Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczko dla ciebie*

jak wyglądacie?

Polecane posty

piszcie jak wyglądacie:P ja na przykład ma 160 cm zwrostu, waże 46 kg mam jasny brąz włosy do polowy lopatek, brązowe oczy... i ogóle uwazam ze jestem obrzydliwa:P a wy?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kle kle...
już Cię lubię ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czerwone oczy i wielką czerwoną kichawe..piepszony katar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaallloooo
a ja mam tłuste włosy!! i czerwony dres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
długie oczy i kręcone zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak pół dupy z zza krzaka
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1,60 wzrostu, nie wiem ile waze, ale do chudzielcow nie naleze :P, mam piegi na twarzy, wlosy ciemny blond tez gdzies tak do polowy lopatek, spory biust i wydatny tylek. Oczy brazowo-zielone. Zawsze usmiech na twarzy i doleczki w policzkach. I szczerze powiedziawszy, lubie swoj wyglad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak pierwszy raz....nie wiem czy to sienny....czy zwykły...chyba zaraz umre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
165 warost, 53 kg, włosy jeszcze przez godzinkę blond do ramion za godzinkę będą krótkie brązowe;) koloru oczu na razie nie planuje zmieniać - piwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie moze przedstawie-168cm, waga byla 61 kg, jest troche mniej teraz, niebieskie oczy, brazowe krecone wlosy, sylwetka raczej zaokraglona, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
165 cm wzrostu ,waże 47kg włosy mam kasztanowe i duże brazowe oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie całkiem tak
okropnie tez nie czyli chyba nie strasze..mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejeta kobitka
mam dwie rece i dwie nogi na glowie wlosy i osadzone w czaszce oczy i zebynad ustami dwie male dziurki do napuszczania powietrza, po bokach glowy tez, ale nie wiem po co. poza tym mam typowy dla naszego gatunku tors, na ktorym osadzone sa dosc dlugie konczyny. postawa wyprostowana, lekko pochylona od siedzenia przy biurku. znakow szczegolnych brak. osobniczka odznacza sie wyjatkowa glupota i naiwnoscia, oraz duza tendencja wyzwalania w ludziach checi podszywactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienowefa
166 cm wzrostu, waga 57kg - kobiece kształty (czyt. zaokrąglona pupa i biodra), dłuuugie włosy w kolorze ciemnego blondu, albo jasnego brązu jak kto woli, zielone oczy, ciemne rzęsy. Oto znaki szczególne, rzucające się w oczy. Ogólnie jest ok, ale mam krzywe nogi :P No i mogłabym byc szczuplejsza. I nie mieć problemów z cerą, czyli wyglądam po prostu normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym mogla byc szczuplejsza...Fakt. Na gebie tez mam ostatnio ciasto z kruszonka, ale wierze, ze przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienowefa
... nie ma brzydkich kobiet, są tylko ślepi mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 wzrostu, 53 kg wagi żywej, szaro-zielono-niebieskie ( :O) oczy, brązowe włosy do łopatek kręcące sie u dołu i u dołu gdzieś ( odrosty ) takie coś jak brązowo-rudy, chyda ogólnie, ale nielubiąca swojej ble cery i swoich ble krzywych (?) nóg. No i mam swój kochany maaały biuścik. Ach je jo. 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja sie wypowiem
162cm,68kg, czarne wlosy za lopatki, zielone oczy duza dupa male cyce generalnie nie jest dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtfr
sexy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem tak
156, 46 kg, spore cycki i tylek, taka sobie kobietka, wlosy czasem blond czasem czarne z zaleznosći od pory roku, zielone wielkie oczy.hmmm... mogłabyb byc wyzsza. o to na tyle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła blondynka z niebieskimi oczami w różowych ciuszkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna milosc
188cm, 84kg, 22cm, mocny zarost, niebieskie oczy, wielkie murzynskie usta, wszystko byłoby fajnie gdyby nie moj charakter:( wredny, złosliwy i wyniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotbonifacy
to teraz ja , choć nie wiem w jakim celu to pisze 185cm 70kg wlosy ciemny blad dlugie oczy wielokolorowe(poważnie tak mam w dowodzie!!!) w tym momencie niebisekie jeansy i czarna koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×