Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ba-sia

Spa, wellness, odnowa biologiczna i inne dobroci dla ciala...

Polecane posty

wiesz co ja słyszałam bardzo wiele dobrych rzeczy o tej winoterapii, i kąpielach w winie podobno daje bardzo dobre efekty , skóra jest odżywiona i wygląda tak młodziej od razu a w ogóle to musi to byc fajne doświadczenie taka kapiel w winie a z tego co się dowiadywałam to tylko można jej zażyć w hotelu Głęboczek koło Torunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Primavera SPA nad morzem, mają tam bardzo relaksujące i fajne zabiegi wyszczuplające i różne ciekawe pakiety. Można wybrać się tam nawet rodzinnie z dzieckiem bo mają przygotowanych wiele animacji dla dzieci. Wybieram się tam we wrześniu ale byłam też raz kiedyś i wzięłam sobie pakiet wyszczuplający a do tego biegałam wzdłuż plaży co 2 dni i robiłam sobie we własnym zakresie peelingi z piasku siedząc na plaży. Super się czułam wracając stamtąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się poddałam swego czasu relaksowi zabiegom winoterapii w Głęboczku (Pojezierze Brodnickie). Stosują tam różne zabiegi z winoterapii, świetne zarówno dla ciała i ducha, przynajmniej ja cudownie się zrelaksowałam (kąpiele w winie - są różne warianty, cudnie :) Przyjemne też były brodnickie łaźnie. Alboo peeling z winogron).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz na jakiś czas warto zainwestować w spa i sama to robię. Nie za często bo zwyczajnie szkoda mi na to kasy ale zdarza mi się raz na kilka miesięcy zrobić sobie relaksujący weekend dla siebie (np. z przyjaciółką). I też nie żebym jakoś strasznie szalała tam ale jakiś fajny zabieg oczyszczający i relaksujący na twarz + masaż. Byłam w Primavera Spa nad morzem i zrobili mi masaż czekoladowy całego ciała, myślałam że się rozpłynę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Hotelu Głęboczek, gdzie można kapać się w winie, to ich chyba flagowy zabieg, ale ciało wygląda po tym rewelacyjnie, hotel jest pięknie położony na pojezierzu brodnickim , więc naprawdę można wypocząc i odstresować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megann84
Ja proponuję Spa w Dąbkach w ośrodku Geovita. Jest tam możliwosc wykonania wielu fajnych zabiegów, sam ośrodek tez jest atrakcyjny. Idealne miejsce na wypad z przyajciólkami, siostrą lub z facetem o ile lubi takie atrakcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolcevita133 znam to miejsce i wlasnie mnie też skusiła tamtejsza winoterapia bo to chyba jedyne miejsce w Polsce, które oferuje coś takiego. Winoterapia odświeża i wygładza skórę, dodaje jej blasku i równocześnie doskonale relaksuje więc myślę, że warto tam pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududu3
Ja poki co narazie staram sie upiekszac swoje cialo w gabinecie kosmetycznym.Do spa wybiore sie moze pod koniec grudnia a narazie jestem po 2gim zabiegu stretchcare.Postawiłam bardziej na ujędrnianie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że fajnie jest w SPA w Primaverze w Jasrtrzebiej Górze. Podobno ładnie i przyjemnie, no i do tego nad samym morzem. Ostatnio na ich profilu na facebooku widziałam, ze do wygrania jest weekend dla całej rodziny, moze powalcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dududu3 w spa to dopiero możesz ujędrnić ciało ;) Można sobie wziąc jakiś pakiet oczyszczający i ujędrniający i masaże które mają na celu ujędrnic ciało ;) W głęboczku byłam kiedyś na weekendzie detoksykującym połączone z masażami ujędrniającymi, bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikarid
Ja polecam natomiast SPA i odnowę w Hotelu Sielanka nad Pilicą, nidaleko Warszawy. Jest tam bardzo ładnie, czysto i przyjemnie, a SPA i odnowa jest naprawdę pierwszorzędne . Liczne zabiegi pozwalają się całkowicie zrelaksować , a piękna i cicha okolica odpocząć. Dla zainteresowanych podaje stronke :) http://www.sielanka.pl/index.php5?article:343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie odwiedzić SPA ATURI w Katowicach. Korzytsam z każdego działu znajdującego się u nich bo mam zaufanie do pań które tam pracują. 1. p. kosmetolog (a nie zwykła kosmetyczka) wykonuje zabiegi na profesjonalnych kosmetykach ktÓre mi bardzo odpowiadają np. THALGO, masaże liftingujące twarzy, mezoterapie etc. za duzo by wimieniać 2. fryzjerka- mega profesjonalizm, dobre wyczucie stylu , dobór koloru włosów itd no i pracuja na moim ulubionym L'orealu;) 3. masaże cała gaaaamaaa! moj ulubiony: czekoladowy!;D macie numer 531 449 778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam grodzka9.com Day Spa Grodzka9 - świetne masaże rozgrzanymi kamieniami. MIła atmosfera i przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloska2
A moze warto do tego też dodac bardzo profesjonalne kosmetyki http://www.nantes.pl/ Mysle ze to bedzie doskonałe uzupełnienie naszej pielegnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takecare
o na pewno takie domowe spa jest fajne, ale na pewno lepiej byłoby gdzieś pojechać. Mnie się marzy taki chociaż krótki wyjazd do spa, żeby naładować akumulatory. A znacie jakieś fajne spa nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 35
Polecam Spa, wellness, odnowa biologiczna w Mierzęcinie. Nazywa się PAłac Mierzęcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renifer 33
z wielu żródeł słyszałem o tym SPA w Mierzecinie ale jeszcze tam nie byłem,ale mam nadzieje że w najbliższym czasie się wybiorę i się nie zawiodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tak spa jest super rozwiązaniem, zapomina się o wszystkim tylko czysty relaks, ale jeśli chodzi o dobre miejsca nad morzem to zobacz sobie ofertę Dworu Oliwskiego. Mnie bardzo zauroczył,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko strata pieniedzy,to takie placebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie nie zgodzę się, że to jest strata pieniędzy, mnie zawsze jest dobrze i na ciele i na duszy, jak wychodzę ze spa. Ale też muszę powiedzieć, że mnie bardzo się podoba w Vanilla Spa strefa relaksu, kilka minut i się zapomina o troskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wizytom w saunie gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum - dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry. Z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobiega zatrzymywaniu wody i puchnięciu, tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona, skóra staje się gładka, organizm wolniej się starzeje. Podczas wizyty w saunie wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyn. Dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia1988
Byłam tam z mężem, zrobił mi niespodziankę z okazji rocznicy ślubu. Obydwoje uwielbiamy góry, więc było naprawdę wspaniale. Wybór zabiegów duży, a okolica cudowna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna jest świetna dla zdrowia,ale tylko i wyłącznie na golasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza9
Myślę, że spa to świetna sprawa. Co prawda byłam tylko raz w takim miejscu, w Instytucie Piękna Dermique w Krakowie. Może jeszcze będę miała taką okazję. opcja obowiązkowa dla wszystkich przemęczonych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o masaże to mogę polecić http://www.centrumnature.pl z Warszawy. W ofercie znajdziecie tam profesjonalne masaże lecznicze i relaksacyjne, a także wiele innych zabiegów kosmetycznych. Można też tam zapoznać się z technikami medycyny naturalnej i zagadnieniami dotyczącymi dietetyki. Może to być świetnie miejsce na taki wyjazd. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×