reklamację. I co najważniejsze w reklamie pisze, że ten czas to 30 dni, a w piśmie które jest dołączone do przesyłki zostaje to zredukowane do 2 tygodni. Zresztą zupełnie co innego piszą w reklamach, a zupełnie co innego jest na piśmie otrzymywanym z przesyłką. radziłabym więc wystrzegać się takich podejrzanych preparatów, tym bardziej, że żadnych rzetelnych informacji nie można uzyskać na ich temat. Jeśli jednak ktoś miał z tym kontakt i może wyrazić swoją opinię, to powinien to zrobić i wreszcie wyjaśnić tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie preparaty odchudzający to jeden wielki kit! 😠 Pic na wodę, fotomontaż! 😠 Kiedy to wreszcie pojmiecie! Firmy zielarskie, wiedząc, jaki jest popyt na szczuplą sylwetkę, wymyslają coraz to nowe specyfiki. Zawsze obiecują nie wiadomo jakie wielkie efekty. CUDÓW NIE MA!!! Wszystkie te preparaty zawierają to, co znajduje się chociażby w herbatkach na przemianę materii, które można kupić za 4 zlote w aptece! Coś na przemianę materii, coś na hamowanie apetytu (chrom najczesciej), a reszta to jakieś wynalazki, które fajnie i tajemniczą brzmią, ale zwyklymi \"zapychaczami ulotek\". Zioła, ekstrakty roślinne, wyciągi z jakichś polnych habzi 😠 - nic więcej! A ludzie się nabierają, myśląc, że tym razem, to już na pewno schudną, gdy tylko to zjedzą/wypiją/przełkną/ nakleją. Nabijają nas w butelkę co poniektore sprytne firmy i koniec! I zawsze na ich opakowaniach jest napisane, że to preparaty \"wspomagające\" proces odchudzania. Zalecają przy okazji zmianę sposobu żywienia na mniej kaloryczny i więcej ruchu! No to do jasnej cholery - i bez tych preparatow, gdy zacznę jeść mniej i więcej ćwiczyć, to schudnę!!! Tyle kasy niektórzy wywalają na to, co dziala jak placebo :-0:-0:-0 + ogołaca Waszą kieszeń dodatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby te cudowne środki działały to nie byłoby tylu ludzi z nadwagą:))) Moja koleżanka kupiła zieloną herbatę, 60 dych opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar 48 mam takie pytanie... w swoim opisie na dole masz pieknie spadajaca wage.. powiesz mi na jakiej jestes diecie jak ona wyglada??? ja przed sylwestrem 2006 schudlam 13 kg.. wygladalam pięknie.. teraz przytylam 5,5 kg i chce to zrzucic na horyzoncie jeszcze mam wyjazd za granice - czyli opalanko ,stroj kompielowy itd. do 20 chcialabym zrzucic chociaz te 3 kg.. tylko nie mow mi ze jestes na jakiej zelaznej czy czyms innym tego typu..probowalam nie polecam.. efekt jest duzy a jojo jeszcze wieksze choc wcale prawie nie jadlam.. bardzo prosze Ci o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liguszka
Witam!Kolejna firma ''krzak''?Oferta jest b.interesująca,strona podana w ogłoszeniu się nie wyświetla i już.Nie ma cudownych środków,jest tylko ŻM!!!IRUCH.SAma się otym przekonałam,choć cały czas walczę z nadwagą.Wszyskim gubiącym zbędne kilogramy życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoli
wiecie jak to czytam, to naprawde mieliscie racje!kiedys schudlam przez takie tabletki,owszem,ale wrocilam do wagi,moze nie spadla duzo, ale byla widoczna. czyli takie preparaty to placebo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksk
Kupiłam Removyl , brałam go przez jeden tydzień ale przerwałam bo odczuwałam ciągły ból serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzola
Ja biore Removyl od 2 tyg. Jesli chodzi o efekty to napewno nie sa takie jak jest napisane w tych gazetach ( schudlam 2 kg). Jakis nietypowych objawów po spożyciu tableteki nie zauwazylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×